D. Beckhamas dėl savo šukuosenos rizikavo prarasti 4 mln. svarų

Šalyje, kurioje visi yra tiesiog apsėsti žvaigždžių persekiojimo manijos, futbolo dievaičio naujoji skustagalvių stiliaus šukuosena bei jo žmonos aršios pastangos užstoti savo vyrą buvo kaip tik tos “karštosios” antraštės, kuriomis pirmadienį sumirgėjo visi Britanijos bulvariniai laikraščiai.
Didžiausia naujiena tapo “Manchester United” futbolininko Davido Beckhamo naujoji ypač trumpai nukirptų plaukų šukuosena, kainavusi 470 JAV dolerių. Iš karto pasklido kalbos, kad šis kirpimas futbolininkui iš tikrųjų kainuos daug brangiau, nes jis paprasčiausiai neteks savo multi-milijoninio kontrakto su plaukų želė gaminančia firma “Brylcreem”.

Kirpėjai šią šukuoseną pavadino pačia bjauriausia iš visų, o grafikai pabandė įsivaizduoti, kaip su tokia “skustagalviška” šukuosena galėtų atrodyti Princas Charlesas arba šalies premjeras Tony Blairas.

Kai kuriuose laikraščiuose net pasirodė minčių, kad šis plaukų kirpimas buvo viso labo tik triukas, kuriuo buvo bandoma nukreipti žiniasklaidos dėmesį nuo buvusios “Spice Girls” narės Geri Halliwell, kurios jau trečioji solinė daina tapo pačia populiariausia Britanijoje.

Beje, splavingoms bulvarinių laikraščių antraštėms apie Beckhamą abejinga neliko ir jo žmona “Posh Spice” Victoria Adams. Ji paskambino į vietinę radijo stotį, kurioje buvo kandžiai pašiepiamas jos vyras, diskžokėjų išvadino storuliu ir per daug bjauriu, kad jis galėtų pasirodyti televizijos ekranuose, ir pareiškė, kad jos užuomina, jog Davidas kartais apsivelka jos apatinį trikotažą, viso labo buvo tik pokštas.

“Davidas nepraras jokių pinigų nusikirpęs savo plaukus,” pareiškė Adams. “Aš būčiau tiesiog išprotėjusi, jei tokiu būdu jis būtų praradęs 4 milijonus svarų, tačiau taip neatsitiko.”

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (33)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (38)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (243)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.