Claudiai Schiffer nerūpi jos amžius

Supermodeliui Claudiai Schiffer penktadienį sukako 30 metų. Vokiečių gražuolė ta proga davė interviu žurnalui "Stern", kuriame pareiškė nesijaudinanti dėl savo amžiaus, tačiau vis dar negalinti suprasti, kodėl vyrai jos bijo. "Džiaugiuosi, kad man ne 21-eri ir nebesu tokia drovi, kokia buvau anksčiau, kai jausdavausi labai nerangi", - sakė C.Schiffer.
17 metų C.Schiffer buvo pastebėta vienoje Diuseldorfo diskotekoje, ir nuo to laiko jos nuotraukos puikavosi ant daugiau kaip 550 žurnalų viršelių.

Nors gyvena ir daugiausia laiko praleidžia ne Vokietijoje - Monake, Niujorke, Paryžiuje ar Maljorkoje, ji tapo vienu šiuolaikinės Vokietijos simbolių. Šiemet supermodelis padėjo Vokietijai laimėti konkursą dėl teisės 2006 metais surengti Pasaulio futbolo čempionatą.

Interviu žurnalui C.Schiffer prisipažino gana retai susipažįstanti su vyrais, nes šie, jai taip atrodo, bijo prisiartinti prie jos arba mano, kad ji - iš kitos planetos. Kartais ji tyčia paliekanti laisvą kėdę šalia savęs, tačiau vyrai vis tiek renkasi vietas toliau nuo jos. Pastaruoju metu ji susitikinėja su britu Timu Jeffriesu.

"Stern" duomenimis, garsaus Diuseldorfo advokato duktė C.Schiffer per dieną uždirba apie 50 tūkstančių JAV dolerių. Pasak žurnalo "Forbes", jos turtas sudaro apie 60 milijonų dolerių.

"Aš daug metų labai sunkiai dirbau kurdama C.Schiffer prekės ženklą, todėl dabar visai nesvarbu, kiek man metų, - sakė modelis. - Mano tikslas - ir toliau likti sėkmės viršūnėje".

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (33)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus susirinko pasipuošę svečiai

Pirmadienio vakarą, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdoje dalijami „Auksiniai scenos kryžiai“. Į renginį susirinko pasipuošę svečiai.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (395)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.