Claudiai Schiffer nerūpi jos amžius

Supermodeliui Claudiai Schiffer penktadienį sukako 30 metų. Vokiečių gražuolė ta proga davė interviu žurnalui "Stern", kuriame pareiškė nesijaudinanti dėl savo amžiaus, tačiau vis dar negalinti suprasti, kodėl vyrai jos bijo. "Džiaugiuosi, kad man ne 21-eri ir nebesu tokia drovi, kokia buvau anksčiau, kai jausdavausi labai nerangi", - sakė C.Schiffer.
17 metų C.Schiffer buvo pastebėta vienoje Diuseldorfo diskotekoje, ir nuo to laiko jos nuotraukos puikavosi ant daugiau kaip 550 žurnalų viršelių.

Nors gyvena ir daugiausia laiko praleidžia ne Vokietijoje - Monake, Niujorke, Paryžiuje ar Maljorkoje, ji tapo vienu šiuolaikinės Vokietijos simbolių. Šiemet supermodelis padėjo Vokietijai laimėti konkursą dėl teisės 2006 metais surengti Pasaulio futbolo čempionatą.

Interviu žurnalui C.Schiffer prisipažino gana retai susipažįstanti su vyrais, nes šie, jai taip atrodo, bijo prisiartinti prie jos arba mano, kad ji - iš kitos planetos. Kartais ji tyčia paliekanti laisvą kėdę šalia savęs, tačiau vyrai vis tiek renkasi vietas toliau nuo jos. Pastaruoju metu ji susitikinėja su britu Timu Jeffriesu.

"Stern" duomenimis, garsaus Diuseldorfo advokato duktė C.Schiffer per dieną uždirba apie 50 tūkstančių JAV dolerių. Pasak žurnalo "Forbes", jos turtas sudaro apie 60 milijonų dolerių.

"Aš daug metų labai sunkiai dirbau kurdama C.Schiffer prekės ženklą, todėl dabar visai nesvarbu, kiek man metų, - sakė modelis. - Mano tikslas - ir toliau likti sėkmės viršūnėje".

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (35)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (44)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Mirties kalnuose vos išvengusi J. Leonavičiūtė: vienos klaidos pamoko, o kitos būna lemtingos (67)

Kartu su dešimčia kitų ekstremalų aukščiausio Vakarų Europos kalno viršukalnę norėjusi pasiekti realybės šou dalyvė ir fitneso modelis Jolanta Leonavičiūtė trečiadienį pasitiko liūdnomis žiniomis apie į tą patį kalną kopiančio austro žūtį. „Mūsų kopimo dieną ekstremaliomis sąlygom žuvo žmogus. Akmenų griūtis. Mums visgi šiuo atveju pasisekė. Ne ta valanda", - rašė žinoma moteris.

B. Tiškevič pasidalijo daugiau nei 20 m. senumo kadru: tik tam tikros savybės išliko (7)

Televizijos laidų vedėja, aktorė ir žurnalistė Beata Tiškevič su sekėjais pasidalijo kadru, kuriame žinomą moterį sunku pažinti. Tačiau, anot jos pačios, kai kurie dalykai nesikeičia ir suaugus.

M. Šedžiuvienė atskleidė, dėl ko prarado vairuotojo teises (88)

Merginų grupės „O.M.G" narė Monika Šedžiuvienė neseniai prisipažino, jog už greičio viršijimą ji yra gavusi ne tik ne vieną baudą, bet ir praradusi vairuotojo pažymėjimą. Žinoma moteris patyrė sunkumų norėdama toliau dirbti ir pasiekti koncertus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.