Claudia Schiffer - atvirai apie save!

Kai kam supermanekenės Claudios Schiffer gyvenimas gali atrodyti labai spalvingas, tačiau ji pati savo pasaulį mato tik juodai baltą.
"Aš tikrai negimiau po laiminga žvaigžde," sakė Schiffer. "Kai aš atsisuku atgal ir peržvelgiu į visą savo karjerą, suprantu, kad tai tik likimas, kurio instrumentas buvo aš. Aš dariau tai, ką jis man siūlė."

Atrodo, kad dabar likimas Claudią atvedė į kino industriją. Naujausias filmas, kuriame manekenė išbandė savo aktorinius sugebėjimus, buvo Jameso Tobacko drama "Black and White" (Juoda ir balta). Joje Schiffer suvaidino Gretą, kylančios krepšinio žvaigždės merginą.

"Man jau 30 metų ir aš suprantu, kad negaliu būti manekene amžinai. Štai todėl aš ir pradėjau filmuotis kino juostose," pasakojo podiumo dievaitė, jau spėjusi suvaidinti tokiuosi filmuose kaip "Blackout", "Shiny New Enemies", "Ready to wear", "Richie Rich" bei "Friends and Lovers".

Claudia Schiffer

"Man bus tikrai sunkiau nei kitoms pradedančiosioms aktorėms, nes aš visada turėsiu įrodinėti, kad galiu pereiti ne tik podiumu, bet ir gerai suvaidinti. Šiaip aš tikrai nesivaržau kamerų. Vaidindama aš jaučiuosi tokia atsipalaidavusi lyg vaikščiočiau po savo namus," teigė Claudia. Supermodelis prisipažino, kad dar prieš pradedant savo karjerą ant mados pakylų, ji svajojo tapti teisininke. "Mano tėvas yra teisininkas, o aš esu vyriausia iš keturių vaikų, todėl visada svajojau dirbti kartu su juo ir vėliau perimti šį šeimos verslą," pasakojo Schiffer. Beje, į universitetą ji vis dėlto nestojo.

Penkerius metus Schiffer buvo susižadėjusi su iliuzionistu Davidu Copperfieldu, tačiau vėliau išsiskyrė. Šiuo metu ji draugauja su verslininku Timu Jeffriesu, o aplinkui sklando gandai, kad jau kitą mėnesį pora žada susituokti. "Mes nenumatėme vedybų datos, ir aš tikrai nenorėčiau daugiau kalbėti apie mūsų santykius. Aš buvau atvira ir sąžininga dėl mano santykių su Davidu ir pažiūrėkite kuo tai baigėsi."

Claudia prisipažino, kad nuolatos sklandantys įvairūs melagingi gandai nebuvo pagrindinė priežastis, dėl kurios ji išsiskyrė su Davidu: "Mūsų santykiai nutrūko dėl nesuderinamų mūsų darbų grafiko. Labai sunku, kai abu partneriai siekia karjeros ir negali pasakyti ne kiekvienai naujai galimybei."

Nors Schiffer puošė daugiau kaip 500 žurnalų viršelių ir kelis kartus žiniasklaidos buvo pripažinta gražiausia pasaulio moterimi, tai jokiu būdu nereiškia, kad manekenei daugiau nereikia rūpinis savo grožiu: "Aš privalau visada stebėti, ką valgau, nes sergu metabolizmu. Taip pat aš sportuoju kiekvieną dieną."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (6)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (703)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (83)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (209)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (45)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.