Cher trokšta įsivaikinti mergaitę

Sulaukusi 54-erių, populiarioji dainininkė Cher (Šer) galvoja apie galimybę įsivaikinti mergaitę. "Kai pasieki 40 arba 50, jau esi pragyvenęs savo gyvenimą. Supranti, kas galų gale vyksta ir jau gali šią patirtį perduoti palikuonims", Didžiosios Britanijos laikraščiui "Sunday Mirror" prisipažino Cher.
Pasak Cher, jai didelę įtaką padarė filmo "Basic Instinct" ("Esminis instinktas") žvaigždė Sharon Stone (Šeron Stoun), kuri būdama 42 metų ką tik įsivaikino berniuką.

"Kai išgirdau apie Sharon, supratau, ko trūko mano gyvenime. Ji tokia laiminga, ir aš jai taip pavydžiu", sakė dainininkė.

Cher turi 31 metų dukterį Chastity (Čestiti), kurios susilaukė nuo Sonny Bono (Sonio Bono), kadaise kartu dainavusio šeimyniniame duete. Jis prieš dvejus metus žuvo per nelaimingą atsitikimą slidinėjant. Taip pat dainininkė turi 23 metų sūnų Elijah Blue (Eliją Blu) nuo roko žvaigždės Greggo Allmano (Grego Olmano).

Cher mano, kad dabar ji būtų geresnė motina. "Mane visada grauždavo sąžinė, kad buvau tokia užsiėmusi, kai augo mano vaikai", kalbėjo ji.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (187)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (71)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (754)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (86)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (196)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.