Celine Dion už šmeižtą nori prisiteisti 20 mln dolerių

Daininkė Celine Dion vienam iš JAV bulvarinių laikraščių iškėlė bylą dėl pranešimo, kuriame buvo teigiama, kad ji laukiasi dvynukų. Dion reikalauja 20 mln dolerių kompensacijos.
Pop žvaigždė teigė, kad straipsnis laikraštyje "The National Enquirer" ją įskaudino, nes daininkė ir taip ilgai, bet nesėkmingai bandė susilaukti kūdikio.

"Pasirodžius tam straipsniui visi pradėjo mane sveikinti, o aš turėjau jiems atsakyti, kad tai netiesa," guodėsi Dion. "Aš tik tikiuosi ir meldžiuosi, kad vieną dieną tai taptų tiesa."

Didelio tiražo laikraštis, kuriame visada gausiai pateikiamos sensacingos žvaigždžių gyvenimo istorijos, apie daininkės nėštumą paskelbė vasario 1-os dienos numeryje. Jo viršelyje buvo išspausdinta Dion nuotrauka su antrašte "Celine - Aš laukiuosi dvynukų".

Daininkės advokatas teigė, kad neteisinga buvo ne tik pateikta informacija, bet ir straipsnio sudarytas įspūdis apie tariamą interviu su Celine Dion, kurio iš tikrųjų nebuvo.

Atlikėja laikraštį kaltina neteisėtu viešumo teisės pažeidimu, nesąžininga konkurencija bei veikla, sąmoningu emocinio streso sukėlimu. "The Enquirer" atstovai bylos nekomentavo.

Neseniai Celine Dion, norėdama kuo daugiau laiko praleisti su savo vėžiu sergančiu vyru Rene Angeliliu, viešai paskelbė apie pasitraukimą iš muzikinės veiklos dvejiems metams.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (33)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (38)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (242)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.