Buvęs "Pogues" vokalistas MacGowanas nori teistis su O'Connor

Buvęs "Pogues" vokalistas Shane'as MacGowanas ketina paduoti į teismą Sinead O'Connor. Dainininkas pyksta, kad pernai į kuniges įšventinta atlikėja pranešė policijai, kad jis vartoja heroiną ir ši jį areštavo.
Pasak Shane'o, bylą Sinead jis nori iškelti ne dėl pinigų: dainininkas tenori apginti savo gerą vardą. Atlikėjo tvirtinimu, O'Connor pareiškimas pakenkė jo reputacijai ir dabar jis visą gyvenimą bus priverstas neigti Sinead žodžius, jog jis esąs narkomanas.

"Jei mane pripažins kaltu, mano karjera žlugs," - tikino Shane'as. Pasak atlikėjo, pati Sinead vartoja narkotikus. "Ji rūko marichuaną, - tvirtino MacGowanas. - Prieš įduodama mane policijai, iš vieno mano draugo ji nusipirko marichuanos, o iš manęs pasiskolino valiumo".

Sinead prisipažino, kad ji išties rūko marichuaną. "Marichuana nežudo žmonių, - teigė dainininkė. - Neraginu žmonių ją vartoti ir nemanau, jog teisingai elgiuosi rūkydama žolę. Tačiau Shane'as žudė save draugų akivaizdoje".

O'Connor taip pat išreiškė norą sumokėti už buvusio POGUES nario detoksikacijos programą - viso apie 28 tūkstančius dolerių. Tačiau sąskaitą ji apmokėtų tik tuomet, jei MacGowanas pasižadėtų, kad po šių kursų jis metus nevartos alkoholio ir narkotikų. "Noriu, kad Shane'as žinotų, kad labai jį myliu ir linkiu jam viso, kas geriausia," - sakė Sinead O'Connor.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

M. Jankevičius su žmona laukia šeimos pagausėjimo (15)

Atlikėjas Mantas Jankavičius su žmona Ieva Simniškytė-Jankavičiene laukiasi trečiojo vaiko, skelbia portalas 15min.lt.

R. Kirilkinas po jo nuogo įrašo paviešinimo nebegali išeiti į gatvę: jaučiuosi nesaugus bei pažemintas (170)

Antradienį žiniasklaidą apskriejo nuogo Ruslano Kirilkino nuotrauka. Realybės šou „2 barai“ dalyvaujantis atlikėjas kamerų užfiksuotas jam miegant.

J. Arlauskaitė-Jazzu į spaudos konferenciją atsivedė ir savo globotinę Luną (15)

Antradienį Vilniuje įvyko šį penktadienį Zaraso saloje prasidėsiančio muzikos festivalio "Galapagai" spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir ten į sceną lipsianti Justė Arlauskaitė-Jazzu. Garsi dainininkė į renginį atvyko ne viena, o su savo globotine kalyte Luna.

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (26)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (31)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.