Būsimasis N.Portman gerbėjas kol kas - paslaptis

Vyrų, pasiruošusių įsimylėti Natalie Portman, eilutė vis ilgėja.
Netrukus aktorė ketina vaidinti Karalienę Amidalą naujajame “Žvaigždžių karų” epizode, kurį žadama pradėti filmuoti birželio mėnesį Australijoje. Tačiau Portman vis dar nežino, kas suvaidins Anakiną Skywalkerį, kuris naujajame epizode turėtų ją įsimylėti.

“Greičiausiai apie potencialius ‘Anakinus’ aš sužinosiu tik mėnesio pabaigoje,” teigė Portman.

“Aš klausiau George Lucaso, kas galėtų būti tie kandidatai, tačiau jis atsisakė man ką nors pasakyti. Jis žino, kad aš tikrai negalėčiau išlaikyti šios informacijos paslaptyje.”

Aktorė prisipažino, dar neskaičiusi naujojo “Žvaigždžių karų” epizodo scenarijaus: “Viskas, ką aš žinau, yra tik tai, kad Anakinas ir karalienė Amidala įsimylės, o EwanasMcGregoras, Samuelis L. Jacksonas, Jar Jar Binksas bei Yoda sugrįš. Daugiau nieko.”

“Kaip ir visada, viskas yra labai paslaptinga. Aš girdėjau, kad Georgas vis dar rašo scenarijų, ir tai manęs tikrai nenustebintų...” sakė aktorė.

Beje, Portman jau metus studijuoja psichologiją universitete.

“Aš nenorėčiau minėti pavadinimo tos įstaigos, kurioje aš mokausi, nes paprasčiausiai nelaukiu netikėtų “Žvaigždžių karų” gerbėjų vizitų,” prisipažino Portman.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (5)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (99)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.

Šimtmečio akcija „Ačiū“: žinomi žmonės dėkoja kuriantiesiems šalies sėkmę

Minint 13-ąsias Lietuvos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) metines, prasideda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta akcija „Ačiū“. Prie šios akcijos jungiasi žinomi šalies žmonės ir kviečia padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos kelio į sėkmę.

33-ejų metų sukaktį švenčiantis M. Petruškevičius dovaną sau jau įteikė: šis gimtadienis ypatingas (33)

Kovo 29-ąją 33-iąjį gimtadienį švenčiantis Mantas Petruškevičius DELFI atskleidė, kad ne kartą planavo šią šventę sutikti kokiame nors atokiame pasaulio kampelyje, tačiau jo draugai vis nepaleidžia – primena apie artėjančią šventę ir ragina nepraleisti progos susitikti.

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (94)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.