Britney trukdo jos seksualus įvaizdis

 (6)
Pop žvaigždė Britney Spears nepatinka per daug išpūstas jos įvaizdis. 18-metė dainininkė prisipažino nenorėjusi tapti “seksualiniu objektu” ir dėvinti aptemptus drabužius tik dėl praktiškų priežasčių.
“Aš dėviu ypač atidengtus ir aptemptus marškinėlius todėl, kad kiti drabužiai verstų mane prakaituoti šokant ant scenos,” sakė dainininkė Vokietijos žurnalui “InStyle”. “Aš niekada nenorėjau sukurti seksualaus įvaizdžio.”

Tačiau nori ji to ar ne, tačiau tūkstančiams savo gerbėjų visame pasaulyje Spears yra tikras seksualumo simbolis. Kartu su kita pop atlikėja Christina Aguilera ir tenisininke iš Rusijos Anna Kournikova ji yra viena iš naujosios kartos “paauglių dievaičių”.

Buvusi “Mickey Mouse Club” žvaigždė tiesiog akimirksniu tapo sensacija, kai jos debiutinis singlas “Baby One More Time” tapo populiariausias tiek Amerikoje, tiek ir Europoje.

Britanijoje išleistas 1999-ųjų vasario mėnesį jis tapo vienu iš visų laikų greičiausiai parduotų singlų. Vien per pirmąją dieną jo buvo parduota daugiau kaip 14 000 kopijų.

Vėliau sėkmės susilaukė ir tokio paties pavadinimo dainininkės debiutinis albumas, o šiais metais pasirodęs “Oops… I Did It Again” taip pat užkopė į pirmąją vietą.

Spears dar kartą neigė pasidariusi plastinę krūtų operaciją, tačiau žurnalui prisipažino, kad vaikystėje tiesiog bjaurėjosi savo plaukais, nosimi, pėdomis bei per trumpomis kojomis.

Paauglių dievaitė teigė, kad jos tikslas yra sekti Madonnos pėdomis, tačiau “tik be visų vyrų, apkalbų ir skandalų.”

Praeitą savaitę laikraštyje “Sunday Express” pasirodžiusiame straipsnyje ji sakė: “Jei aš segiu trumpą sijoną, tai dar nereiškia, kad mano moralė yra žema. Aš turiu tvirtas moralines nuostatas. Aš netikiu seksu prieš vedybas, narkotikais ir netgi rūkymu. Aš tikiu Dievu.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (22)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (4)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė menininkai D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė (4)

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (12)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (168)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.