Britney trukdo jos seksualus įvaizdis

 (6)
Pop žvaigždė Britney Spears nepatinka per daug išpūstas jos įvaizdis. 18-metė dainininkė prisipažino nenorėjusi tapti “seksualiniu objektu” ir dėvinti aptemptus drabužius tik dėl praktiškų priežasčių.
“Aš dėviu ypač atidengtus ir aptemptus marškinėlius todėl, kad kiti drabužiai verstų mane prakaituoti šokant ant scenos,” sakė dainininkė Vokietijos žurnalui “InStyle”. “Aš niekada nenorėjau sukurti seksualaus įvaizdžio.”

Tačiau nori ji to ar ne, tačiau tūkstančiams savo gerbėjų visame pasaulyje Spears yra tikras seksualumo simbolis. Kartu su kita pop atlikėja Christina Aguilera ir tenisininke iš Rusijos Anna Kournikova ji yra viena iš naujosios kartos “paauglių dievaičių”.

Buvusi “Mickey Mouse Club” žvaigždė tiesiog akimirksniu tapo sensacija, kai jos debiutinis singlas “Baby One More Time” tapo populiariausias tiek Amerikoje, tiek ir Europoje.

Britanijoje išleistas 1999-ųjų vasario mėnesį jis tapo vienu iš visų laikų greičiausiai parduotų singlų. Vien per pirmąją dieną jo buvo parduota daugiau kaip 14 000 kopijų.

Vėliau sėkmės susilaukė ir tokio paties pavadinimo dainininkės debiutinis albumas, o šiais metais pasirodęs “Oops… I Did It Again” taip pat užkopė į pirmąją vietą.

Spears dar kartą neigė pasidariusi plastinę krūtų operaciją, tačiau žurnalui prisipažino, kad vaikystėje tiesiog bjaurėjosi savo plaukais, nosimi, pėdomis bei per trumpomis kojomis.

Paauglių dievaitė teigė, kad jos tikslas yra sekti Madonnos pėdomis, tačiau “tik be visų vyrų, apkalbų ir skandalų.”

Praeitą savaitę laikraštyje “Sunday Express” pasirodžiusiame straipsnyje ji sakė: “Jei aš segiu trumpą sijoną, tai dar nereiškia, kad mano moralė yra žema. Aš turiu tvirtas moralines nuostatas. Aš netikiu seksu prieš vedybas, narkotikais ir netgi rūkymu. Aš tikiu Dievu.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (41)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.