Blondinę apsikabinęs revoliucionierius

 (22)
Prieš kelerius metus gražiai nuaugęs jaunuolis, stovėdamas ant scenos, drąsiai rėžė: “Sudorok Šleževičių”. Šiandien jis pro didinamąjį stiklą tyrinėja tai, kas vadinama “skandalingu “Williams” atėjimu į Lietuvą”. Susipažinkite – Kastytis Minkauskas, diplomuotas filologas, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto pirmakursis, grupių "Turboreanimacija" ir N-14 lyderis.
Mes su Kasčiu sėdime jo vieno kambario bute netoli Halės turgavietės, gurkšnojame arbatą ir kalbamės – apie naujausią N-14 albumą “Nafta”, koncertus ir hedonistinį gyvenimą.

“Negaliu garantuoti, kad kada nors "Turboreanimacija" sugrįš į sceną, - sako Kastis. Taip jau įvyko – vieni grupės nariai susirado neblogus darbus, kiti nutolo nuo tokio pankroko supratimo, kokį jį suvokdavo "Turboreanimacija".

Prieš dvejus metus Kastis porai savaičių užsidarė namuose. “Kai pagaliau išsiveržiau iš už keturių kambario sienų, pirmasis N-14 albumas “Penktadienis” jau buvo mano mintyse, - pasakoja Kastis. Kai šį albumą išleido "Jam Records", prasidėjo naujos grupės N-14, savo muzikoje derinančios pankroką, disko ir hiphopą, klajonės ir klystekliai. “Gėrėm, rūkėm ir linksminomės”, - toks buvo jaunųjų sostinės hedonistų gyvenimas.

Prabėgus metams, Kasčio gyvenimas apsivertė aukštyn kojom – jis dienų dienas leisdavo skaitykloje, o vakarais kartu su Ūkio ministerijoje dirbusiais bičiuliais iki išnaktų prie alaus bokalų aptarinėdavo ne sporto naujienas ar sekso subtilybes, bet politines aktualijas.

“Apie “Williams” atėjimą galima ir knygą parašyti”, - vieną vakarą pasakė Kasčio bičiulis. “Ne tik knygą, bet ir albumą”, - atsakė jam Kastis ir vėl porai savaičių užsidarė savo bute. Rezultatas – albumas “Nafta”, kurį išleido nepriklausoma muzikos firma “Guru Records”. Šį kartą dainas apie “žolę” pakeitė revoliuciniai lozungai, kviečiantys “lakūnams atiduoti naftą” ir siekti geresnio gyvenimo.

“Taip, aš esu revoliucionierius, - šypsosi Kastis. –Tiesa, nesu Če Gevara ir su automatu po Lietuvos miškus nebraidžiosiu. Aš kuriu dainas, kurios net skaudesnes nei AK-47 kulkos”.

Chm, galima pagalvoti, kad Kastis paniro į politikos drumzles. Tai nebūtų visiškai teisinga, nes dabar, prasidedant vasarai, jį dažnai galima sutikti sostinės gatvėse – truputį įkaušusį, apsikabinusį įspūdingų duomenų blondinę ir besišypsantį. Nepanašu į revoliucionierių, ar ne?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (31)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus susirinko pasipuošę svečiai

Pirmadienio vakarą, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdoje dalijami „Auksiniai scenos kryžiai“. Į renginį susirinko pasipuošę svečiai.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (394)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.