Blondinę apsikabinęs revoliucionierius

 (22)
Prieš kelerius metus gražiai nuaugęs jaunuolis, stovėdamas ant scenos, drąsiai rėžė: “Sudorok Šleževičių”. Šiandien jis pro didinamąjį stiklą tyrinėja tai, kas vadinama “skandalingu “Williams” atėjimu į Lietuvą”. Susipažinkite – Kastytis Minkauskas, diplomuotas filologas, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto pirmakursis, grupių "Turboreanimacija" ir N-14 lyderis.
Mes su Kasčiu sėdime jo vieno kambario bute netoli Halės turgavietės, gurkšnojame arbatą ir kalbamės – apie naujausią N-14 albumą “Nafta”, koncertus ir hedonistinį gyvenimą.

“Negaliu garantuoti, kad kada nors "Turboreanimacija" sugrįš į sceną, - sako Kastis. Taip jau įvyko – vieni grupės nariai susirado neblogus darbus, kiti nutolo nuo tokio pankroko supratimo, kokį jį suvokdavo "Turboreanimacija".

Prieš dvejus metus Kastis porai savaičių užsidarė namuose. “Kai pagaliau išsiveržiau iš už keturių kambario sienų, pirmasis N-14 albumas “Penktadienis” jau buvo mano mintyse, - pasakoja Kastis. Kai šį albumą išleido "Jam Records", prasidėjo naujos grupės N-14, savo muzikoje derinančios pankroką, disko ir hiphopą, klajonės ir klystekliai. “Gėrėm, rūkėm ir linksminomės”, - toks buvo jaunųjų sostinės hedonistų gyvenimas.

Prabėgus metams, Kasčio gyvenimas apsivertė aukštyn kojom – jis dienų dienas leisdavo skaitykloje, o vakarais kartu su Ūkio ministerijoje dirbusiais bičiuliais iki išnaktų prie alaus bokalų aptarinėdavo ne sporto naujienas ar sekso subtilybes, bet politines aktualijas.

“Apie “Williams” atėjimą galima ir knygą parašyti”, - vieną vakarą pasakė Kasčio bičiulis. “Ne tik knygą, bet ir albumą”, - atsakė jam Kastis ir vėl porai savaičių užsidarė savo bute. Rezultatas – albumas “Nafta”, kurį išleido nepriklausoma muzikos firma “Guru Records”. Šį kartą dainas apie “žolę” pakeitė revoliuciniai lozungai, kviečiantys “lakūnams atiduoti naftą” ir siekti geresnio gyvenimo.

“Taip, aš esu revoliucionierius, - šypsosi Kastis. –Tiesa, nesu Če Gevara ir su automatu po Lietuvos miškus nebraidžiosiu. Aš kuriu dainas, kurios net skaudesnes nei AK-47 kulkos”.

Chm, galima pagalvoti, kad Kastis paniro į politikos drumzles. Tai nebūtų visiškai teisinga, nes dabar, prasidedant vasarai, jį dažnai galima sutikti sostinės gatvėse – truputį įkaušusį, apsikabinusį įspūdingų duomenų blondinę ir besišypsantį. Nepanašu į revoliucionierių, ar ne?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (23)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (4)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė menininkai D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė (4)

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (12)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (169)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.