"Biplan" provokacijoms nepasidavė

 (5)
Pirmadienį DELFI.lt ir įrašų kompanija "Bomba Records" surengė grupės "Biplan" internetinę konferenciją naujojo albumo "Jazz'e tik merginos" pristatymo proga.
© DELFI
Be atsakymų įvairiausius į klausimus internetinės konferencijos ("chat'o") dalyviai troško sužinoti, kokia "Biplan" nuomonė apie kitus Lietuvos bei užsienio muzikantus. Mielai atsakinėję apie savo numylėtinius užsienyje, "Biplan" nepasidavė provokacijoms ir buvo diskretiški kalbėdami apie savo kolegas Lietuvoje.

"Kokia jūsų nuomonė apie Lietuvos popso snarglius "Pikaso" ir "Omegą", o apie Povilaitį, o apie Mamontovą?" - Vis kartojosi klausimai pokalbio metu. Tačiau, dideliam "caht'o" dalyvių liūdesiui, "Biplan" susilaikė nuo kitų grupių vertinimų. "Kiekvienas dirba savo darbą, ir mes - savo", - ramiai dėstė Maksas.

"Biplan" sulaukė daug klausimų apie savo karjerą Rusijoje. "Chat'o" dalyviams buvo įdomu viskas - kokiose vietose "Biplan" koncertuoja, ar ketina turėti prodiuserį Rusijoje, kur jiems finansiškai lengviau išsilaikyti - Lietuvoje ar Rusijoje. Taip pat buvo teiraujamasi, ar "Biplan" pastatytų daugiau videoklipų, jei būtų Rusijos grupė.

"Chat'o" dalyviai neatlyžo ir dėl "Biplan" vaikinų išsilavinimo. Šie gavo prisipažinti, kad yra baigę vidurines ir tvirtino, kad iš muzikos kol kas pragyvena. Į klausimą, apie ką šnekėtųsi su Lietuvos prezidentu, "Biplan" juokavo - "apie seksą".

"Biplanai" sakė dainuoją nuo 15 metų ir šmaikštavo kartu išbūsią iki pensijos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (42)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.