"Biplan" provokacijoms nepasidavė

 (5)
Pirmadienį DELFI.lt ir įrašų kompanija "Bomba Records" surengė grupės "Biplan" internetinę konferenciją naujojo albumo "Jazz'e tik merginos" pristatymo proga.
© DELFI
Be atsakymų įvairiausius į klausimus internetinės konferencijos ("chat'o") dalyviai troško sužinoti, kokia "Biplan" nuomonė apie kitus Lietuvos bei užsienio muzikantus. Mielai atsakinėję apie savo numylėtinius užsienyje, "Biplan" nepasidavė provokacijoms ir buvo diskretiški kalbėdami apie savo kolegas Lietuvoje.

"Kokia jūsų nuomonė apie Lietuvos popso snarglius "Pikaso" ir "Omegą", o apie Povilaitį, o apie Mamontovą?" - Vis kartojosi klausimai pokalbio metu. Tačiau, dideliam "caht'o" dalyvių liūdesiui, "Biplan" susilaikė nuo kitų grupių vertinimų. "Kiekvienas dirba savo darbą, ir mes - savo", - ramiai dėstė Maksas.

"Biplan" sulaukė daug klausimų apie savo karjerą Rusijoje. "Chat'o" dalyviams buvo įdomu viskas - kokiose vietose "Biplan" koncertuoja, ar ketina turėti prodiuserį Rusijoje, kur jiems finansiškai lengviau išsilaikyti - Lietuvoje ar Rusijoje. Taip pat buvo teiraujamasi, ar "Biplan" pastatytų daugiau videoklipų, jei būtų Rusijos grupė.

"Chat'o" dalyviai neatlyžo ir dėl "Biplan" vaikinų išsilavinimo. Šie gavo prisipažinti, kad yra baigę vidurines ir tvirtino, kad iš muzikos kol kas pragyvena. Į klausimą, apie ką šnekėtųsi su Lietuvos prezidentu, "Biplan" juokavo - "apie seksą".

"Biplanai" sakė dainuoją nuo 15 metų ir šmaikštavo kartu išbūsią iki pensijos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Mergvakarį Rygoje atšventusi G. Lebedeva: tai buvo pasakiška diena (23)

Buvusi merginų muzikinės grupės „Kitokios" narė, o dabar sporto trenerė Greta Lebedeva šeštadienį su geriausiomis draugėmis atšventė mergvakarį. Vestuvėms besiruošianti žinoma moteris su bičiulėmis išsiruošė į Rygą, kur šventė ispanišku ritmu.

„Golden Parazyth“: Vilnius tampa išlepusiu nuobodyla (9)

Koncertų metų Vilniuje prie sienų kartais stoviniuoja snobai hipsteriai, žmonės nenori eiti ten, kur reikia mokėti – miestas tampa išlepusiu nuoboda. Taip LRT RADIJUI sako grupės „Golden Parazyth" narys Giedrius Širka. Kaip teigia kitas grupės narys Aurimas Vilkišius, taip yra ir dėl itin didelės pasiūlos: „Pagal tai, ką gauname, kokie užsienio atlikėjai atvyksta, Vilnius panašus į kitus didžiuosius Europos miestus."

Mėgstamiausi žinomų moterų bikiniai: puošti pačių rankomis, nerti ar pirkti prieš daugybę metų (6)

Margus, vienspalvius, dryžuotus, vienos dalies ar rankų darbo bikinius šiai vasarai pasirinkusios žinomos šalies moterys vienbalsiu tikina, jog svarbiausia – patogumas. Ir nors visos DELFI pašnekovės maudymosi kostiumėlius kolekcionuoja, paprašytos parodyti mėgstamiausią ilgai negalvoja ir iš spintos ištraukia tą, kuris mieliausias širdžiai.

Po 12 metų R. Mikelkevičiūtė su vyru susituokė ir bažnyčioje (209)

Žinoma televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė šiltą šeštadienio pavakarę Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje prisiekė amžiną meilę savo vyrui Rolandui Remeikiui, praneša zmones.lt.

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (50)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.