Berlusconis šokiravo juokeliu apie AIDS ligonius

 (6)
Ne visus pralinksmino Italijos opozicijos lyderio, buvusio premjero ir žiniasklaidos magnato Silvio Berlusconi anekdotai, kuriais jis žarstėsi šiuo metu vykstančios priešrinkiminės akcijos metu. Kandžių jo pašaipėlių nusipelnė ir AIDS sergantys žmonės.
"Pas gydytoją atėjo AIDS sergantis ligonis ir klausia: 'Daktare, ar jūs man galite padėti?', taip vieną iš anekdotų pradėjo Berlusconis, kalbėdamas su žurnalistais Sicilijoje, kurioje netrukus įvyks vietos rinkimai.

"'Žinoma', atsakė daktaras,'Ar jūs nenorėtumėte pailsėti ant karšto paplūdimio smėlio?'," tęsė Berlusconis, anot žurnalistų. "'Karšto smėlio? Ar man tai padės?' paklausė pacientas. 'Na gal ir nelabai, tačiau bent jau po truputį pratinsitės būti palaidotu". Šį anekdotą Berlusconis pasakė rinkimines kampanijos kruizui trumpam užsukus į Catanijos miestelį. Balandžio 16-ą dieną čia įvyks regioniniai bei municipaliniai rinkimai.

Kampanijos kruizinis laivas "Mėlynasis: laisvės laivas" penktadienį išplaukė iš Genujos ir ketina sustoti penkiuose Italijos uostose. Šeštadienį jis turėtų atplaukti į Veneciją. Walteris Veltronis, valdančiosios partijos lyderis, į Berlusconio išsakytą juokelį sureagavo ypač piktai.

"Aš tiesiog negaliu pakomentuoti tokio ciniško ir storžieviško teiginio, kuris tūkstančius gyvybių nusinešusią ligą pavertė viso labo juokeliu," teigė Veltronis.

Italijos gėjų bendruomenė savo internetinėje svetainėje paragino Berlusconį oficialiai atsiprašyti. "Berlusconis turėtų prašyti atleidimo po to, kai apjuodino atminimus tų, kurie mirė nuo AIDS, ir įžeidė tuos, kurie kiekvieną dieną kovoja su šia baisia liga. Pernai Italijoje AIDS sirgo 13 000 žmonių, o užsikrėtusių ŽIV buvo 104 000.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.