Berlusconis šokiravo juokeliu apie AIDS ligonius

 (6)
Ne visus pralinksmino Italijos opozicijos lyderio, buvusio premjero ir žiniasklaidos magnato Silvio Berlusconi anekdotai, kuriais jis žarstėsi šiuo metu vykstančios priešrinkiminės akcijos metu. Kandžių jo pašaipėlių nusipelnė ir AIDS sergantys žmonės.
"Pas gydytoją atėjo AIDS sergantis ligonis ir klausia: 'Daktare, ar jūs man galite padėti?', taip vieną iš anekdotų pradėjo Berlusconis, kalbėdamas su žurnalistais Sicilijoje, kurioje netrukus įvyks vietos rinkimai.

"'Žinoma', atsakė daktaras,'Ar jūs nenorėtumėte pailsėti ant karšto paplūdimio smėlio?'," tęsė Berlusconis, anot žurnalistų. "'Karšto smėlio? Ar man tai padės?' paklausė pacientas. 'Na gal ir nelabai, tačiau bent jau po truputį pratinsitės būti palaidotu". Šį anekdotą Berlusconis pasakė rinkimines kampanijos kruizui trumpam užsukus į Catanijos miestelį. Balandžio 16-ą dieną čia įvyks regioniniai bei municipaliniai rinkimai.

Kampanijos kruizinis laivas "Mėlynasis: laisvės laivas" penktadienį išplaukė iš Genujos ir ketina sustoti penkiuose Italijos uostose. Šeštadienį jis turėtų atplaukti į Veneciją. Walteris Veltronis, valdančiosios partijos lyderis, į Berlusconio išsakytą juokelį sureagavo ypač piktai.

"Aš tiesiog negaliu pakomentuoti tokio ciniško ir storžieviško teiginio, kuris tūkstančius gyvybių nusinešusią ligą pavertė viso labo juokeliu," teigė Veltronis.

Italijos gėjų bendruomenė savo internetinėje svetainėje paragino Berlusconį oficialiai atsiprašyti. "Berlusconis turėtų prašyti atleidimo po to, kai apjuodino atminimus tų, kurie mirė nuo AIDS, ir įžeidė tuos, kurie kiekvieną dieną kovoja su šia baisia liga. Pernai Italijoje AIDS sirgo 13 000 žmonių, o užsikrėtusių ŽIV buvo 104 000.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (14)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (21)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (57)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (113)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.