"Baltais žirgeliais" apdovanotos geriausios metų aktorės

Aktorė Eglė Mikulionytė pirmadienio vakarą Jaunimo teatre Vilniuje apdovanota pagrindiniu "Baltojo žirgelio" prizu už geriausią sezono vaidmenį.
Ketvirtą kartą Vilniaus teatrų aktores už geriausius šio sezono vaidmenis apdovanojo Vilniaus moterų draugija (VMD).

"Baltuosius žirgelius" mezga tautodailininkė Janina Čekanauskaitė.

E. Mikulionytė apdovanota už Julijos vaidmenį spektaklyje "Freken Julija".

Mažaisiais "Baltais žirgeliais" apdovanotos aktorės Dalia Michelevičiūtė už vaidmenį monospektaklyje "Stotis N mieste" bei Svetlana Jefimova už Alisos vaidmenį spektaklyje "Mažylė Alisa".

Aktoriui Vytautui Grigoliui skirtas prizas už geriausio vyro vaidmenį spektaklyje "Ričardas III", kur jis atliko karaliaus Ričardo rolę.

Prizu "Mylimai aktorei", kurį įteikė regioninių moterų draugijos narės, apdovanota aktorė Vaiva Mainelytė.

Šiais metais įsteigtu prizu "Menas išgyventi" apdovanotos aktorės Jolanta Dapkūnaitė ir Neringa Bulotaitė už vaidmenis spektaklyje "Šarlotės".

Padėkos prizas skirtas Lietuvos nacionalinio dramos teatro Literatūrinės dalies vedėjai Daivai Šabasevičienei, kuri pernai lapkritį suorganizavo dramos, poezijos ir šokio forumą "Moterys teatre".

Lietuvos švietimo profsąjungos atstovai apdovanojo režisierę Ireną Bučienę už dramaturgijos puoselėjimą spektaklyje "Herkus Mantas" bei specialų prizą už Kristinos vaidmenį šiame spektaklyje įteikė aktorei Aušrai Pukelytei

Laureatus renka moterų draugijos sudaryta 7 narių komisija.

"Vertinimo kriterijai yra labai paprasti, tai tiesiog žiūrovo vertinimas", BNS korespondentui sakė draugijos pirmininkė Dalia Cymbaliuk.

Per apdovanojimų vakarą pasirodė Vilniaus aukštesniosios statybos mokyklos šokių ansamblis "Sietuva", Vilniaus siuvėjų mokyklos auklėtinės pristatė mados kolekciją, dainavo Lietuvos muzikos akademijos studentai ir aktorė S. Jefimova, dalyvavo Anykščių moterų klubas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (20)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (45)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (273)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.