“Austinui Powersui” Mike’ui Myersui iškelta byla

Superagentą Austiną Powersą suvaidinusiam Mike’ui Myersui “Universal Pictures” iškėlė bylą, apkaltindama aktorių sąmoningai vengiant susitarimo vaidinti juostoje “Dieter”.
Kino studija bylą kanadiečių komikui iškėlė antradienį teigdama, kad aktorius pažeidė kontraktą, pagal kurį buvo įsipareigojęs filmuotis juostoje, pagrįstoje istorija apie vokiečių pokalbių šou laidos vedėją, kurį vaidinti turėjo būtent Myersas.

“Universal” sutiko Myersui sumokėti 20 milijonų dolerių už vaidmenį filme “Dieter”, tačiau neseniai nurodė dar vieną papildomą sąlygą - aktorius turi atsiriboti nuo visų kitų kontraktų tol, kol šis filmas bus baigtas.

Myersas, prisipažinęs esąs šokiruotas tokių kompanijos veiksmų, teigė norįs, kad filmo kūrimas būtų šiek tiek atidėtas, nes scenarijus dar nėra tinkamai paruoštas.

“Būdamas blaivios sąmonės aš negaliu priimti 20 milijonų dolerių ir išduoti visus filmų gerbėjus, kurie mokėtų sunkiai uždirbtus pinigus tam, kad pamatytų mano darbą filme su netikusiu scenarijumi,” pranešė Myersas oficialiame pranešime.

“Universal” atstovų teigimu, kovo mėnesį Myersas buvo tvirtai pažadėjęs filmuotis juostoje, tačiau gegužės 30-ąją jis staiga persigalvojo.

Aktoriaus kontrakte su kino studija buvo numatyta, kad Myersui atiteks 12.5% nuo filmo pelno bei garantuotas minimumas – 20 milijonų dolerių.

Ankstesnieji aktoriaus filmai jam atnešė stulbinančią pasaulinę šlovę. Du filmai apie Britų superagentą – “Austin Powers: International man of Mistery” bei “Austin Powers: The Spy Who Shagged Me” – buvo labai populiarūs ir pelningi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Malaizijoje viešėjusi I. Stumbrienė pademonstravo tobulą kūną ir maudomukų kolekciją (299)

13-ąsias vestuvių metines Inga ir Aivaras Stumbrai su vaikais atšventė egzotiškoje Malaizijoje.

M. Katleris sukūrė savo vasaros hito versiją: parodijavo M. Pundziūtės vaizdo klipą (11)

Humoristas Mantas Katleris su kolega Mantu Bartuševičiumi nufilmavo vasaros hitu spėjusio tapti atlikėjos Monique dainos „Palauk dar” vaizdo klipo parodiją.

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (51)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (78)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Šeimos pagausėjimo sulaukęs D. Siaurusaitis parduoda namą (61)

Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukę Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė parduoda namą, kuriame gyveno devynerius metus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.