“Austinui Powersui” Mike’ui Myersui iškelta byla

Superagentą Austiną Powersą suvaidinusiam Mike’ui Myersui “Universal Pictures” iškėlė bylą, apkaltindama aktorių sąmoningai vengiant susitarimo vaidinti juostoje “Dieter”.
Kino studija bylą kanadiečių komikui iškėlė antradienį teigdama, kad aktorius pažeidė kontraktą, pagal kurį buvo įsipareigojęs filmuotis juostoje, pagrįstoje istorija apie vokiečių pokalbių šou laidos vedėją, kurį vaidinti turėjo būtent Myersas.

“Universal” sutiko Myersui sumokėti 20 milijonų dolerių už vaidmenį filme “Dieter”, tačiau neseniai nurodė dar vieną papildomą sąlygą - aktorius turi atsiriboti nuo visų kitų kontraktų tol, kol šis filmas bus baigtas.

Myersas, prisipažinęs esąs šokiruotas tokių kompanijos veiksmų, teigė norįs, kad filmo kūrimas būtų šiek tiek atidėtas, nes scenarijus dar nėra tinkamai paruoštas.

“Būdamas blaivios sąmonės aš negaliu priimti 20 milijonų dolerių ir išduoti visus filmų gerbėjus, kurie mokėtų sunkiai uždirbtus pinigus tam, kad pamatytų mano darbą filme su netikusiu scenarijumi,” pranešė Myersas oficialiame pranešime.

“Universal” atstovų teigimu, kovo mėnesį Myersas buvo tvirtai pažadėjęs filmuotis juostoje, tačiau gegužės 30-ąją jis staiga persigalvojo.

Aktoriaus kontrakte su kino studija buvo numatyta, kad Myersui atiteks 12.5% nuo filmo pelno bei garantuotas minimumas – 20 milijonų dolerių.

Ankstesnieji aktoriaus filmai jam atnešė stulbinančią pasaulinę šlovę. Du filmai apie Britų superagentą – “Austin Powers: International man of Mistery” bei “Austin Powers: The Spy Who Shagged Me” – buvo labai populiarūs ir pelningi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (62)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (171)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (42)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.

E. Dragūno spintoje – apvalią sumelę kainuojantys sportiniai kostiumai (21)

Modelio Simonos Starkutės prekinis ženklas „SbyS“ jau netrukus švęs vienerių metų gimtadienį. Pasitinkant pavasarį manekenė pristato naujausią laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją. Stilingumas, praktiškumas ir amžinai madinga – taip būtų galima apibūdinti Simonos prekinį ženklą.

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (57)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.