Aukcione buvo išgraibstyti roko grupės KISS daiktai

Pirmąją aukciono dieną roko gerbėjai ir kolekcininkai už eklektiškus grupės KISS narių koncertinius apdarus paklojo beveik 876 tūkstančius JAV dolerių. Visus daiktus pardavinėjo grupės lyderis Gene Simmonsas (Džinas Simonsas) ir Paulas Stanley (Polas Stenlis), kuriems per visą 30 metų trukusią grupės karjerą sceniniais kostiumais pavyko užpildyti ne vieną spintą.

Pasak organizatorių, šie muzikantai nusprendė parduoti daugiau nei 800 daiktų, norėdami su gerbėjais pasidalyti "KISS patirtimi". Grupė KISS, kurioje dar groja Ace Frehley (Eisas Frelis) bei Peteris Crissas (Piteris Krisas), šiuo metu koncertuoja Šiaurės Amerikoje, ir, pasak muzikantų, tai yra jų atsisveikinimo turnė.

Kiss

"Greg Manning Auctions Inc" ir interneto bendroves "eBay" padalinio "Butterfields Auctioneers" surengtas aukcionas "Paramount Studios" teatre Holivude šeštadienį vyko šešias valandas. Maždaug 300 žmonių dėl pirkinių varžėsi vietoje. Savo kainą telefonu bei internetu taip pat galėjo siūlyti žmonės pirkėjai iš viso pasaulio.

Didžiausia 189 500 JAV dolerių suma buvo paklota už keturis originalius kostiumus, kuriuos grupės nariai vilkėjo 1996-1997 metais pasaulinio turnė "Alive" metu. Aptempti juodi drabužiai buvo eksponuoti ant išraiškingai išdažytų manekenų. Pradinė kolekcijos kaina buvo 60-80 tūkstančių JAV dolerių, tačiau po jau kelių minučių kostiumai atiteko telefonu paskambinusiam pirkėjui.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

J. Arlauskaitė-Jazzu į spaudos konferenciją atsivedė ir savo globotinę Luną (11)

Antradienį Vilniuje įvyko šį penktadienį Zaraso saloje prasidėsiančio muzikos festivalio "Galapagai" spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir ten į sceną lipsianti Justė Arlauskaitė-Jazzu. Garsi dainininkė į renginį atvyko ne viena, o su savo globotine kalyte Luna.

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (25)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (25)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (63)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (12)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.