Atidėtas teismo nuosprendis dėl Eltono Johno finansinių dokumentų

Aukščiausiojo teismo teisėjas atidėjo nuosprendžio priėmimą iki penktadienio byloje dėl to, ar turėtų spauda atskleisti iš kokių šaltinių ji gavo duomenis apie sero Eltono Johno finansinius reikalus.
Daininko advokatai siekė teismo nuosprendžio, įpareigojančio dienraštį "The Express" atskleisti informaciją, kas vienam iš jo žurnalistų suteikė konfidencialų dokumentą.

Byloje teigiama, kad dokumentai su ranka rašytomis Eltono advokato pastabomis iš pastarojo biuro "šiukšliadėžės" kažkokiu būdu pateko į žurnalistės Rachel Baird rankas. Kai ji paskambino daininko advokatams dėl komentarų, šie nedelsiant ėmė ginti pop žvaigždės interesus teisme.

Nors informacija jau buvo viešai paskelbta, tačiau atskleisdamas informacijos šaltinį, Eltonas Johnas tikisi apsisaugoti nuo tolesnių konfidencialių duomenų nutekėjimo.

Laikraščio atstovai teigia ginantys "visuomenės interesus" ir besilaikantys žurnalistinės teisės apsaugoti informacijos šaltinius nuo viešumo. Tuo tarpu, anot daininko advokatų, šie dokumentai yra konfidencialūs ir jokiu būdu neįeina į "visuomenės interesus", todėl žurnalistai šiuo atveju neturėtų piktnaudžiauti šaltinių apsauga.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Pirmagimio besilaukiančiai šokėjai S. Kniazevičiūtei pirmieji nėštumo mėnesiai buvo itin nelengvi (9)

„Tuo, kas vyksta grožio pasaulyje, iš tiesų domiuosi. Perskaitau daug informacijos, karščiausias naujienas visuomet išgirstu salonuose, į kuriuos užsuku manikiūro ar pedikiūro, kai ką išmėginu pati. Nežinau kodėl, bet apie blakstienų laminavimą išgirdau tik dabar. Ir jis mane pakerėjo!“, – sakė pirmagimio besilaukianti tituluota šokėja, televizijos šokių projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė.

Į kino festivalio renginį G. Steponavičių atlydėjo 16 metų jaunesnė mylimoji (78)

2013 m. išsiskyręs Gintaras Steponavičius (49 m.) ilgai vienas neužsibuvo ir netrukus glėbyje glaudė naują mylimąją – 16 metų jaunesnę Vaidę Žygutytę. Trejus metus šiltus jausmus puoselėjanti pora trečiadienio vakarą kartu pasirodė ir „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje.

Sulieknėjusi ir pastebimai atjaunėjusi L. Kalpokaitė žibėjo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje (19)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonije iškilmingai paminėtas 22-ojo „Kino pavasario“ festivalio startas, subūręs ryškiausius visuomenės veikėjus.

Į Nacionalinę filharmoniją susirinkę kviestiniai svečiai buvo paprašyti pasitempti ir pasipuošti (66)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonijoje paskelbtas tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ startas. Iškilminga atidarymo ceremonija šįmet pažymimas jau 22-oji festivalio gyvavimo sukaktis.

Prabangius prekinius ženklus mėgstanti bušido mergaitė S. Kateivaitė atskleidė, kiek kainuoja brangiausias jos apdaras (51)

Jei vyktų seksualiausios klaipėdietės rinkimai, į titulą neabejotinai galėtų pretenduoti Simona Kateivaitė. Madai ir stiliui neabejinga mergina pristato internetinės drabužių ir aksesuarų parduotuvės denimdream.com naujausias pavasario/ vasaros kolekcijas.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.