Asmeninį gyvenimą įprastai kruopščiai slepiantis A. Vėberis atviras: tapau tėvu net nesuvokdamas, kas tai yra

 (22)
Puikiai muzikos pasaulyje žinomas atlikėjas Aras Vėberis apie asmeninį gyvenimą nelinkęs atvirauti, o santykius su mylimąja Martyna Kerbedyte slepia po devyniais užraktais. Pora ilgai slėpė Martynos nėštumą, tačiau prieš tris mėnesius gimus sūnui atlikėjas netvėrė džiaugsmu, o dabar ryžosi paatvirauti apie tėvystės laimę.
Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė su sūnumi
© Asmeninio albumo nuotr.

– Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas gimus sūnui?

– Planavome kūdikį ir turėjome galimybę pasirinkti dieną, kai jis gims. Pasitelkus cezario pjūvį Nojus gimė sausio 31 dieną. Nežinau, kodėl būtent ši data, buvo galimybė, tai pasirinkome būtent sausio 31-ąją. Mums abiems ji patiko.

– Tėvystė jauname amžiuje skiriasi nuo tėvystės brandesniame?

– Taip, sutinku su tuo. Jaunas tapau tėvu net nesuvokdamas, kas tai yra. Dabar aš visai kitaip į tai žiūriu ir tai yra didžiausia mano laimė.

– Esate iš griežtų tėvų, ar tų, kurie šyptelėjus vaikui bet ką atiduos ir leis?

– Nors buvau išsiskyręs, bet buvau tolerantiškas pirmiems dviems vaikams, tad dabar net nežinau, kai mano mažulis auga, kaip man čia reikės elgtis ir jaustis. Buvau žiauriai liberalus ir visai to nesigailiu. Tiek pirmas sūnus, tiek dukra užaugo nuostabiais žmonėmis.

– Yra kas nors, ką darytumėte kitaip?

– Tai neįmanoma, laiko mašinos neturime. Esu laimingas ir džiaugiuosi sūnumi, kuris labai puikiai sukasi, ir dukra, kuri šį mėnesį baigia mokyklą ir stos toliau mokytis. Aš toks dabar jaunas tėtis (juokiasi). Jausmas nenusakomas, nuostabus.

– Dažnas vyras bijo dalyvauti gimdymuose, kaip ryžotės jūs?

– Žinau, kad bijo. Aš pats antro gimdymo metu vos nenualpau ir daktarai davė amoniako pauostyti, kad nenukrisčiau. Kas juokingiausia, kad per antrą, o ne per pirmą gimdymą. Per pirmą man buvo labai įdomu. Vyrauja nuomonė, kad jei vyras pamato gimdančią moterį, tai vėliau jos nenori ar šlykštisi, tai aš tą tikrai kategoriškai neigiu. Kai tu pamatai per ką moteris turi praeiti, tai tik dar labiau ją pradedi mylėti ir gerbti.

– Ar planuojate susilaukti dar vaikų?

– Šito niekas nežino, o kodėl gi ne? Tikrai to neatmetu.

– Kiek pareigų prisiimate namuose?

– Dabar, kadangi mane lepina, nes Martyna pati maitina vaikutį, naktimis man keltis nereikia, nors aš visuomet pabundu, kai pabunda jis. Nojus visiška mano kopija. Vienodi net pirštų galiukai... Ir miegame vienodai – rankas užvertę į viršų. Martyna klausia, kaip tu taip gali rankas užvertęs miegoti, bet aš nežinau, juk savęs nekontroliuoju, kai miegu (juokiasi). Bet vaikui augant, atsiranda ir mamos bruožų.

– Ar Nojus ramus, ar iš tų, kurie sunkiai leidžia atsitraukti?

Taip, buvo visi pilvo pūtimai (juokiasi). Tuoj prasidės dantukai. Tikrai yra ir bus, ką veikti, bet palyginus, tai tikrai ramus, geras vaikas. Aš tikėjausi, kad bus sunkiau, bet viskas smagiai einasi. Aišku, didžiausi nuopelnai Martynai, nes ji maitina krūtimi ir kol kas neša pagrindinį krūvį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

M. Jankavičius su žmona laukia šeimos pagausėjimo (22)

Atlikėjas Mantas Jankavičius su žmona Ieva Simniškytė-Jankavičiene laukiasi trečiojo vaiko, skelbia portalas 15min.lt.

R. Kirilkinas po jo nuogo įrašo paviešinimo nebegali išeiti į gatvę: jaučiuosi nesaugus bei pažemintas (216)

Antradienį žiniasklaidą apskriejo nuogo Ruslano Kirilkino nuotrauka. Realybės šou „2 barai“ dalyvaujantis atlikėjas kamerų užfiksuotas jam miegant.

J. Arlauskaitė-Jazzu į spaudos konferenciją atsivedė ir savo globotinę Luną (17)

Antradienį Vilniuje įvyko šį penktadienį Zaraso saloje prasidėsiančio muzikos festivalio "Galapagai" spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir ten į sceną lipsianti Justė Arlauskaitė-Jazzu. Garsi dainininkė į renginį atvyko ne viena, o su savo globotine kalyte Luna.

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (30)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (32)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.