Asmeninį gyvenimą įprastai kruopščiai slepiantis A. Vėberis atviras: tapau tėvu net nesuvokdamas, kas tai yra

 (22)
Puikiai muzikos pasaulyje žinomas atlikėjas Aras Vėberis apie asmeninį gyvenimą nelinkęs atvirauti, o santykius su mylimąja Martyna Kerbedyte slepia po devyniais užraktais. Pora ilgai slėpė Martynos nėštumą, tačiau prieš tris mėnesius gimus sūnui atlikėjas netvėrė džiaugsmu, o dabar ryžosi paatvirauti apie tėvystės laimę.
Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė su sūnumi
© Asmeninio albumo nuotr.

– Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas gimus sūnui?

– Planavome kūdikį ir turėjome galimybę pasirinkti dieną, kai jis gims. Pasitelkus cezario pjūvį Nojus gimė sausio 31 dieną. Nežinau, kodėl būtent ši data, buvo galimybė, tai pasirinkome būtent sausio 31-ąją. Mums abiems ji patiko.

– Tėvystė jauname amžiuje skiriasi nuo tėvystės brandesniame?

– Taip, sutinku su tuo. Jaunas tapau tėvu net nesuvokdamas, kas tai yra. Dabar aš visai kitaip į tai žiūriu ir tai yra didžiausia mano laimė.

– Esate iš griežtų tėvų, ar tų, kurie šyptelėjus vaikui bet ką atiduos ir leis?

– Nors buvau išsiskyręs, bet buvau tolerantiškas pirmiems dviems vaikams, tad dabar net nežinau, kai mano mažulis auga, kaip man čia reikės elgtis ir jaustis. Buvau žiauriai liberalus ir visai to nesigailiu. Tiek pirmas sūnus, tiek dukra užaugo nuostabiais žmonėmis.

– Yra kas nors, ką darytumėte kitaip?

– Tai neįmanoma, laiko mašinos neturime. Esu laimingas ir džiaugiuosi sūnumi, kuris labai puikiai sukasi, ir dukra, kuri šį mėnesį baigia mokyklą ir stos toliau mokytis. Aš toks dabar jaunas tėtis (juokiasi). Jausmas nenusakomas, nuostabus.

– Dažnas vyras bijo dalyvauti gimdymuose, kaip ryžotės jūs?

– Žinau, kad bijo. Aš pats antro gimdymo metu vos nenualpau ir daktarai davė amoniako pauostyti, kad nenukrisčiau. Kas juokingiausia, kad per antrą, o ne per pirmą gimdymą. Per pirmą man buvo labai įdomu. Vyrauja nuomonė, kad jei vyras pamato gimdančią moterį, tai vėliau jos nenori ar šlykštisi, tai aš tą tikrai kategoriškai neigiu. Kai tu pamatai per ką moteris turi praeiti, tai tik dar labiau ją pradedi mylėti ir gerbti.

– Ar planuojate susilaukti dar vaikų?

– Šito niekas nežino, o kodėl gi ne? Tikrai to neatmetu.

– Kiek pareigų prisiimate namuose?

– Dabar, kadangi mane lepina, nes Martyna pati maitina vaikutį, naktimis man keltis nereikia, nors aš visuomet pabundu, kai pabunda jis. Nojus visiška mano kopija. Vienodi net pirštų galiukai... Ir miegame vienodai – rankas užvertę į viršų. Martyna klausia, kaip tu taip gali rankas užvertęs miegoti, bet aš nežinau, juk savęs nekontroliuoju, kai miegu (juokiasi). Bet vaikui augant, atsiranda ir mamos bruožų.

– Ar Nojus ramus, ar iš tų, kurie sunkiai leidžia atsitraukti?

Taip, buvo visi pilvo pūtimai (juokiasi). Tuoj prasidės dantukai. Tikrai yra ir bus, ką veikti, bet palyginus, tai tikrai ramus, geras vaikas. Aš tikėjausi, kad bus sunkiau, bet viskas smagiai einasi. Aišku, didžiausi nuopelnai Martynai, nes ji maitina krūtimi ir kol kas neša pagrindinį krūvį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Pirmosios dvynių atostogos: K. ir D. Zvonkai saule džiaugiasi užsienyje (5)

Nors vasara jau, regis, pagaliau atėjo ir į Lietuvą, tačiau Katažina ir Deivydas Zvonkai atostogauti išvyko į saulėtąją Turkiją.

A. Užkalnis apie pirmą kartą valgytus mėsainius: buvau pasiryžęs valgyti tol, kol užteks pinigų (6)

Kaune surengtoje mėsainių šventėje „Burger fiesta“ apsilankęs Andrius Užkalnis pasidalijo savo požiūriu į šį, anot jo, demokratišką patiekalą ir prisiminė kuo baigėsi pirmasis jo bandymas paragauti mėsainių. Tuo tarpu šventės organizatoriai mėsainiais pavaišino arti tūkstančio žmonių ir pasiekė Lietuvos rekordą – pagamino net 2,5 m aukščio mėsainį, skelbiama pranešime spaudai.

Pragarą perėjusi N. Bunkė: neištikimybės neatleidau nei vienam, nei kitam savo vyrui (278)

Daugybę metų pramogų pasaulyje besisukančios Natalijos Bunkės gyvenimas - kupinas skandalų ir apkalbų. Skyrybos, santykiai su vyrais bei pykčiai su seserimi - it ant delno. Šįkart pati Natalija ryžosi itin atviram interviu laidoje „Nuo... Iki...“, kur netrūko ir ašarų.

Vakarėlyje stiliumi sužibėjusi I. Kvedarienė patarė, ką kiekvienai pasiimti į kelionę (4)

Penktadienio vakarą vilniečių pamėgtas baras „Glory Bar by Stikliai“ virto į saulėtąjį Marakešą. Čia kviestinė publika šventė vasaros terasos atidarymą. Tarp svečių buvo galima išvysti ir pastaruoju metu retai viešumoje matomą dizainerę Indrę Kvedarienę. Moteris nustebino ir išsiskyrė ypatingu įvaizdžiu bei pasidalino patarimais, ką pravartu įsidėti išsiruošus į kelionę į šiltuosius kraštus, skelbiama pranešime spaudai.

E. Daugėlaitė: apie „Labo ryto“ pramiegojimą bei kuriozus tiesioginiame eteryje (33)

Šią savaitę sėkmingai startavo pirmoji moksleivių feisbuko laida „8ToGo“, kurioje aktyvūs ir charizmatiški mokiniai Tomas ir Danielius kalbina žinomus ir sėkmingus Lietuvos žmones, galinčius pasidalinti patirtimi ir trumpam sugrįžti į paauglystės laikus.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 gegužės 27 d. 19.00 val.

VESTUVĖS
2017 gegužės 28 d. 19.00 val.
„Tai moko klausytis kito, jį išgirsti, leisti jam išsikalbėti, o ne vien tik traukti iš galvos savo mažmožius ir įsivaizduoti, jog tavo mintys ir idėjos pačios svarbiausios“, – pasakoja aktorė Ugnė Šiaučiūnaitė, sukūrusi pagrindinį Katios vaidmenį režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklyje „Šokis Delhi“ pagal kultinio rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę. Artimiausias spektaklis – jau šį šeštadienį, gegužės 27 dieną. Artėjant spektakliui kalbamės su pačia Ugne.
„Šokyje Delhi“ vaidinanti Ugnė Šiaučiūnaitė: „Spektaklis primins kaip reikia klausytis vieni kitų“
2017 gegužės 25 d.