Alice Cooperis patenkintas gyvenimu

 (2)
Trijų vaikų tėvas Alice Cooperis dabar jaučiasi geriau nei bet kada. Jau 20 metų jis nevartoja narkotikų ir stiprių alkoholinių gėrimų, todėl visa muzikinė veikla jam yra tikras malonumas. A.Cooperis DELFI.lt sutiko duoti išskirtinį interviu.
Kodėl jūs taip ilgai įrašinėjote savo naująjį albumą?

Tiesą pasakius, tarp paskutiniojo ir šio naujausiojo albumo yra tik penkių metų skirtumas. Visų antra, paskutiniuoju metu muzikos rinkoje buvo ir taip pakankamai atlikėjų bei muzikinių įrašų. Aš nenoriu išleisti kompaktinio disko su 12 dainų, kurios iš tikrųjų nieko nepasakytų. Kiekvienas kompaktinis diskas – tai meno kūrinys su skirtingu turiniu ir požiūriu. Aš norėjau, kad naujasis albumas būtų kitoks.

Ką jūs galvojate apie Marilyn Mansoną?

Aš niekada nebuvau susitikęs su juo. Aš bendravau su visais, bet tik ne su juo. Tačiau mano manymu, jis kuria gerą teatrą. Mes visi pradėjome kurti teatrą, na kad ir pavyzdžiui “KISS”. Žiūrovams greičiausiai nepatiktų žiūrėti į scenoje stovinčius muzikantus ar į jų batus. Žiūrovams reikia šou.

Kas yra jūsų Dievas?

Aš esu katalikas jau 8 metus ir manau, kad tai labai unikalu mano versle. Mano užduotis yra linksminti, o ne auklėti.

Ar yra kas nors, dėl ko jūs gailitės šiame gyvenime?

Aš labai gailiuosi, kad buvau kurį laiką prisirišęs prie alkoholio. Aš tada dar nesuvokiau, kad galiu tapti alkoholiku. Vaikai nori tapti roko žvaigždėmis, nusipirkti “Rolls Royce”, turėti gražią merginą… niekas nenori tapti alkoholiku. Tai paprasčiausiai atsitinka. Aš nesupratau, kad esu alkoholikas, kol nepasiekiau paties dugno.

Jūs geriate daug alaus. Ar tai neveikia jūsų svorio?

Aš sudeginu daug kalorijų ant scenos. Aš galiu geri alų visą dieną ir nepriaugti nei gramo svorio. Aš esu laimingas, kad galiu valgyti bet ką ir nestorėti.

Ar jūs populiarus Rusijoje?

Mes koncertavome Sankt Peterburge ir tai buvo labai šaunu. Koncertas buvo nuostabus. Tačiau visgi geriausia publika yra Detroite JAV.

Kokos jūsų šou tikslas? Išgąsdinti, pralinksminti?

Prisipažinsiu, jog manau, dabar beveik neįmanoma išgąsdinti publikos. Juk rokenrolas tikrai nėra šokiruojantis, jeigu jį palyginsime su CNN reportažais iš Kosovo ar Ruandos. Daug baisesnės realiais įvykiais pagrįstos dainos.

Kiek realus jūsų gyvenimo atsispindi ant scenos?

Aš stengiuosi, kad Alice nesikištų į mano privatų gyvenimą. Vaidinti Alice ir smagu, tačiau aš niekada nenorėčiau būti Alice už scenos. Daugelis mano vaikystės draugų, kurie bandė pamėgdžioti garsiuosius atlikėjus, pavyzdžiui Jimmy Hendrixą, dabar jau mirę. Jeigu Alice nori būti gyva legenda, aš privalau šias dvi gyvenimo dalis laikyti atskirai.

Jeigu Cher ar Madonna paprašytų, kad jūs jas vestumėte, ar jūs tai padarytumėte?

Tiesą pasakius, mano žmona man to neleistų. Mes vedę jau 25 metus.

Kokia yra sunkiausia turo dalis? Ar tai verčia jus nervintis?

Ne, aš norėčiau nervintis, bet negaliu. Aš pasitikiu grupe ir šou. Visur nuo Amerikos iki Kinijos žiūrovai į mano šou reaguoja skirtingai. Tai universalus šou, kuris visada praskaidrina mano dieną. Likusią dienos dalį aš praleidžiu parduotuvėse, viešbutyje.

Ar jūs laimingas?

Dabar aš laimingesnis nei bet kada ir geriau jaučiuosi nei prieš 20 metų. Aš nevartojau alkoholio, narkotikų ir nerūkiau jau 20 metų. Todėl dabar tapo daug smagiau dalyvauti šou. Trys vaikai, nuostabi žmona ir puiki grupė. Aš rašau, tai ką noriu rašyti. Nėra jokios priežasties niurnėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (66)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.

Podiumu žengė krepšininkų žmonos: tarp jų ir gruodį trečiojo vaikelio susilaukusi G. Songailė (29)

Papuošalų kūrėja Viktorija Kac kartu su drabužių kūrėjomis Sandra Šernė ir Ieva Grybauskiene suvienijo jėgas ir antradienio vakarą į vieną sostinės prekybos centrų sukvietė madai ir labdarai neabejingas garsenybes. Susirinkusiems svečiams buvo pristatyta papuošalų „Lush Jewelry“ ir drabužių „Female“ prekės ženklų naujausios 2017 metų pavasario/vasaros kolekcijos, kurias demonstravo žinomų krepšininkų žmonos. Nemaža dalis kolekcijų gaminių bus padovanota socialiniam projektui „Trys seserys“.

Už pareigūnų garbės ir orumo pažeminimą G. Einikiui teks pakratyti piniginę (23)

Antradienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas Gintarui Einikiui skyrė 100 eurų baudą už tai, kad jis būdamas neblaivus, pažeidė viešą tvarką ir įžeidinėjo policijos pareigūnus, praneša Klaipėdos miesto apylinkės teismas.

S. Steikūnaitė – apie išsvajotą nuotakos suknelę: „pūsti tortai“ buvo madingi prieš dešimt metų (53)

Daugelį metų modeliu dirbusi grupės „Naujosios pupytės“ narė Saistė Steikūnaitė netrukus vėl žengs podiumu. Šį kartą ji demonstruos naujausios Paulos Poderytės kolekcijos suknelę. Prieš pat pristatymą Skaistė DELFI paatviravo apie savo spintos turinį ir požiūrį į seksualius drabužėlius.

Kūno rengybos čempionatų dalyvė I. Žuolytė atskleidė tobulą pratimą užpakaliuko tobulinimui (45)

Ingai Žuolytei – 22-eji. Ji – sportininkė, kurios pasakojimus apie sportinę veiklą, subalansuotą mitybą ir motyvaciją seka daugiau nei 20 000 gerbėjų feisbuke. Tuo pačiu ji – studentė ir drabužių ženklo „Inzo Clothes“ sumanytoja. Inga puikiai žino, kiek tenka paaukoti, ruošiantis lengvojo kultūrizmo (fitneso) varžyboms, kiek valios prireikė atsikratyti daug svorio ir kaip suderinti mokslus, darbą ir mylimus užsiėmimus.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.