Alice Cooperis patenkintas gyvenimu

 (2)
Trijų vaikų tėvas Alice Cooperis dabar jaučiasi geriau nei bet kada. Jau 20 metų jis nevartoja narkotikų ir stiprių alkoholinių gėrimų, todėl visa muzikinė veikla jam yra tikras malonumas. A.Cooperis DELFI.lt sutiko duoti išskirtinį interviu.
Kodėl jūs taip ilgai įrašinėjote savo naująjį albumą?

Tiesą pasakius, tarp paskutiniojo ir šio naujausiojo albumo yra tik penkių metų skirtumas. Visų antra, paskutiniuoju metu muzikos rinkoje buvo ir taip pakankamai atlikėjų bei muzikinių įrašų. Aš nenoriu išleisti kompaktinio disko su 12 dainų, kurios iš tikrųjų nieko nepasakytų. Kiekvienas kompaktinis diskas – tai meno kūrinys su skirtingu turiniu ir požiūriu. Aš norėjau, kad naujasis albumas būtų kitoks.

Ką jūs galvojate apie Marilyn Mansoną?

Aš niekada nebuvau susitikęs su juo. Aš bendravau su visais, bet tik ne su juo. Tačiau mano manymu, jis kuria gerą teatrą. Mes visi pradėjome kurti teatrą, na kad ir pavyzdžiui “KISS”. Žiūrovams greičiausiai nepatiktų žiūrėti į scenoje stovinčius muzikantus ar į jų batus. Žiūrovams reikia šou.

Kas yra jūsų Dievas?

Aš esu katalikas jau 8 metus ir manau, kad tai labai unikalu mano versle. Mano užduotis yra linksminti, o ne auklėti.

Ar yra kas nors, dėl ko jūs gailitės šiame gyvenime?

Aš labai gailiuosi, kad buvau kurį laiką prisirišęs prie alkoholio. Aš tada dar nesuvokiau, kad galiu tapti alkoholiku. Vaikai nori tapti roko žvaigždėmis, nusipirkti “Rolls Royce”, turėti gražią merginą… niekas nenori tapti alkoholiku. Tai paprasčiausiai atsitinka. Aš nesupratau, kad esu alkoholikas, kol nepasiekiau paties dugno.

Jūs geriate daug alaus. Ar tai neveikia jūsų svorio?

Aš sudeginu daug kalorijų ant scenos. Aš galiu geri alų visą dieną ir nepriaugti nei gramo svorio. Aš esu laimingas, kad galiu valgyti bet ką ir nestorėti.

Ar jūs populiarus Rusijoje?

Mes koncertavome Sankt Peterburge ir tai buvo labai šaunu. Koncertas buvo nuostabus. Tačiau visgi geriausia publika yra Detroite JAV.

Kokos jūsų šou tikslas? Išgąsdinti, pralinksminti?

Prisipažinsiu, jog manau, dabar beveik neįmanoma išgąsdinti publikos. Juk rokenrolas tikrai nėra šokiruojantis, jeigu jį palyginsime su CNN reportažais iš Kosovo ar Ruandos. Daug baisesnės realiais įvykiais pagrįstos dainos.

Kiek realus jūsų gyvenimo atsispindi ant scenos?

Aš stengiuosi, kad Alice nesikištų į mano privatų gyvenimą. Vaidinti Alice ir smagu, tačiau aš niekada nenorėčiau būti Alice už scenos. Daugelis mano vaikystės draugų, kurie bandė pamėgdžioti garsiuosius atlikėjus, pavyzdžiui Jimmy Hendrixą, dabar jau mirę. Jeigu Alice nori būti gyva legenda, aš privalau šias dvi gyvenimo dalis laikyti atskirai.

Jeigu Cher ar Madonna paprašytų, kad jūs jas vestumėte, ar jūs tai padarytumėte?

Tiesą pasakius, mano žmona man to neleistų. Mes vedę jau 25 metus.

Kokia yra sunkiausia turo dalis? Ar tai verčia jus nervintis?

Ne, aš norėčiau nervintis, bet negaliu. Aš pasitikiu grupe ir šou. Visur nuo Amerikos iki Kinijos žiūrovai į mano šou reaguoja skirtingai. Tai universalus šou, kuris visada praskaidrina mano dieną. Likusią dienos dalį aš praleidžiu parduotuvėse, viešbutyje.

Ar jūs laimingas?

Dabar aš laimingesnis nei bet kada ir geriau jaučiuosi nei prieš 20 metų. Aš nevartojau alkoholio, narkotikų ir nerūkiau jau 20 metų. Todėl dabar tapo daug smagiau dalyvauti šou. Trys vaikai, nuostabi žmona ir puiki grupė. Aš rašau, tai ką noriu rašyti. Nėra jokios priežasties niurnėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (20)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (45)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (273)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.