Alanas Parkeris prieš Holivudą

Garsus kino režisierius Alanas Parkeris (Alan Parker), savaitės pradžioje pradėjęs vadovauti naujajai Didžiosios Britanijos kino tarybai, pareiškė, jog britų kūrėjai, ketinantys konkuruoti su Holivudo gigantais, turi kurti didesnio biudžeto filmus ir remtis geresniais scenarijais.
Holivudo filmai nuolat duoda 50 mln. svarų sterlingų pelną, tuo tarpu tik 10 iš 70-ies 1999 m. sukurtų britų juostų surinko daugiau nei 2 mln. svarų sterlingų.

Didžioji Britanija turi daug pasaulinio garso žvaigždžių ir režisierių, gerai finansuojamą kino pramonę, tačiau jai nepavyksta išleisti į kino ekranus populiarių kasinių filmų.

Pradėdamas radikalias kino pramonės reformas p. Parkeris pareiškė, jog bus investuojama į projektus ir scenarijus, talentų ugdymą, papildomos lėšos skiriamos komerciniams filmams. Režisierius ketina taip pertvarkyti kino pramonę, kad lėšos nebūtų švaistomos komerciškai nepasiteisinantiems kino filmams. Pats septynis kartus perrašęs savo "Andželos pelenų" scenarijų, jis įsitikinęs, jog sukurti gerą juostą be gero scenarijaus neįmanoma.

Ketindamas per artimiausius trejus metus kino pramonės reikmėms išleisti 150 mln. svarų sterlingų p. Parkeris sutinka, jog britai lėšomis Holivudui neprilygs, tačiau tokie šalyje sukurti filmai, kaip "Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės", rodo, kad ir nedidelio biudžeto juostos gali būti gražios ir pelningos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (11)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (19)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (43)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (107)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.