Alanas Parkeris prieš Holivudą

Garsus kino režisierius Alanas Parkeris (Alan Parker), savaitės pradžioje pradėjęs vadovauti naujajai Didžiosios Britanijos kino tarybai, pareiškė, jog britų kūrėjai, ketinantys konkuruoti su Holivudo gigantais, turi kurti didesnio biudžeto filmus ir remtis geresniais scenarijais.
Holivudo filmai nuolat duoda 50 mln. svarų sterlingų pelną, tuo tarpu tik 10 iš 70-ies 1999 m. sukurtų britų juostų surinko daugiau nei 2 mln. svarų sterlingų.

Didžioji Britanija turi daug pasaulinio garso žvaigždžių ir režisierių, gerai finansuojamą kino pramonę, tačiau jai nepavyksta išleisti į kino ekranus populiarių kasinių filmų.

Pradėdamas radikalias kino pramonės reformas p. Parkeris pareiškė, jog bus investuojama į projektus ir scenarijus, talentų ugdymą, papildomos lėšos skiriamos komerciniams filmams. Režisierius ketina taip pertvarkyti kino pramonę, kad lėšos nebūtų švaistomos komerciškai nepasiteisinantiems kino filmams. Pats septynis kartus perrašęs savo "Andželos pelenų" scenarijų, jis įsitikinęs, jog sukurti gerą juostą be gero scenarijaus neįmanoma.

Ketindamas per artimiausius trejus metus kino pramonės reikmėms išleisti 150 mln. svarų sterlingų p. Parkeris sutinka, jog britai lėšomis Holivudui neprilygs, tačiau tokie šalyje sukurti filmai, kaip "Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės", rodo, kad ir nedidelio biudžeto juostos gali būti gražios ir pelningos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (33)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (38)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (242)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.