Aktorius Anthony Hopkinsas gavo JAV pilietybę

A. Hopkinsas trečiadienį privačios ceremonijos Los Andžele metu atsisakė Didžiosios Britanijos pilietybės. Liudininkais buvo režisierius Stevenas Spielbergas (Stivenas Spilbergas), Johnas Travolta (Džonas Travolta) ir kiti draugai.

Laikraštis aprašo, kaip 62 metų aktorius atvyko į Los Andželo teismą su savo motina ir drauge Francine Kay (Frensina Kėj).

A. Hopkinsas, gavęs "Oskaro" apdovanojimą už vaidmenį filme "Avinėlių tylėjimas" (Silence of the Lambs), 1993 metais britų karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) buvo įšventintas į riterius. Tai reiškia, kad prie savo pavardės jis gali pridurti sero titulą.

"The Evening Standard" rašo, kad pilietybės suteikimo ceremonijoje reikėjo prisiekti ištikimybę Jungtinėms Valstijoms ir pasakyti tokius žodžius: "be to, atsisakau diduomenės titulo, kurį iki šiol turėjau".

Britų konsulato Los Andžele pareigūnai sakė, jog A. Hopkinsas savo titulu Didžiojoje Britanijoje gali naudotis, jis ir toliau bus pripažįstamas britu.

Tuo tarpu aktoriaus atstovė spaudai Los Andžele paaiškino, kad A. Hopkinsas jau ilgai gyvena JAV ir atėjo laikas gauti šios šalies pilietybę.

A. Hopkinso biografiją prieš tai patikrino FTB, jį apklausė imigracijos pareigūnai. Be to, aktoriui teko išlaikyti žinių apie Ameriką egzaminą.

A. Hopkinsas niekada neslėpė, kad jam patinka gyventi Jungtinėse Valstijose. Jis turi namą Los Andžele, nors jo žmona Jennifer (Dženifer) gyvena Londone.

Beje, šeštadienį Shakespeare (Šekspyro) teatras Vašingtone apdovanos A. Hopkinsą už gyvenimo pasiekimus klasikiniame teatre.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (41)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (54)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Specialiai DELFI: iš kelionės motociklu per Indiją grįžęs V. Baumila jau mąsto apie kitus ekstremalius iššūkius (2)

Trečiadienį DELFI Gyvai konferencijoje lankėsi atlikėjas Vaidas Baumila. Visai neseniai jis grįžo iš Indijos, po kurią drauge su bičiuliu keliavo motociklais. Su skaitytojais dainininkas pasidalino ne tik įspūdžiais, bet ir nufilmuota vaizdo medžiaga bei nuotraukomis.

Mirties kalnuose vos išvengusi J. Leonavičiūtė: vienos klaidos pamoko, o kitos būna lemtingos (70)

Kartu su dešimčia kitų ekstremalų aukščiausio Vakarų Europos kalno viršukalnę norėjusi pasiekti realybės šou dalyvė ir fitneso modelis Jolanta Leonavičiūtė trečiadienį pasitiko liūdnomis žiniomis apie į tą patį kalną kopiančio austro žūtį. „Mūsų kopimo dieną ekstremaliomis sąlygom žuvo žmogus. Akmenų griūtis. Mums visgi šiuo atveju pasisekė. Ne ta valanda", - rašė žinoma moteris.

B. Tiškevič pasidalijo daugiau nei 20 m. senumo kadru: tik tam tikros savybės išliko (7)

Televizijos laidų vedėja, aktorė ir žurnalistė Beata Tiškevič su sekėjais pasidalijo kadru, kuriame žinomą moterį sunku pažinti. Tačiau, anot jos pačios, kai kurie dalykai nesikeičia ir suaugus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.