Aktorius Anthony Hopkinsas gavo JAV pilietybę

A. Hopkinsas trečiadienį privačios ceremonijos Los Andžele metu atsisakė Didžiosios Britanijos pilietybės. Liudininkais buvo režisierius Stevenas Spielbergas (Stivenas Spilbergas), Johnas Travolta (Džonas Travolta) ir kiti draugai.

Laikraštis aprašo, kaip 62 metų aktorius atvyko į Los Andželo teismą su savo motina ir drauge Francine Kay (Frensina Kėj).

A. Hopkinsas, gavęs "Oskaro" apdovanojimą už vaidmenį filme "Avinėlių tylėjimas" (Silence of the Lambs), 1993 metais britų karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) buvo įšventintas į riterius. Tai reiškia, kad prie savo pavardės jis gali pridurti sero titulą.

"The Evening Standard" rašo, kad pilietybės suteikimo ceremonijoje reikėjo prisiekti ištikimybę Jungtinėms Valstijoms ir pasakyti tokius žodžius: "be to, atsisakau diduomenės titulo, kurį iki šiol turėjau".

Britų konsulato Los Andžele pareigūnai sakė, jog A. Hopkinsas savo titulu Didžiojoje Britanijoje gali naudotis, jis ir toliau bus pripažįstamas britu.

Tuo tarpu aktoriaus atstovė spaudai Los Andžele paaiškino, kad A. Hopkinsas jau ilgai gyvena JAV ir atėjo laikas gauti šios šalies pilietybę.

A. Hopkinso biografiją prieš tai patikrino FTB, jį apklausė imigracijos pareigūnai. Be to, aktoriui teko išlaikyti žinių apie Ameriką egzaminą.

A. Hopkinsas niekada neslėpė, kad jam patinka gyventi Jungtinėse Valstijose. Jis turi namą Los Andžele, nors jo žmona Jennifer (Dženifer) gyvena Londone.

Beje, šeštadienį Shakespeare (Šekspyro) teatras Vašingtone apdovanos A. Hopkinsą už gyvenimo pasiekimus klasikiniame teatre.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Pirmagimio besilaukiančiai šokėjai S. Kniazevičiūtei pirmieji nėštumo mėnesiai buvo itin nelengvi (9)

„Tuo, kas vyksta grožio pasaulyje, iš tiesų domiuosi. Perskaitau daug informacijos, karščiausias naujienas visuomet išgirstu salonuose, į kuriuos užsuku manikiūro ar pedikiūro, kai ką išmėginu pati. Nežinau kodėl, bet apie blakstienų laminavimą išgirdau tik dabar. Ir jis mane pakerėjo!“, – sakė pirmagimio besilaukianti tituluota šokėja, televizijos šokių projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė.

Į kino festivalio renginį G. Steponavičių atlydėjo 16 metų jaunesnė mylimoji (78)

2013 m. išsiskyręs Gintaras Steponavičius (49 m.) ilgai vienas neužsibuvo ir netrukus glėbyje glaudė naują mylimąją – 16 metų jaunesnę Vaidę Žygutytę. Trejus metus šiltus jausmus puoselėjanti pora trečiadienio vakarą kartu pasirodė ir „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje.

Sulieknėjusi ir pastebimai atjaunėjusi L. Kalpokaitė žibėjo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje (19)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonije iškilmingai paminėtas 22-ojo „Kino pavasario“ festivalio startas, subūręs ryškiausius visuomenės veikėjus.

Į Nacionalinę filharmoniją susirinkę kviestiniai svečiai buvo paprašyti pasitempti ir pasipuošti (66)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonijoje paskelbtas tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ startas. Iškilminga atidarymo ceremonija šįmet pažymimas jau 22-oji festivalio gyvavimo sukaktis.

Prabangius prekinius ženklus mėgstanti bušido mergaitė S. Kateivaitė atskleidė, kiek kainuoja brangiausias jos apdaras (50)

Jei vyktų seksualiausios klaipėdietės rinkimai, į titulą neabejotinai galėtų pretenduoti Simona Kateivaitė. Madai ir stiliui neabejinga mergina pristato internetinės drabužių ir aksesuarų parduotuvės denimdream.com naujausias pavasario/ vasaros kolekcijas.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.