Aktoriaus karjerą nutraukė sunki liga

Amerikiečiai naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį atsisveikino su Michaelu J.Foxu kaip televizijos žvaigžde.
"Turiu naują užsiėmimą", - trečiadienio vakarą po paskutinės serialo "Chaoso miestas" ("Spin City") dalies pareiškė nepagydomai sergantis pagrindinio vaidmens atlikėjas. "Nuo šiol kovosiu su Parkinsono liga", - sakė 38 metų M.J.Foxas.

Jo vardu pavadintas fondas rems medicininius Parkinsono ligos tyrimus. Fondui M.J.Foxas paaukojo dalį savo milijoninio turto.

Nuo šiol pagrindinį Niujorko mero pavaduotojo Maiklo Flaherčio vaidmenį vaidins Charlie Sheenas, šiek tiek primenantis vyresnį, bet ne tokį juokingą M.J.Foxo brolį.

Tiesa, Ch.Sheenas ABC televizijos seriale pasirodys tik penktajame sezone po vasaros atostogų.

Per interviu prieš paskutinę serialo "Chaoso miestas" dalį nebuvo matyti jokių aktoriaus ligos simptomų, o pats M.J.Foxas vengė minorinių gaidų. Jo atsisveikinimas su televizijos žiūrovais taip pat buvo nuotaikingas: pusnuogė bendradarbė Heter Lokler atsisveikinimui priglaudė jį prie krūtinės, o jo viršininkas - Niujorko meras - įteikė vaizdajuostę, kurioje viskas, ką jis norėjo, bet nedrįso pasakyti anksčiau.

Net pačiose JAV jokio kito aktoriaus liga dar nebuvo sukėlusi tokio didelio susidomėjimo ir užuojautos sergančiajam. Čia M.J.Foxui neprilygsta net "supermenas" Christopheris Reeve'as, kuris po kritimo nuo žirgo yra paralyžiuotas ir retkarčiais pasirodo reklamoje. Kanadoje gimęs M.J.Foxas išties pasaulinį pripažinimą pelnė nusifilmavęs Steveno Spielbergo trilogijoje "Atgal į ateitį" ("Back To The Future").

Parkinsono liga yra lėtinė centrinės nervų sistemos liga. Ja sergant, padidėja raumenų tonusas, ligonio judesiai sulėtėja, veidas praranda išraišką, pirštai, vėliau rankos, kojos ir galva ramybės būsenoje pradeda ritmiškai drebėti, padidėja seilėtekis, prakaitavimas, sutrinka psichika. Ligonis tampa vangus, įkyriai gilinasi į smulkmenas, lėtai mąsto.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (11)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (19)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (43)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (107)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.