Aktoriaus karjerą nutraukė sunki liga

Amerikiečiai naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį atsisveikino su Michaelu J.Foxu kaip televizijos žvaigžde.
"Turiu naują užsiėmimą", - trečiadienio vakarą po paskutinės serialo "Chaoso miestas" ("Spin City") dalies pareiškė nepagydomai sergantis pagrindinio vaidmens atlikėjas. "Nuo šiol kovosiu su Parkinsono liga", - sakė 38 metų M.J.Foxas.

Jo vardu pavadintas fondas rems medicininius Parkinsono ligos tyrimus. Fondui M.J.Foxas paaukojo dalį savo milijoninio turto.

Nuo šiol pagrindinį Niujorko mero pavaduotojo Maiklo Flaherčio vaidmenį vaidins Charlie Sheenas, šiek tiek primenantis vyresnį, bet ne tokį juokingą M.J.Foxo brolį.

Tiesa, Ch.Sheenas ABC televizijos seriale pasirodys tik penktajame sezone po vasaros atostogų.

Per interviu prieš paskutinę serialo "Chaoso miestas" dalį nebuvo matyti jokių aktoriaus ligos simptomų, o pats M.J.Foxas vengė minorinių gaidų. Jo atsisveikinimas su televizijos žiūrovais taip pat buvo nuotaikingas: pusnuogė bendradarbė Heter Lokler atsisveikinimui priglaudė jį prie krūtinės, o jo viršininkas - Niujorko meras - įteikė vaizdajuostę, kurioje viskas, ką jis norėjo, bet nedrįso pasakyti anksčiau.

Net pačiose JAV jokio kito aktoriaus liga dar nebuvo sukėlusi tokio didelio susidomėjimo ir užuojautos sergančiajam. Čia M.J.Foxui neprilygsta net "supermenas" Christopheris Reeve'as, kuris po kritimo nuo žirgo yra paralyžiuotas ir retkarčiais pasirodo reklamoje. Kanadoje gimęs M.J.Foxas išties pasaulinį pripažinimą pelnė nusifilmavęs Steveno Spielbergo trilogijoje "Atgal į ateitį" ("Back To The Future").

Parkinsono liga yra lėtinė centrinės nervų sistemos liga. Ja sergant, padidėja raumenų tonusas, ligonio judesiai sulėtėja, veidas praranda išraišką, pirštai, vėliau rankos, kojos ir galva ramybės būsenoje pradeda ritmiškai drebėti, padidėja seilėtekis, prakaitavimas, sutrinka psichika. Ligonis tampa vangus, įkyriai gilinasi į smulkmenas, lėtai mąsto.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (33)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (38)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (243)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.