Aktorė N.Varnelytė vėl laukiasi

 (44)
Nors dar vaidina televizijoje, aktorė Neringa Varnelytė laukia malonių asmeninio gyvenimo pokyčių: vasaros pradžioje jai gims antra atžala, rašo žurnalas „Žmonės“. Prieš porą metų ištekėjusi už kolegos aktoriaus Algirdo Dainavičiaus, su juo augina penkiametę dukrą Vaigą.
Neringa Varnelytė
© "Express Mada" (D.Tarėlos nuotr.)
Neringa šypsosi, kad vaiko lytis nesvarbi, o dukra laukia, kada turės draugą.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Vestuvių sukakties proga - intymi J. Didžiulio dovana E. Jennings (20)

Erica Jennings Kolumbijoje romantiškoje aplinkoje atliko savo kūrybos dainą „Leading Me Home“, kuri šiemet yra viena realiausių kandidačių atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse Stokholme.

Elegantiškas kostiumėlis išryškino R. Ščiogolevaitės kūno linkius (45)

Antradienio vakarą ant „Eurovizijos“ atrankų scenos užlipusi Rūta Ščiogolevaitė kone nustelbė visus likusius dalyvius. Tiesa, žiūrovai susidomėjo ne moters daina „United“, bet jos kūno linkiais.

A. Paškevičiūtės automobilį apgadinęs kaimynas privertė ją pačią prisipažinti pasprukus iš įvykio vietos (13)

Buvusi televizijos laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė feisbuke pasidalijo nuoširdžia išpažintimi. Apgadintą automobilį radusi moteris džiaugiasi aplinkinių gerumu bei atvirai prisipažįsta ir pati klydusi.

S. Nainė toliau erzina gerbėjus: pasidalijo viliojančiais vaizdais iš egzotiškų atostogų (41)

Dainininkė Simona Nainė su vyru radijo ir televizijos laidų vedėju Jonu Nainiu lietuvišką darganą iškeitė į saulėtą Braziliją ir su gerbėjais nuolat pasidalija atostogų akimirkomis.

A. Kandelis prisipažino dėl vagystės prabangių drabužių parduotuvėje – teks patuštinti kišenes (140)

Praėjusių metų vasarą žiniasklaidą apskriejo žinia, esą į šokėją Andrių Kandelį labai panašus asmuo iš vieno Vilniuje esančio prekybos centro pavogė prabangių drabužių už daugiau nei 320 eurų. Tąkart A. Kandelis neigė savo kaltę, tačiau paaiškėjo, kad šokėjas vis tik prisipažino.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 vasario 10 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2016 vasario 11 d. 19.00 val.
Post-mortem pramoginiam teatrui – OKT “Apvalytieji” Premjera. Prie nedidelės Oskaro Koršunovo teatro studijos spraudžiasi pirmieji žiūrovai. Kas kantriai braukia prakaitą nuo kaktos, kas priekaištingai atsidūsta, kiti tiesiog iš mandagumo palaiko pokalbį, bet visi mintimis jau už durų. Neaišku, kas laukia už jų – Sarah Kane pjeses teatro kritikai jau seniausiai linčiuoja dėl perdėto brutalumo.
Post-mortem pramoginiam teatrui – OKT “Apvalytieji”
2016 vasario 9 d.