Aktorė Loren išbraukta iš Italijos rinkėjų sąrašų

"Ir anksčiau abejojau, ar verta dalyvauti referendume. Būdas, kuriuo patikslinti rinkėjų sąrašai, yra nedemokratinis", pareiškė dešiniojo Nacionalinio aljanso narė parlamentarė A. Mussolini.

Netoli Neapolio esančio Pocuolio miestelio pareigūnai sakė išbraukę S. Loren pavardę iš rinkėjų sąrašų todėl, kad aktorė jau daug metų gyvena užsienyje. A. Mussolini tvirtina, kad jos teta Italijoje praleidžia daug laiko.

Sophia Loren

Italijos įstatymų kūrėjai praėjusią savaitę nurodė rinkimus organizuojantiems pareigūnams iš rinkėjų sąrašų išbraukti mirusių, emigravusių ar dėl kitų priežasčių nebegalinčių balsuoti asmenų pavardes.

Vidaus reikalų ministerija trečiadienį pranešė, kad išbraukta daugiau nei 300 tūkst. pavardžių.

Sekmadienį Italijoje vyks referendumas dėl pagrindinių rinkimų, teisėtvarkos ir darbo reformų. Ankstesnės nesėkmės surengti referendumą buvo aiškinamos tuo, kad rinkėjų sąrašuose yra daugybė mirusių žmonių pavardžių. Todėl esą niekaip negali susidaryti kvorumas.

A. Mussolini partija remia referendumą ir rinkėjų sąrašų patikslinimą.

Buvusi aktorė A. Mussolini yra B. Mussolini sūnaus džiazo pianisto Romano ir S. Loren sesers Marios Scicolone (Marijos Šikolonės) dukra.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Mergvakarį Rygoje atšventusi G. Lebedeva: tai buvo pasakiška diena (23)

Buvusi merginų muzikinės grupės „Kitokios" narė, o dabar sporto trenerė Greta Lebedeva šeštadienį su geriausiomis draugėmis atšventė mergvakarį. Vestuvėms besiruošianti žinoma moteris su bičiulėmis išsiruošė į Rygą, kur šventė ispanišku ritmu.

„Golden Parazyth“: Vilnius tampa išlepusiu nuobodyla (9)

Koncertų metų Vilniuje prie sienų kartais stoviniuoja snobai hipsteriai, žmonės nenori eiti ten, kur reikia mokėti – miestas tampa išlepusiu nuoboda. Taip LRT RADIJUI sako grupės „Golden Parazyth" narys Giedrius Širka. Kaip teigia kitas grupės narys Aurimas Vilkišius, taip yra ir dėl itin didelės pasiūlos: „Pagal tai, ką gauname, kokie užsienio atlikėjai atvyksta, Vilnius panašus į kitus didžiuosius Europos miestus."

Mėgstamiausi žinomų moterų bikiniai: puošti pačių rankomis, nerti ar pirkti prieš daugybę metų (6)

Margus, vienspalvius, dryžuotus, vienos dalies ar rankų darbo bikinius šiai vasarai pasirinkusios žinomos šalies moterys vienbalsiu tikina, jog svarbiausia – patogumas. Ir nors visos DELFI pašnekovės maudymosi kostiumėlius kolekcionuoja, paprašytos parodyti mėgstamiausią ilgai negalvoja ir iš spintos ištraukia tą, kuris mieliausias širdžiai.

Po 12 metų R. Mikelkevičiūtė su vyru susituokė ir bažnyčioje (209)

Žinoma televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė šiltą šeštadienio pavakarę Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje prisiekė amžiną meilę savo vyrui Rolandui Remeikiui, praneša zmones.lt.

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (50)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.