Aktorė Loren išbraukta iš Italijos rinkėjų sąrašų

"Ir anksčiau abejojau, ar verta dalyvauti referendume. Būdas, kuriuo patikslinti rinkėjų sąrašai, yra nedemokratinis", pareiškė dešiniojo Nacionalinio aljanso narė parlamentarė A. Mussolini.

Netoli Neapolio esančio Pocuolio miestelio pareigūnai sakė išbraukę S. Loren pavardę iš rinkėjų sąrašų todėl, kad aktorė jau daug metų gyvena užsienyje. A. Mussolini tvirtina, kad jos teta Italijoje praleidžia daug laiko.

Sophia Loren

Italijos įstatymų kūrėjai praėjusią savaitę nurodė rinkimus organizuojantiems pareigūnams iš rinkėjų sąrašų išbraukti mirusių, emigravusių ar dėl kitų priežasčių nebegalinčių balsuoti asmenų pavardes.

Vidaus reikalų ministerija trečiadienį pranešė, kad išbraukta daugiau nei 300 tūkst. pavardžių.

Sekmadienį Italijoje vyks referendumas dėl pagrindinių rinkimų, teisėtvarkos ir darbo reformų. Ankstesnės nesėkmės surengti referendumą buvo aiškinamos tuo, kad rinkėjų sąrašuose yra daugybė mirusių žmonių pavardžių. Todėl esą niekaip negali susidaryti kvorumas.

A. Mussolini partija remia referendumą ir rinkėjų sąrašų patikslinimą.

Buvusi aktorė A. Mussolini yra B. Mussolini sūnaus džiazo pianisto Romano ir S. Loren sesers Marios Scicolone (Marijos Šikolonės) dukra.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (33)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus susirinko pasipuošę svečiai

Pirmadienio vakarą, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdoje dalijami „Auksiniai scenos kryžiai“. Į renginį susirinko pasipuošę svečiai.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (395)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.