Aktorė A.Bening pagimdė mergaitę

Aktorė Annette Bening (Aneta Bening), kurios vyras yra aktorius ir prodiuseris Warrenas Beatty (Vorenas Bytis), pagimdė jau ketvirtą poros vaiką - mergaitę. Tai pirmadienį pranešė jos atstovė spaudai Nancy Seltzer (Nensi Zelcer).
Ji tepasakė, kad naujagimis yra mergaitė ir kad "visi laimingi ir sveiki". Atstovė spaudai nenurodė nei kūdikio vardo, nei svorio, nei kur ir kada ji gimė.

Ši Holivudo pora turi dar tris vaikus - 1992 metais gimusią Kathlyn (Ketlin), 1994 metais gimusį Benjaminą (Bendžaminą) ir 1997 metais gimusią Isabel (Izabel). Praėjusį mėnesį iš A. Bening "Oskarą" už geriausią vaidybą paveržė Hilary Swank (Hilari Svonk), tačiau "Amerikos grožybių" (American Beauty) žvaigždė atsigriebė praėjusį sekmadienį, pelniusi prestižinį Britanijos kino ir televizijos menų akademijos (BAFTA) geriausios aktorės apdovanojimą.

W. Beatty ir A. Bening kartu vaidino 1991 metų filme apie gangsterius "Bugsy", o kitais metais susituokė.

Tai, kad praėjusį mėnesį, kai A. Bening buvo likę vos kelios savaitės iki gimdymo, jie vis dėlto ryžosi atvykti į Oskarų" teikimo ceremoniją, daugeliui dalyvių tapo puikiu pretekstu linksmai pasišaipyti. Nuo jų neatsiliko ir ceremonijos vedėjas Billy Crystalas (Bilis Kristalas), kuriam vienu momentu išsprūdo: "Šįvakar galite sulaukti kažko, ką jiedu abu padarė".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (42)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.