Trakiškė Viktorija Juchnevičiūtė, du mėnesius išbuvusi televizijos realybės šou „Dangus”, jaučiasi tarsi nugalėtoja. Lyg Holivudo filme ji vieną rytą prabudo tapusi žvaigžde. Net gimtuosiuose Trakuose ji negali ramiai žengti žingsnio, nes apspitę gerbėjai prašo autografų.
"Dangus", Viktorija
© TV3
Gražuolė karaimė iš Trakų

„Dangus” merginai padovanojo ir išbandymų, ir atradimų. Tuo pačiu metu, talkinama profesionalų, ji patobulino savo balsą, susirado daug naujų draugų ir net vaikiną. Anksčiau muziką laikiusi tik pomėgiu, po išbandymo realybės šou Viktorija suprato, kad muzika ne tik pomėgis, bet ir didelė aistra.

Baigusi Trakų Vytauto Didžiojo gimnaziją ir šiuo metu Vilniaus pedagoginiame universitete studijuojanti ekonomiką Viktorija neslepia, kad neturi jokio muzikinio išsilavinimo. Kelias į sceną prasidėjo karaimų meno festivaliuose, mokyklos chore ir dainuojant duetu su seserimi Bijana. Tiesa, duetą lydėjo sėkmė populiariame „Dainų dainelės” konkurse. Seserys jame du kartus tapo laureatėmis.

Nors nuo vaikystės Viktoriją lydėjo muzika ir dainavimas, tačiau mergina pasirinko ekonomikos studijas, žvelgdama į tolimesnę perspektyvą, būsimą darbą bei karjerą. Pati prisipažino, kad mokykloje tikslieji mokslai nebuvo vieni iš mėgstamiausių, tačiau tai nesutrukdė įstoti į ekonomikos specialybę vienai iš pirmųjų sąraše.

Neketina sustoti

Net dalyvaudama realybės šou Viktorija neapleido mokslų, nors dėl to labiausiai pergyveno tėveliai ir seneliai. Vos išėjusi iš šou, mergina įniko į mokslus. Iš pradžių nuogąstavo, kad reikia pasivyti draugus, tačiau dabar jau mato šviesą tunelio gale ir nesibaimina, kad šią sesiją užbaigs laiku.

Nors studijuoja ekonomiką, po realybės šou Viktorija suvokė, kad dainavimas jos gyvenime užima daug reikšmingesnę vietą nei ligi šiol atrodė. Mergina mano, kad įgijusiai patirties ir sužinojusiai tiek naujo, nevalia sustoti. Viktorija atveria savo didžiąją svajonę, kad norėtų studijuoti džiazo dainavimą muzikos akademijoje, bet tikisi to imtis galbūt ateityje. Mokytis juk niekada nebūna vėlu.

Merginai nusišypsojo laimė

Viktorija juokdamasi prisimena, kad tiesiog iš neturėjimo ką veikti nusiuntė muzikinio realybės šou dalyvio anketą, apie kurią neprasitarė niekam.Gavusi kvietimą į atranką, labai apsidžiaugė. Tėvai džiaugėsi taip pat, kad dukra pateko į laimingųjų tarpą, įveikė visas atrankas ir tapo „dangiete”.

„Atrankose matydama tiek daug talentingų žmonių tiesiog susimąsčiau, ką aš darau, tačiau išgirdusi jų dainavimą suvokiau, kad galiu pasirodyti ne prasčiau nei kiti. Kažkada žiūrėdavau panašius šou tik per televiziją, tačiau niekada negalvojau panašiame projekte sudalyvauti pati. Tai, kas geriausia – visada nutinka netikėtai”, – nuoširdžiai dalijosi mintimis Viktorija.

Šou – naujas išbandymas

Viktorija net neįsivaizdavo, kad tokį profesionalų muzikinį realybės šou galima surengti Lietuvoje. Viktorijos negąsdino ir kameros, ji tikėjo, kad vis tiek nenufilmuos to, ko ji nedarys.

Dalyvaudama muzikiniame realybės šou Viktorija įgijo neįkainojamo pažinimo. Dėstytojai, muzikos žvaigždės negailėdami jėgų ir labai noriai dalijosi savo patirtimi. „Šios pamokos pravers ateityje, nes tai yra puiki galimybė panaudoti tai, ką gavau”, – pasakojo Viktorija.

„Dangaus” laidose, spaudoje nuolat buvo pabrėžiama, kad Viktorija – karaimė. Paklausus, kaip reagavo, kad nuolat buvo akcentuojama jos tautybė, Viktorija tvirtino, kad ji pati net prašė, kad to taip pabrėžtinai nesureikšmintų. Tiesiog mergina nenorėjo ypatingo, tik jai suteikiamo išskirtinumo.

Sėkmę pranašavo lyderiams

„Dalyvavimas šeštadieniniuose koncertuose tai pat buvo didelė patirtis nugalėti scenos baimę. Nors šiek tiek jaudintis scenoje yra natūralu”, – teigė Viktorija. Dažnai Viktoriją pastebėdavome televizijoje nepatenkintą savo dainomis, ji sakė, kad dainų parinkimas kiekvienam dalyviui buvo tarsi loterija. Jai atrodė, kad lyderiai gauna geresnes dainas. Dabar, iš tam tikro nuotolio, mergina mano, kad nespėjo parodyti to, ką galėjo iš tikrųjų.

Pirmą kartą „Danguje” Viktorija iškrito, pralaimėjusi savo vaikinui Natui. Iš tiesų ji džiaugėsi tuo, nes jautėsi pavargusi, norėjo pailsėti. Tačiau antrą kartą iškristi jai buvo skaudu, nes jautėsi kupina jėgų, jautė didelį įdirbį.

Todėl apie žiūrovų balsavimą Viktorija kalba gana skeptiškai. Mergina labiau vertina komisijos nuomonę.

Paklausus, kas iš šių septynių finalo dalyvių galėtų laimėti pagrindinį prizą, Viktorijai atsakyti buvo sunku. „Visi dalyviai, kurie pateko į finalą yra verti nugalėtojo vardo, jie tikri šaunuoliai, bet, mano nuomone, turėtų laimėti Vaidas ar Augustė”.

Netikėtai sutiko meilę

Dalyvaudama „Danguje” Viktorija sutiko labai daug draugų, su kuriais draugystę ruošiasi palaikyti ir toliau. Pažintis su šio šou dalyviu Gediminu Nadtočiu, kitaip vadinamu Natu, peraugo į didesnius jausmus. Kaip pripažįsta pati Viktorija, Natui išėjo į naudą jos iškritimas iš šou. Buvimas kartu savotiškai trukdė dirbti, nes norėjosi kuo daugiau laiko skirti vienas kitam.

Paklausus, kur ketina sutikti Naujuosius metus, Viktorija šypsodamasi atsako, kad su Natu. Būtų smagu sutikti Naujuosius su visais „Dangaus” dalyviais, bet jie pasiilgę savo draugų ir šeimų, dar bus progų su jais susitikti, mano Viktorija.

Mergina jau žino populiarumo kainą – ją atpažįsta gatvėse, dažnai užkalbina troleibusų stotelėje, parduotuvėje, vaikai prašo autografų. Tačiau toks dėmesys nevargina, jai labai svarbi žmonių pareiškiama nuomonė, patarimai.

Apie ateities planus

Nors Viktorijai dabar svarbiausia yra išlaikyti sesijos egzaminus universitete, tačiau ateityje savo gyvenimą ji rimčiau sies su muzika.

„Man nereikia pop scenos, didelės auditorijos, tiesiog noriu daryti tai, kas man patinka. O jei tai patiks ir kitiems – bus labai šaunu. Dabar reikia išnaudoti tai, ką aš gavau „Danguje”, – užtikrintai kalbėjo Viktorija.

Gražioji trakiškė baigė pokalbį, ateinančių Naujųjų metų proga visiems linkėdama tikėti savo jėgomis ir siekti to, ką sako širdis.

"Galvė"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

E. Sebrova tapo internetinių piktadarių auka (23)

Pirmadienio vakarą Eleonora Sebrova savo „Instagram“ profilyje pranešė, jog jos feisbuko...

Lietuvos krepšinio rinktinės kadidatas E. Bendžius tapo tėvu (9)

27-erių krepšininkas Eimantas Bendžius su žmona Indre sulaukė gandrų. Šia žinia...

Į susišaudymo Vilniuje sūkurį pateko ir S. Stavickis-Stano (114)

Pirmadienio vakarą Vilniuje , Antakalnio gatvėje, aidėjo šūviai. Policijos duomenimis, tarp...

M. Šalčiūtė pristato naują laidą: ankstesni projektai buvo nekokybiški ir stipriai pakenkė mano įvaizdžiui (81)

Artėjant rudeniui Monika Šalčiūtė savo feisbuko sekėjus vis nustebindavo viena ar kita...

D. Montvydas tapo modeliu (35)

Daug laiko ne tik muzikai, bet ir sportui skiriantis dainininkas Donatas Montvydas tapo...

Top naujienos

Orai: pajusime tikrą rudens alsavimą (7)

Iki pat savaitės pabaigos šalyje išsilaikys gaivūs orai , dažnai varvės dangus, įsismarkaus...

Traukinys Maskva-Vladivostokas: lietuviai juo vyko, tikėdamiesi nuotykių ir problemų (202)

Šią vasarą aš – Tadas, ir mano brolis Mantas, atostogoms nusprendėme pasirinkti kiek...

Sezoninį darbą pasirinko dėl neįprastos priežasties: šis įdarbinimas buvo pats svarbiausias (15)

Dauguma jaunuolių sezoninį darbą renkasi dėl paprastų priežasčių, vieni nori užsidirbti...

Eksperimentas: 7 absoliutaus pritarimo vyrui dienos (21)

Kas bus, jei ištisą savaitę pamėginsime pritarti bet kokiam vyro sprendimui? Eksperimentas, kurį...

Tris kartus už nuosavus tvirtesni dantys – per parą (51)

„ Dantys per vieną valandą – dantys vienai valandai“, – anksčiau ironizuodavo...

Rusijos propagandos gniaužtuose atsidūrusios šalies atstovė: žmonės mąsto, emigruoti ar dar palaukti (299)

Jauna moteris, buvusi kandidatė Moldovos prezidento rinkimuose Maia Sandu yra pasiryžusi...

Prasidėjo visiškas Saulės užtemimas: pasigrožėkite vaizdais (28)

Rugpjūčio 21 d. įvyks neeilinis visiškas Saulės užtemimas, kurį galės stebėti tūkstančiai...

Žvaigždžių gretos byra: Europos čempionatas – be būrio elitinių žaidėjų (23)

Savaitgalį vos per 24 valandas iš Europos krepšinio čempionato žaidėjų sąrašo buvo...

Į susišaudymo Vilniuje sūkurį pateko ir S. Stavickis-Stano (114)

Pirmadienio vakarą Vilniuje , Antakalnio gatvėje, aidėjo šūviai. Policijos duomenimis, tarp...

Vilniuje esančioje Antakalnio gatvėje aidėjo šūviai papildyta 20.44 (86)

Šiandien Vilniuje aidėjo šūviai. Antakalnio gatvėje esančioje kavinėje tarp susipykusių...