ABC ir Baltieji rūmai nesutaria, ar DiCaprio ketino imti interviu iš Clintono

Baltieji rūmai tvirtina vasario mėnesį gavę ABC prašymą imti interviu iš prezidento. Prašyme nurodyta, jog klausimus uždavinės L. DiCaprio. Ketvirtadienį klausimai esą pateikti raštu.

Tačiau ABC neigia, kad 25 metų aktorius turėjo vaidinti televizijos žurnalistą.

L. DiCaprio penktadienį Baltuosiuose rūmuose parengė ABC specialų reportažą apie aplinkosaugą. Aktorius apie 15 min. pasivaikščiojo su prezidentu ir pasišnekučiavo apie pasaulinį atšilimą ir kitas aplinkosaugos problemas.

ABC teigimu, per pokalbį B. Clintonas netikėtai pasiūlė kur nors atsisėdus paimti iš jo "normalų" interviu.

"Mes tikėjomės, kad tai bus pasivaikščiojimas su prezidentu apžiūrint kai kuriuos pastarojo meto pasikeitimus - reportažas apie Baltųjų rūmų "žalėjimą", o ne normalus interviu", antradienį sakė ABC atstovė spaudai Eileen Murphy (Ailin Merfi).

"ABC News" darbuotojai, išgirdę, kad L. DiCaprio lyg ir ketino imti interviu, išreiškė nepasitenkinimą. Televizijos vadovas Davidas Westinas (Deividas Vestinas), apie "interviu" sužinojęs jau po visko, šeštadienį išsiuntė darbuotojams elektronines žinutes, kuriose patikino, jog "visus žurnalistų vaidmenis turi atlikti žurnalistai".

"Niekas nėra toks kvailas, kad nusiųstų DiCaprio ABC žinioms imti interviu iš prezidento", rašė D. Westinas.

Tačiau Baltųjų rūmų spaudos sekretoriaus pavaduotojas Jake Siewertas (Džeikas Sivertas) antradienį sakė visai ką kita - apie vasarį pateiktą prašymą imti interviu su nurodyta L. DiCaprio, kaip klausinėsiančio asmens, pavarde.

"Galite sutikti arba ne. Galiausiai apie mus turėtumėte spręsti iš to, ką parodome", komentavo E. Murphy.

Be to, D. Westino žinutėje rašoma, kad L. DiCaprio parengto reportažo dar niekas gali ir nerodyti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

M. Jankevičius su žmona laukia šeimos pagausėjimo (15)

Atlikėjas Mantas Jankavičius su žmona Ieva Simniškytė-Jankavičiene laukiasi trečiojo vaiko, skelbia portalas 15min.lt.

R. Kirilkinas po jo nuogo įrašo paviešinimo nebegali išeiti į gatvę: jaučiuosi nesaugus bei pažemintas (169)

Antradienį žiniasklaidą apskriejo nuogo Ruslano Kirilkino nuotrauka. Realybės šou „2 barai“ dalyvaujantis atlikėjas kamerų užfiksuotas jam miegant.

J. Arlauskaitė-Jazzu į spaudos konferenciją atsivedė ir savo globotinę Luną (15)

Antradienį Vilniuje įvyko šį penktadienį Zaraso saloje prasidėsiančio muzikos festivalio "Galapagai" spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir ten į sceną lipsianti Justė Arlauskaitė-Jazzu. Garsi dainininkė į renginį atvyko ne viena, o su savo globotine kalyte Luna.

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (26)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (31)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.