ABC ir Baltieji rūmai nesutaria, ar DiCaprio ketino imti interviu iš Clintono

Baltieji rūmai tvirtina vasario mėnesį gavę ABC prašymą imti interviu iš prezidento. Prašyme nurodyta, jog klausimus uždavinės L. DiCaprio. Ketvirtadienį klausimai esą pateikti raštu.

Tačiau ABC neigia, kad 25 metų aktorius turėjo vaidinti televizijos žurnalistą.

L. DiCaprio penktadienį Baltuosiuose rūmuose parengė ABC specialų reportažą apie aplinkosaugą. Aktorius apie 15 min. pasivaikščiojo su prezidentu ir pasišnekučiavo apie pasaulinį atšilimą ir kitas aplinkosaugos problemas.

ABC teigimu, per pokalbį B. Clintonas netikėtai pasiūlė kur nors atsisėdus paimti iš jo "normalų" interviu.

"Mes tikėjomės, kad tai bus pasivaikščiojimas su prezidentu apžiūrint kai kuriuos pastarojo meto pasikeitimus - reportažas apie Baltųjų rūmų "žalėjimą", o ne normalus interviu", antradienį sakė ABC atstovė spaudai Eileen Murphy (Ailin Merfi).

"ABC News" darbuotojai, išgirdę, kad L. DiCaprio lyg ir ketino imti interviu, išreiškė nepasitenkinimą. Televizijos vadovas Davidas Westinas (Deividas Vestinas), apie "interviu" sužinojęs jau po visko, šeštadienį išsiuntė darbuotojams elektronines žinutes, kuriose patikino, jog "visus žurnalistų vaidmenis turi atlikti žurnalistai".

"Niekas nėra toks kvailas, kad nusiųstų DiCaprio ABC žinioms imti interviu iš prezidento", rašė D. Westinas.

Tačiau Baltųjų rūmų spaudos sekretoriaus pavaduotojas Jake Siewertas (Džeikas Sivertas) antradienį sakė visai ką kita - apie vasarį pateiktą prašymą imti interviu su nurodyta L. DiCaprio, kaip klausinėsiančio asmens, pavarde.

"Galite sutikti arba ne. Galiausiai apie mus turėtumėte spręsti iš to, ką parodome", komentavo E. Murphy.

Be to, D. Westino žinutėje rašoma, kad L. DiCaprio parengto reportažo dar niekas gali ir nerodyti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (4)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (90)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.

Šimtmečio akcija „Ačiū“: žinomi žmonės dėkoja kuriantiesiems šalies sėkmę

Minint 13-ąsias Lietuvos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) metines, prasideda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta akcija „Ačiū“. Prie šios akcijos jungiasi žinomi šalies žmonės ir kviečia padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos kelio į sėkmę.

33-ejų metų sukaktį švenčiantis M. Petruškevičius dovaną sau jau įteikė: šis gimtadienis ypatingas (32)

Kovo 29-ąją 33-iąjį gimtadienį švenčiantis Mantas Petruškevičius DELFI atskleidė, kad ne kartą planavo šią šventę sutikti kokiame nors atokiame pasaulio kampelyje, tačiau jo draugai vis nepaleidžia – primena apie artėjančią šventę ir ragina nepraleisti progos susitikti.

G. Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas dainininkę apkaltino bandymu atimti jųdviejų dukrą (94)

Naktį iš antradienio į trečiadienį buvusios dainininkės Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas savo feisbuko paskyroje išliejo širdį ir apkaltino žmoną ketinimu iš jo atimti jųdviejų dukterį.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.