15-metis tapo milijonieriumi

 (4)
Kaip rodo 15-mečio Rishi Bhato (Rišio Bhato) pavyzdys, laisvalaikį galima praleisti naudingai - sužinojęs, kad atšaukiami parengiamieji integralinio ir diferencialinio skaičiavimo kursai, paauglys vasarą praleido kurdamas kompiuterių programą, leidžiančią anonimiškai naršyti po internetą.
R. Bhato klasės draugas grafiškai apipavidalino programą ir taip atsirado "SiegeSoft".

Tai papildė R. Bhato kišenę 1,6 mln. JAV dolerių (6,4 mln. litų).

"SiegeSoft" nuslepia interneto vartotojo tapatybę ir leidžia naršyti po pasaulinį tinklą nepaliekant jokių pėdsakų, sakė pats išradėjas, lankantis privačią Čikagos universiteto mokyklą.

R. Bhato sukurta programa patraukė Vankuveryje gyvenančio investuotojo Davido Hodge (Deivido Hodžo) dėmesį. Po kelių mėnesių derybų R. Bhatas pardavė programą už 40 tūkst. JAV dolerių grynais, 1,5 mln. JAV dolerių vertės "Rocca" akcijas ir pirmųjų dvejų metų pelno dalį. R. Bhatas pagal kontraktą toliau dirbs interneto paslaugas teikiančioje kompanijoje.

"Rocca" nupirko ir myEdesk.com, kurią taip pat sukūrė R. Bhatas bei buvęs jo klasės draugas. Ši interneto paslauga leidžia vartotojams tinklalapyje saugoti failus ir dirbti su jais naudojantis bet kokiu kompiuteriu.

Tačiau savo išradimais R. Bhatas itin nesididžiavo, tad net tėvai nenutuokė, kuo užsiima jų vienturtis.

"Kai jam buvo 14 metų, kviečiau jį ateiti pietų, o jis atsakė, kad palaukčiau, nes turįs klientą on-line. Tada pagalvojau: "Puiki vaizduotė", sakė jo motina Rita.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

M. Jankavičius su žmona laukia šeimos pagausėjimo (22)

Atlikėjas Mantas Jankavičius su žmona Ieva Simniškytė-Jankavičiene laukiasi trečiojo vaiko, skelbia portalas 15min.lt.

R. Kirilkinas po jo nuogo įrašo paviešinimo nebegali išeiti į gatvę: jaučiuosi nesaugus bei pažemintas (216)

Antradienį žiniasklaidą apskriejo nuogo Ruslano Kirilkino nuotrauka. Realybės šou „2 barai“ dalyvaujantis atlikėjas kamerų užfiksuotas jam miegant.

J. Arlauskaitė-Jazzu į spaudos konferenciją atsivedė ir savo globotinę Luną (17)

Antradienį Vilniuje įvyko šį penktadienį Zaraso saloje prasidėsiančio muzikos festivalio "Galapagai" spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir ten į sceną lipsianti Justė Arlauskaitė-Jazzu. Garsi dainininkė į renginį atvyko ne viena, o su savo globotine kalyte Luna.

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (30)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (32)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.