Lietuvos įžymybės

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (29)

2017 liepos mėn. 21 d. 19:01
Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka
Instagram
Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (6)

2017 liepos mėn. 21 d. 15:47
Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė menininkai D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė (6)

2017 liepos mėn. 21 d. 15:46
Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (12)

2017 liepos mėn. 21 d. 11:28
Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (174)

2017 liepos mėn. 21 d. 06:59
Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka
Instagram
Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.

E. Dragūnas neslepia jausmų mylimajai (86)

2017 liepos mėn. 20 d. 10:33
Egidijus Dragūnas su mylimąja
Instagram
Neseniai su ilgamete mylimąja Eleonora Sebrova išsiskyręs Egidijus Dragūnas neslepia jausmų naujai savo merginai Kotrynai Kozlovaitei.

M. Kuzminskas atviras: negali sustoti, kai sekasi, nes dugnas – labai arti (3)

2017 liepos mėn. 20 d. 10:15
Mindaugas Kuzminskas
Vygintas Skaraitis
Po treniruotę kasdien, žygiai baidarėmis, kelionės automobiliu po Lietuvą, krepšinio stovykla vaikams, na ir didžiausia šventė – vestuvės, - tokia buvo NBA lygos Niujorko „Knicks“ krepšininko Mindaugo Kuzminsko vasara. Ji baigiasi rytoj, kai Palangoje prasideda Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovykla. Po jos - įtemptos varžybos už Lietuvą Europos čempionate, jam pasibaigus – „Knicks“ treniruočių stovykla ir naujas sezonas.

Žurnalistai Šarūnas ir Laura Mazalai sulaukė šeimos pagausėjimo ir jau išrinko kūdikiui vardą (12)

2017 liepos mėn. 19 d. 19:22
Žurnalistai ir verslininkai Šarūnas ir Laura Mazalai saulėtą trečiadienį sulaukė šeimos pagausėjimo. Žinomi žmonės juokiasi, kad vardas ir lėmė mergaitės gimimo dieną.

O. Pikul-Jasaitienę 4-ųjų vestuvių metinių proga vyras nustebino ypatinga dovana griežiant smuikui (52)

2017 liepos mėn. 19 d. 14:57
Oksana Pikul ir Simas Jasaitis
Instagram nuotr.
Trečiadienį ketvirtąsias vestuvių metines minintys Oksana Pikul - Jasaitienė ir Simas Jasaitis vis dar jaučiasi įsimylėję tarsi draugystės pradžioje. Muzikinės merginų grupės „OMG" lyderę vyras pasveikino iš tiesų įspūdingai - grojant smuikui padovanojo puokštę iš 401 raudonos rožės.

I. Puzaraitė-Žvagulienė pasidalijo miela motinystės akimirka (27)

2017 liepos mėn. 19 d. 13:53
Birželį kūdikio susilaukusi Ineta Puzaraitė-Žvagulienė draugus ir gerbėjus trečiadienio rytą nudžiugino miela motinystės akimirka.

34-ąjį gimtadienį švenčiančios Mios gyvenimas nelepino (39)

2017 liepos mėn. 19 d. 12:55
Liepos 19-ąją atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia švenčia 34-ąjį gimtadienį. Jau nuo pat ryto atlikėjos feisbuko paskyra nusėta gerbėjų sveikinimais.

L. Somovas su šeima laimėjo mūšį dėl vandens (24)

2017 liepos mėn. 18 d. 18:51
Žinomas prodiuseris bei muzikos kūrėjas Leonas Somovas su šeima nuo birželio 26 dienos namuose neturėjo vandens. Dėl kaimynų konflikto kilusi kebli situacija išspręsta tik šiandien. Tai DELFI patvirtino žinomo vyro mylimoji Žemyna Žymantaitė.

Pasirodė nematyti kadrai iš lietuvės ir buvusio Niujorko mero sūnaus vestuvių (9)

2017 liepos mėn. 18 d. 17:01
Savaitgalį Jungtinėse Amerikos valstijose vienas kitam amžiną meilę prisiekę lietuvė sportininkė Živilė Rezgytė ir buvusio Niujorko mero sūnus Andrew Giuliani džiaugiasi pasakiškais vestuvių kadrais. Neseniai dar nematytos jų vestuvių akimirkos pasirodė ir internete.

A. Giržadui – nemalonumai dėl I. Valinskienės (68)

2017 liepos mėn. 18 d. 15:08
Nacionalinio transliuotojo vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas yra atsakingas už televizijos laidoje „Auksinis balsas“ paskelbtą paslėptą atlikėjos Ingos Valinskienės koncertų reklamą. Taip nusprendė Vilniaus apygardos teismas, konstatavęs padarytą pažeidimą.

Po skubios operacijos vyrą slauganti Mia: kartu esame ir ligoje (138)

2017 liepos mėn. 18 d. 15:04
Atlikėjos Vilijos Pilibaitytės–Mios šeimoje – neramios dienos. Jos vyrui atlikus skubią operaciją Lazdynų ligoninėje moteris jį slaugo ir tikisi geriausio. „Kaip ir sakoma, kad ir varge, ir džiaugsme, ir ligoje kartu. Taigi, dabar atėjo tas etapas kai kartu esame ir ligoje",– DELFI sakė žinoma moteris.

Besilaukiančią B. Skurstene-Serdiukę šokiravo aplinkinių elgesys poliklinikoje (378)

2017 liepos mėn. 18 d. 09:44
Antradienio rytą atlikėja Baiba Skurstene-Serdiukė leido vienoje sostinės poliklinikų. Čia jau 7 mėnesius besilaukiančią moterį nemaloniai nustebino su ja eilėje laukę žmonės.

Antrąjį sūnaus gimtadienį atšventusi O. Pikul-Jasaitienė: su kiekvienais metais rūpesčiai tik įdomesni (44)

2017 liepos mėn. 18 d. 00:05
Antrąjį sūnaus gimtadienį atšventusi O. Pikul-Jasaitienė: su kiekvienais metais rūpesčiai tik įdomesni
Asmeninis albumas
Liepos 14-oji - ypatinga diena Oksanos ir Simo Jasaičių namuose. Šiemet šią datą garsi šeima minėjo švęsdama jau antrąjį sūnelio Dominyko gimtadienį. Kaip DELFI sakė pati grupės „OMG" lyderė O. Pikul-Jasaitienė, sūnelis jau dabar pradeda rodyti savo norus ir charakterį.

Renginyje su draugu pasirodžiusi G. Gurevičiūtė traukė aplinkinių žvilgsnius (139)

2017 liepos mėn. 17 d. 22:56
Žavioji televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė pirmadienio vakarą Valdovų rūmuose vykusiame renginyje pasirodė su draugu. Iš Monako neseniai grįžusią žinomą moterį atlydėjo vilnietis verslininkas Dmitrijus Jaruševičius.

Į „Midsummer Vilnius" atidarymą rinkosi Lietuvos garsenybės (17)

2017 liepos mėn. 17 d. 21:54
Vilniuje prasidėjus tradicija jau tapusiam festivaliui „Midsummer Vilnius" į Valdovų rūmų kiemą sugužėjo ir šou pasaulio atstovai. Vėsaus vakaro nepabūgę žinomi žmonės nusprendė pasimėgauti baleto spektakliu „Radio and Juliet" pagal „Radiohead" grupės muziką.

Alkoholio atsisakiusi ir sportuoti pradėjusi R. Masiulytė: išgyvenu didelį stresą (31)

2017 liepos mėn. 17 d. 21:08
Airijoje gyvenanti atlikėja Raimonda Masiulytė - Ramchurn atvirauja, kad atsisakiusi alkoholio ir pradėjusi aktyviai sportuoti jaučiasi tarsi pradėjusi naują gyvenimo etapą. Tiesa, sunkiausia žinomai moteriai buvo apie tai pasakyti kitiems.

Atlikėjo P. Meškėlos ir Stasės istorija koncerte Dusetose tapo tikru detektyvu (45)

2017 liepos mėn. 17 d. 17:21
Apie prieš keletą savaičių Dusetų miestelio šventėje vykusį atlikėjo Povilo Meškėlos koncertą istorijos sklando iki šiol. Gandais apaugęs pasirodymas tapo viešai aptarinėjamas po to kai jį savo „Facebook" paskyroje aprašė humoristas Paulius Ambrazevičius.

I. Bernotaitytei prireikė medikų pagalbos (23)

2017 liepos mėn. 17 d. 14:31
Belaukiant naujojo „X Faktoriaus“ sezono, praėjusių metų laimėtoja Iglė Bernotaitytė atvirai papasakojo ir apie tamsiąją šlovės pusę.

L. Somovas tęsia kovą su kaimynu: konflikto nepavyko išspręsti net antstoliams (81)

2017 liepos mėn. 17 d. 17:40
Prodiuseris bei muzikos kūrėjas Leonas Somovas su šeima jau nuo birželio 26 dienos turi taikstytis su išties keblia situacija. Vyro namuose nėra nei karšto, nei šalto vandens, tad šeimai tenka glaustis pas tėvus arba viešbučiuose.

Vestuvių metines I. ir A. Stumbrai švenčia egzotiškoje Malaizijoje (113)

2017 liepos mėn. 17 d. 11:58
Ingos Stumbrienės atostogos Malaizijoje
Asmeninis albumas
13-asias metines švenčiantys Inga ir Aivaras Stumbrai laiką leidžia saulėtoje Malaizijoje.

O. Pikul-Jasaitienė perspėja turinčius mažamečių vaikų: tėveliai, atsargiai! (272)

2017 liepos mėn. 16 d. 17:55
Net ir, iš pažiūros, nekalčiausiai ir saugiausiai atrodančios vaikų prekės gali kainuoti kelias mėlynes ar net rimtą traumą. Vaikiškas supynes įsigijusi atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė šiandien priversta perspėti visus tėvus apie galimą pavojų.

I. Puzaraitė-Čepononienė sūnui išrinko itin retą vardą (640)

2017 liepos mėn. 16 d. 11:44
Penktadienį, liepos 14 dieną, pirmagimio susilaukusi dainininkė ir televizijos laidų vedėja Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir jos vyras Rokas Čepononis jau išrinko sūnui vardą.

D. Trumpo patikėtinio sūnus A. Giuliani vedė lietuvę Ž. Rezgytę (132)

2017 liepos mėn. 16 d. 10:30
JAV gyvenimą sukūrusi lietuvė Živilė Rezgytė (38 m.) ištekėjo už buvusio Niujorko mero sūnaus Rudy Giuliani sūnaus Andrew (31 m.), skelbiama portale dailymail.co.uk.

JAV gyvenanti atlikėja S. Milinytė pateko į avariją (247)

2017 liepos mėn. 15 d. 20:46
Anapus Atlanto gyvenimą kurianti atlikėja Simona Milinytė šeštadienio pavakarę kaip reikiant išgasdino savo gerbėjus – jauna moteris pranešė patekusi į avariją.

N. Malūnavičiūtė: man sekasi ir patinka mano gyvenimas (13)

2017 liepos mėn. 15 d. 17:22
N. Malūnavičiūtė
L. Vaitkutės nuotr.
Smagu, kad Lietuvoje gausu renginių, tačiau čia dažnai vyrauja perdėti kraštutinumai – jei kažkas mylimas, tai mylimas visų ir bet kokiu atveju, tai bandos jausmas. Taip LRT radijui sako dainininkė Neda Malūnavičiūtė. Kaip teigia ji, gyvenime sekasi dėl pamatų, padėtų dar Balio Dvariono muzikos mokykloje: „Jei šiame gyvenime man pavyko ką nors nuveikti, tai didelis indėlis priklauso Vladimirui Čekasinui.“

20-metė K. Kerbedžio dukra ištekėjo už beveik perpus vyresnio mylimojo atlikėjas santuokų rūmuose nepasirodė (179)

2017 liepos mėn. 15 d. 11:33
Neseniai seneliu tapusio dainininko Kastyčio Kerbedžio šeimoje – dar viena šventė. Vilniaus civilinės metrikacijos skyriuje ištekėjo jauniausia jo dukra Konstancija (20 m.).
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.