Lietuvos įžymybės

Neįtikėtini gimtadienį švenčiančio E. Dragūno įvaizdžio pokyčiai: senose nuotraukose sunku pažinti (29)

2017 balandžio mėn. 23 d. 11:13
Balandžio 23 dieną Egidijus Dragūnas švenčia 41-ąjį gimtadienį. Jau kurį laiką vis iš scenos pasitraukiančio ir grįžtančio SEL'o vardas ryškiai įrašytas Letuvos muzikos padangėje.

A. Užkalnis sudirbo pramogų pasaulio užkulisius ištrauka iš romano (148)

2017 balandžio mėn. 22 d. 15:12
Pasirodė nauja, jau septintoji, Andriaus Užkalnio knyga ir pirmasis jo romanas, „Taip gyventi verta“. Užsukęs neįtikėtiną siužetą (anglas prabunda lietuviu ir gauna naują gyvenimą Vilniuje), A.Užkalnis su meile ir pašaipa taršo lietuvišką gyvenimą: nuo televizijos užkulisių iki muštynių Palangoje, nuo giminaičių suvažiavimo iki geriausio pasaulyje sekso, koks būna tik Lietuvoje.

JAV milijonieriumi prisistatantis A. Perezas vėl Lietuvoje: į naktines linksmybes nėrė be mylimosios Urtės (61)

2017 balandžio mėn. 22 d. 13:52
Vakarėlis naktiniame klube
Vilmantas Žilinskas
Vakarėlių serija „NEON ME ON!“ – tai svaigus seksualumas ir intriguojanti atmosfera. Nepriekaištinga neoninė improvizacija šį kartą pažėrė daug ryškių spalvų ir dar daugiau spalvingų bei intriguojančių nuotykių, persipinančių su šokėjų pasirodymais. O visas šias spalvas ryškino už pulto diriguojantis – Driule XL bei specialus svečias iš JAV – MATT GRACE.

Vilniaus gatves užplūdo šimtai moteriškų ekipažų: pademonstravo išradingumą (8)

2017 balandžio mėn. 22 d. 12:13
Šeštadienį į Vilniaus gatves išriedėjo dešimtys išradingai papuoštų automobilių - prasidėjo tradicinis Moterų ralis.

Po apsilankymo grožio salone K. Zvonkuvienė džiaugiasi šukuosenos pokyčiais (296)

2017 balandžio mėn. 21 d. 16:07
Dvynukų mama Katažina Zvonkuvienė penktadienį džiaugėsi moteriškais malonumais - lankėsi pas grožio meistrę, kuri kardinaliai pakeitė jos šukuoseną.

M. Katleris žaidė žaidimą „Tiesa Drąsa“: teko atskleisti, kiek uždirba ir prisipažinti ėjus į pasimatymą su pussesere (11)

2017 balandžio mėn. 21 d. 15:31
Komikas Mantas Katleris priėmė Indrės Stonkuvienės iššūkį ir sudalyvavo jos vedamame „Tiesa Drąsa“ žaidime, kurį gyvai transliuoja „Labas“ savo „Facebook“ paskyroje. Žaidimo metu Mantas bandė išsisukti nuo atsakymo, kiek uždirba, prisipažino, jog kartą buvo pasimatyme su savo pussesere, ir galiausia buvo priverstas pasidažyti, paragauti aštriausio padažo gyvenime bei išgerti žalių kiaušinių.

Prieš porą mėnesių vairuotojo teises gavusi V. Skaisgirė pasiryžo lenktyniauti ralyje (24)

2017 balandžio mėn. 21 d. 15:16
Baltijos Amerikos klinikos ekipažas Moterų ralyje
Asmeninio albumo nuotr.
„Nors vairuotojos pažymėjimą savo rankose laikau vos porą mėnesių, tačiau automobilį išmokau vairuoti prieš dešimtmetį“, – šypsodamasi prisipažino Vaida Skaisgirė. Baltijos ir Amerikos klinikos komandos moterys, dalyvausiančios „Moterų ralyje“ pirmą kartą, nusprendė, jog šis iššūkis nėra vien tik vairavimo meistriškumo išbandymas.

„Miss USSR UK“ dalyvaujanti lietuvė: visiškai nesuprantu kritikos, man atrodo žmonės ir patys nelabai supranta (278)

2017 balandžio mėn. 22 d. 11:24
Viktorija Kartanovič
Asmeninis archyvas
Kovo mėnesį Londone vykusiame „Model Worldwide 2017“ iš Šalčininkų kilusi, Anglijoje gyvenanti Viktorija Kartanovič pasipuošė nugalėtojos titulu: nurungė daugiau nei 30 savo kategorijos varžovių iš skirtingų pasaulio šalių. Po šio apdovanojimo „Londonietė“ surengė interviu su Viktorija nė nenumanydama, kad pašnekovė visai netrukus pasirodys prieštaringai pagarsėjusiame „Miss USSR UK“ renginyje. Ji sutiko bendrauti e-laiškais, rašo „Londonietė“.

Dviejų dešimtmečių senumo SEL nuotraukoje – netikėtas scenos dievaičių įvaizdis (27)

2017 balandžio mėn. 21 d. 14:13
Dviejų dešimtmečių senumo SEL nuotraukoje – netikėtas scenos dievaičių įvaizdis
Organizatorių nuotr.
Aleksandras Pogrebnojus penktadienio popietę feisbuke paviešino netikėtą nuotrauką. Beveik dviejų dešimtmečių senumo kadre įamžinti tuometiniai paauglių dievaičiai – SEL.

Baleto primarijus Nerijus Juška: mane vis dažniau išvysite su sportiniu kostiumu (43)

2017 balandžio mėn. 21 d. 11:35
Nerijus Juška ir Agnė Jurgilaitė
Archyvo nuotr.
Baleto primarijus Nerijus Juška ir jo sužadėtinė Agnė Jurgilaitė – aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjai, balandžio 23 d. ketinantys dalyvauti Kaune vyksiančiame sportiniame renginyje „Ąžuolyno bėgimas“. N. Juška neslepia – po gausių kasmetinių pavasario švenčių dabar yra pats laikas pasimankštinti ir pasirūpinti kalorijų pertekliumi.

Iš skandalų liūno neišbrendantis G. Einikis teismo prašo bankroto (51)

2017 balandžio mėn. 21 d. 08:48
Klaipėdos miesto apylinkės teisme priimtas pareiškimas, kuriuo prašoma iškelti fizinio asmens bankroto bylą skandalingai pagarsėjusiam buvusiam krepšininkui Gintarui Einikiui.

Garsenybės išbandė virtualią realybę: netrūko šauksmų, įsijautę krito ant žemės (35)

2017 balandžio mėn. 20 d. 20:57
Vaidas Baumila su mylimąja, Ingrida Martinkėnaitė, Agnė Kavaliauskaitė su sužadėtiniu šokėju Tomu Legenzovu
Organizatorių nuotr.
Ketvirtadienio vakarą būrys pramogų pasaulio garsenybių atvyko išbandyti naujosios virtualios realybės erdvės „VR Cafe“. Tai vieta, kurioje lankytojai gali patirti tai, kas anksčiau atrodė sunkiai suvokiama ar net neįmanoma. Kviestiniai svečiai išbandė virtualios realybės sesiją, kurioje galima naudotis modernia HTC Vive virtualybės sistema privačiuose kambariuose.

Kviestiniai svečiai stebėjo L. Larionovos ir E. Rainio kolekcijų pristatymą (17)

2017 balandžio mėn. 20 d. 19:40
Ilgai laukta tikros mados šventė šįmet vėl prasidėjo įpusėjus pavasariui. Talentingi šalies dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys ketvirtadienio vakarą Vilniaus rotušėje pristatė savo naujausias 2017-2018 metų Prêt-à-Porter rudens ir žiemos kolekcijas.

Marihuanos šalininkai surengė akciją prie Seimo: atvyko ir „Keulė rūkė“ bendraturčiai (238)

2017 balandžio mėn. 20 d. 18:39
Ketvirtadienio vakarą prie Seimo būrėsi minia marihuanos vartojimo šalininkų, raginančių nedemonizuoti kanapės augalo. Tarp akcijos dalyvių, pasisakiusių už marihuanos vartojimą, buvo galima išvysti ir sostinės kavinių „Keulė Rūkė“ ir „Šiaurės Keulė“ bendraturčius Dominyką Čečkauską ir Rūtą Jankauskaitę.

V. Jakutienės vyras – Šūdmaišio išduoto draugo byloje: apie verslą Londone, dingusius drabužius ir šokoladus (76)

2017 balandžio mėn. 20 d. 16:38
Dėl neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų nuteistas ir šiuo metu pataisos namuose bausmę atliekantis buvusios atlikėjos Vitos Jakutienės, kurios pavardė buvo minima ir garsioje šeichų prostitučių byloje, sutuoktinis Justas Jakutis pateko dar į vieną labai keistą istoriją.

Pinigus už bilietus į „Karklę“ bandę atgauti pirkėjai gali nesivarginti – nė vienas jų neatgaus (92)

2017 balandžio mėn. 20 d. 15:42
Pernai vasarą atšaukto festivalio „Karklė Live Music Beach“ rengėjai iš pradžių tikino grąžinsiantys pinigus už nepanaudotus bilietus, tačiau dabar tokių pažadų nebežarsto. Pinigų negrąžins, tačiau kviečia dalyvauti po naujų akcininkų vėliava atgimsiančiame festivalyje.

I. Kavaliauskaitės-Morkūnienės grožio paslaptis sutelpa į vos dvi taisykles (104)

2017 balandžio mėn. 20 d. 21:47
Indrė Kavaliauskaitė - Morkūnienė
DELFI / Rafael Achmedov
Televizijos laidų bei renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė gyvena itin aktyvų gyvenimą – derina karjerą ir motinystę, prisideda prie daugybės projektų, veda renginius, tačiau viešumoje visuomet atrodo žaviai ir stilingai. Kokios yra jos grožio paslaptys ir, kaip pavyksta viską suspėti, Indrė atskleidė vesdama naujos „Eurovaistinės“ atidarymo renginį Kaune.

Naują verslą Londone pradėjusi Donata: velniop standartus, aš – graži! (65)

2017 balandžio mėn. 20 d. 13:39
Raudonplaukė dainininkė Donata Virbilaitė, nors ir nebegyvena Lietuvoje, toliau sėkmingai dirba tiek scenoje, tiek už jos ribų. Vos prieš kelis mėnesius mergina pristatė savo muzikos studiją Londone „Dloud“, kurioje norintys gali pasimokyti dainavimo, scenos meno paslapčių, išmokti kurti, įrašyti mylimas žinomas ar originalias dainas bei mokytis groti būgnais – šias pamokas veda studijos „Drago drums”, kurioje laikinai ir dirba Donata, vadovas Felipe Drago.

Vilniaus restobare - specialiai prie A. Valentaitės priderintas patiekalas: tai tinka tik ypatingiems žmonėms (25)

2017 balandžio mėn. 20 d. 12:15
Asta Valentaitė
DELFI / Modesta Meškė
Garsenybių pamėgtas Vilniaus restobaras „Wall Street Avenue“ dažnai stebina netradiciniais pasiūlymais. Prieš keletą mėnesių prie Astos Valentaitės mėgiamos pasilinksminimų vietos komandos prisijungė 13 metų patirtį turintis virtuvės šefas Linas Jablonskas.

Modelis R. Labutytė išsirengė intymių drabužėlių fotosesijai (7)

2017 balandžio mėn. 20 d. 12:00
Žinomas modelis Radvilė Labutytė nedvejoja – tai, kaip jausis atsikėlusi, moteris nusprendžia dar vakare, pasirinkdama naktinius drabužius bei prie lovos pasidėdama chalatėlį.

„Orų mergaitės“ K. Liukaitytės skyrybų su verslininku A. Jurskiu peripetijas narplioja teismas (264)

2017 balandžio mėn. 20 d. 13:35
Po kelerius metus trukusių santykių „orų mergaitė“ Karolina Liukaitytė ir verslininkas Arnas Jurskis nusprendė pasukti skirtingais keliais. Pora augina dukrą, tad skyrybų subtilumus, susijusius su nepilnamečiu asmeniu, narplioja Vilniaus miesto apylinkės teismas.

Kviestiniai svečiai susirinko į prabangų vakarėlį sostinėje (106)

2017 balandžio mėn. 19 d. 20:33
Trečiadienio vakarą sostinėje vyko prabanga alsuojantis vakarėlis. Į 5 žvaigždučių viešbutį „Kempinski Hotel Cathedral Square“ susibūrė žinomi šalies veidai.

Praėjus 4 metams po mirties, V. Šapranausko atminimas dyla iš tūkstančių gerbėjų širdžių (155)

2017 balandžio mėn. 19 d. 16:08
Prieš ketverius metus, gimtadienio išvakarėse, balandžio 18-ąją, Vytautas Šapranauskas nusprendė padėti paskutinį tašką savo gyvenimo istorijoje. 2017 m. balandžio 19 d. Vytautui būtų suėję 59-eri.

„Alfa vyro“ karštas seksas Niujorke sudomino Lietuvos pareigūnus (86)

2017 balandžio mėn. 19 d. 15:06
„Alfa vyru“ besiskelbiantis ir moterų viliojimo meno vyrus mokantis Airinas Arutiunianas sudomino pareigūnus – jo internete paviešintas vaizdo įrašas užtraukė baudžiamąją atsakomybę. Dėl to A. Arutiunianas net buvo nuteistas.

Tailande susituokė „gelbėtoja“ G. Stiklickienė ir TV laidų prodiuseris A. Žemaitis (66)

2017 balandžio mėn. 19 d. 13:46
Gerda Stiklickienė
I. Taparauskaitės nuotr.
Praėjusių metų balandį susižadėję gelbėtoja Gerda Stiklickienė ir televizijos laidų prodiuseris Andrius Žemaitis atšoko savo vestuves egzotiškajame Tailande. „Taip, tai įvyko prieš porą valandų“, – trečiadienio popietę žinią apie tuoktuves DELFI patvirtino nuotaka. Gegužę pora žada vestuvių puotą surengti ir Lietuvoje.

Perregima suknele pasipuošusi M. Šalčiūtė: nėriniai pabrėžia seksualumą, tačiau ilgis subtilus (165)

2017 balandžio mėn. 20 d. 06:10
Monika Šalčiūtė
KLUBAS.LT / Julius Baliutavičius
Prieš kelias dienas „Instagram“ tinkle nuotrauka pasidalijusi Monika Šalčiūtė sužavėjo gerbėjus ryškiu įvaizdžiu – raudona nėriniuota suknele.

M. Pundziūtė: populiarumas apvertė mano spintą aukštyn kojomis (19)

2017 balandžio mėn. 19 d. 10:49
Monika Pundziūtė, muzikos pasaulyje žinoma kaip Monique, maudosi populiarumo spinduliuose – neseniai pristatyta daina „Nauja istorija“ sulaukė didelio tautiečių dėmesio. Nors naujajame vaizdo klipe M. Pundziūtė vaikšto batais „žudikais“ ir atrodo tarsi tikra scenos diva, pati dainininkė atvirauja, kad taip buvo anaiptol ne visada.

Vasha prabilo apie maitinimą krūtimi viešumoje: kodėl valgydami patys nebėgate slėptis? (112)

2017 balandžio mėn. 18 d. 21:13
Gabrielė Grygolaitytė-Vasha
Gedimino Žilinsko nuotr.
Kūdikio žindymas viešumoje visuomet kėlė aršias diskusijas. Vieni pasisakydavo "už" ir gindavo moteris, kurios ryžtasi maitinti vaikus viešose vietose, o kiti teigė, kad tai vulgaru ir netinkama daryti ne namų aplinkoje. Šia tema pasisakė ir praėjusį rudenį kūdikio susilaukusi Gabrielė Rutkauskienė-Vasha.

M. Mikutavičiui – 46: nuo svajonių jaunikio iki šeimos vyro (75)

2017 balandžio mėn. 19 d. 10:01
Ne vienerius metus svajonių jaunikiu tituluotas Marijonas Mikutavičius balandžio 19-ąją švenčia 46 gimtadienį. Žurnalistas, dainininkas ir legendinių krepšinio himnų autorius šiandien puoselėja šeimos židinį kartu su mylimąja Ieva Daugirdaite.

Aktorystę į mediciną iškeitusi M. Štakėnaitė: televizijoje man duoda kalių intrigančių vaidmenis (7)

2017 balandžio mėn. 18 d. 14:59
Milda Štakėnaitė
Asmeninis archyvas
Kultiniame seriale „Moterys meluoja geriau“ išgarsėjusi aktorė Milda Štakėnaitė pastaruoju metu televizijos ekrane matoma vis rečiau. Vilniaus universitete odontologiją studijuojančios aktorės gyvenime dabar svarbiausi – medicinos mokslai, rašoma TV3 pranešime spaudai.
OKT teatras

VAIKYSTĖ
2017 balandžio 25 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 balandžio 28 d. 19.00 val.
Praėjusiais metais atlaikiusi penkiolikos spektaklių turą po tris didžiuosius Kinijos miestus, režisieriaus Oskaro Koršunovo trupė 2017-ųjų gastroles pradėjo pažymėdami dar vieną tašką pasaulio žemėlapyje. Šį kartą tai Azijoje esančios salos Taivano sostinė Taipėjus ir ten rengiamas tarptautinis Taivano menų festivalis, kurio programoje vilniečiai pristatė „Hamletą“.
„Hamletui“ Taivane skambėjo tūkstantinės publikos ovacijos
2017 balandžio 11 d.