Lietuvos įžymybės

Internetą pavergusį Ramo Kilgramo personažą sukūręs A. Bružas: jis yra herojus (1)

2017 gegužės mėn. 25 d. 09:56
Audrius Bružas
Vytautas Dranginis
Teatro ir kino aktoriaus, improvizacijos teatro „Kitas kampas“ įkūrėjo, komiko Audriaus Bružo sukurtas ir įkūnytas personažas Ramas Kilogramas jau kuris laikas linksmina dešimtis tūkstančių feisbuko gerbėjų. Vieniems jis – įkvepiantis sportininikas, kitiems – smagus personažas, o tretiems – didelis klaustukas. Kas iš tikrųjų yra Ramas Kilogramas? Mintimis apie savo personažą dalijasi jo kūrėjas A. Bružas.

Kauniečiai su meru V. Matijošaičiu priešakyje atidarė moderniausią Baltijos šalyse kino salę (54)

2017 gegužės mėn. 24 d. 22:46
Žinomi Lietuvos žmonės trečiadienio vakarą rinkosi Kauno „Akropolyje“ - čia įsikūrusiame „Forum Cinemas“ kine duris atvėrė moderniausia Baltijos šalyse kino salė „Scape“. Į pompastišką atidarymą rinkosi ir politikai, ir dainininkai.

Darbuose paskendusi O. Pikul-Jasaitienė – apie šeimos pagausėjimo svajones (65)

2017 gegužės mėn. 24 d. 21:37
Trečiadienio vakarą prabangaus prekės ženklo vasaros kolekcijos pristatyme apsilankiusi Oksana Pikul-Jasaitienė DELFI pasakojo, kad dėl darbų gausos vakarėliams pastaruoju metu tiesiog nebėra laiko. Šis apsilankymas – išimtis. Vis dėlto, moteris mielai sutiko pakalbėti apie pastaruoju metu ją įsukusius darbus bei ateities planuose esantį šeimos pagausėjimą.

Pakvietimais į A. Jagelavičiūtės žurnalo „Ikona“ gimtadienį veganus įpykdęs kūrėjas: džiaugiamės išpildę svajones (62)

2017 gegužės mėn. 24 d. 19:07
Trečiadienio popietę feisbuke ėmė plisti pakvietimų į antrąjį žurnalo „Ikona“ gimtadienį nuotraukos. Daugelis juos gavusių stebėjosi išradingumu, tačiau netrukus ėmė plisti ir nepasitenkinimas, esą šie pakvietimai – gyvūnų kankinimas.

Prabangaus prekės ženklo kolekcijos pristatyme – būrys garsių svečių (65)

2017 gegužės mėn. 24 d. 20:09
Ketvirtadienio vakarą madai neabejingi pramogų pasaulio astovai susirinko į miesto stiliaus įkvėptos pavasario-vasaros 2017 „Guess“ kolekcijos pristatymą. „Miestietiška prabanga ir bohemiškai laisvo stiliaus drabužių deriniai“, – taip naujausios kolekcijos kūrinius pristatė šventės organizatoriai.

A. Giržadas teisme bandė užginčyti LRTK sprendimą: gresia 2 tūkst. eurų bauda (23)

2017 gegužės mėn. 24 d. 14:24
Trečiadienio popietę prodiuseris Audrius Giržadas savo teises gynė Vilniaus miesto apylinkės teisme. A. Giržadas į teismą kreipėsi bandydamas užginčyti Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) sprendimą. Vasario mėnesį LRTK nusprendė, kad A. Giržadas turės sumokėti baudą už eteryje ištransliuotą paslėptą komercinį pranešimą.

D. Vaitiekūnas dėl intriguojančio projekto rengia pabėgimus, iš kurių grįžta ne vienas (2)

2017 gegužės mėn. 24 d. 11:35
D. Vaitiekūnas dėl intriguojančio projekto rengia pabėgimus
Asmeninio albumo nuotr.
„Patarkite, kur katapultuotis savaitgaliui iš Vilniaus. Reikia užsidaryti porai dienų kūrybinio rašymo. O gal kas nori mane pasiimti į sodybą su sąlyga, kad aš su jumis mažai bendrausiu?“ – tokio pobūdžio Dominyko Vaitiekūno žinutės feisbuke bei jas palydinčios intriguojančios užuominos iš jo kuriamo klasikinės muzikos projekto dar labiau žadina smalsumą: ką gi jis rezga?

Stulbinančią sėkmę patyrusi dizainerė K. Lisauskė: svetimą skausmą iki šiol išgyvenu labai jautriai (3)

2017 gegužės mėn. 25 d. 09:02
Kristina Lisauskė
DELFI / Rafael Achmedov
Odinių rankinių bei aksesuarų dizainerė Kristina Lisauskė šią savaitę atšventė du gimtadienius: 33-ąjį gimtadienį pažymėjo ji pati, o ketvirtąjį – jos kuriamas prekės ženklas „Gėda Pelėda“. Per tuos metus Kristinai pavyko pasiekti tokios sėkmės, apie kokią svajoja daugybė pradedančių kūrėjų, parduotas rankines ji skaičiuoja tūkstančiais. Asmeninio gyvenimo džiaugsmas tik papildo K. Lisauskės išgyvenamą sėkmę, tad sunku patikėti, kad kažkada ši besišypsanti moteris turėdavo save apgaudinėti, kad jos namai – tai pilis, kurioje žvakės dega dėl stiliaus, o ne dėl to, kad dėl įsiskolinimų buvo atjungta elektra.

Gimtadienį švenčiantis K. Kerbedis gavo neįtikėtiną dovaną: gimė anūkės (68)

2017 gegužės mėn. 23 d. 12:53
54-ąjį gimtadienį švenčiantis Kastytis Kerbedis tapo seneliu. K. Kerbedis tai pats patvirtino DELFI.

Internete plinta „Olialia“ vaizdo įrašas: internautai juokiasi iš garsių damų anglų kalbos žinių (165)

2017 gegužės mėn. 22 d. 17:03
Grupė „OMG“
Stop kadras
Prekės ženklui „Olialia“ skinantis kelią į Indijos rinką, internetinėje erdvėje netrūksta reklaminių vaizdo įrašų. Štai, viename klipe grupės „OMG“ narės kviečia pasižvalgyti po 18 mln. eurų vertės jachtą. Tiesa, internautų dėmesį patraukė ne prabangi vandens transporto priemonė, o garsių damų anglų kalbos žinios.

Trūko kantrybė: apie J. Statkevičiaus skolas teismas paskelbė viešai (133)

2017 gegužės mėn. 22 d. 14:52
Trūko kantrybė: apie J. Statkevičiaus skolas teismas paskelbė viešai
Organizatorių archyvas
Lietuvos drabužių dizaineriui Juozui Statkevičiui – nemalonumai: ilgą laiką jo ieškoję, bet taip ir nesuradę teisėjai nutarė viešai paskelbti, kad kostiumų dailininkas yra skolingas komunalinių paslaugų bendrovei.

JAV milijonieriumi prisistatantis A. Perezas pasipiršo 16-metei išrinktajai (95)

2017 gegužės mėn. 22 d. 10:46
Aaronas Perezas
Asmeninio albumo nuotr.
Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis verslininkas Aaronas Perezas (28 m.) ir jo 12 metų jaunesnė mylimoji Urtė nusprendė susieti savo gyvenimą ilgam. A. Perezas paprašė mylimosios rankos, o ši ištarė „taip“. Milijonierius padovanojo sužadėtuvių žiedą už daugiau nei 30 tūkstančių JAV dolerių, rašoma pranešime spaudai.

Garsūs kauniečiai šiltą sekmadienio vakarą šventė vasaros terasos atidaryme (54)

2017 gegužės mėn. 21 d. 20:13
Restorano „Floros simfonija“ vasaros sodelio atidarymas
DELFI / Rafael Achmedov
Prieš pusę metų Kaune pradėjęs veikti restoranas „Floros simfonija“ jau tapo vienu mėgiamiausiu mieste, rašoma pranešime spaudai. Čia savo asmenines šventes ne kartą minėjo žinomi sportininkai, kultūros veikėjai, verslininkai, pramogų pasaulio atstovai.

Garsūs pramogų pasaulio vyrai įvertino A. Jablonskytės sukurtą projektą (11)

2017 gegužės mėn. 21 d. 18:17
Austėjos Jablonskytės projektą vertino garsenybės
Organizatorių archyvas
Vėlų penktadienio vakarą Vilniuje buvo pristatytas Austėjos Jablonskytės projektas, kuriame įamžintas garsių Lietuvos vyrų stilius.

Buvusios D. Bunkaus mylimosios vakarą leido K. Kerbedžio koncerte (146)

2017 gegužės mėn. 21 d. 02:00
Šeštadienio vakarą Vilniaus naktinis klubas „Pabo latino“ sukvietė draugus bei vilniečius į vasaros terasos atidarymą, kurio metu ant scenos lipo Kastytis Kerbedis.

Baikerių šventėje Kaune – meras V. Matijošaitis, galingi motociklai ir spalvingi apdarai (141)

2017 gegužės mėn. 20 d. 14:34
Legendinis „Bike Show Millennium“ šiemet švenčia 18-ąjį gimtadienį. Pilnametystės sulaukęs motociklininkų renginys verčia visiškai naują puslapį ir pradeda naują etapą. Šiemet baikerių šventė vyksta „Kauno Hanza dienų“ metu, o visi renginiai bus nemokami.

Naktinėje mados fiestoje apsilankę garsūs klaipėdiečiai pasipasakojo apie savo stiliaus ypatumus (3)

2017 gegužės mėn. 20 d. 12:32
Vėlų penktadienio vakarą stilingus klaipėdiečius buvo galima sutikti mados ir verslo centre „Herkaus galerija“. Naktinis apsipirkimo renginys „Shopping night out“ sudomino atlikėjų porą Violetą ir Vilių Tarasovus, grupės „Man-go“ lyderę Rimą Petrauskytę-Malašičevę, stiliaus ir gyvenimo būdo tinklaraštininką bei mados vadybininką Arnoldą Remeiką-Bomberį, leidėją Zitą Tallat-Kelpšaitę, dizaineres Olgą Filatovą-Kontrimienę, Ugnę Martinaitytę, Violetą Sūdžiuvienę ir kitus, rašoma pranešime spaudai.

V. Bareikis ir J. Šeduikytė – apie vyro šablonus ir požiūrį į moteris šeimoje (12)

2017 gegužės mėn. 21 d. 11:47
Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė
Ramūnas Guiga
Režisieriaus, muzikos kūrėjo Vido Bareikio pastaruoju metu pilna visur: iškart po spektaklio „Žalgirės“ premjeros Nacionaliniame Kauno dramos teatre jis išvyko į koncertų turą po Lietuvą atlikti savo kurtų dainų, paskui dalyvavo laidų ciklo, skirto Lietuvos televizijos 60-mečiui, filmavime. Jau žinoma, kad V.Bareikio autorinių dainų koncertu prasidės muzikinė vasara buvusiame Ryšių muziejaus kiemelyje Kauno senamiestyje, rašo „Savaitraštis Kaunui“.

90-ąjį jubiliejų švenčiančios R. Varnaitės dukra: dabar aktorė pramogauja (66)

2017 gegužės mėn. 19 d. 09:56
„Aktorė gyvena gerai, dėkojame Dievui už kiekvieną dieną“, – apie savo mamą Reginą Varnaitę, kuri gegužės 19-ąją švenčia 90-ąjį jubiliejų, DELFI kalbėjo jos dukra Aušra Eidukaitytė.

Iš Lietuvos išvykstančių A. Užkalnio ir F. M. Leščiauskaitės išlydėtuvėse rinkosi garsūs bičiuliai (339)

2017 gegužės mėn. 18 d. 19:48
Ne, Andrius Užkalnis neemigruoja, tačiau ketvirtadienio vakarą kartu su mylimąja Fausta Marija Leščiauskaite garsiems bičiuliams pranešė keliems mėnesiams keliantis sparnus į saulėtąją Kaliforniją. Simboliška, nes išlydėtuves Andrius ir Fausta surengė sostinės širdyje įsikūrusiame restorane „California“.

Žvaigždžių atostogos: nuo neplanuotos nakvynės ant suoliuko iki taisyklės nevažiuoti ten, kur vyksta kiti (42)

2017 gegužės mėn. 18 d. 21:04
Artėjant vasarai lengviau atsipūsti gali ir šou pasaulio atstovai. Ir nors žinomi žmonės išskirtinių atostogų neplanuoja, o geriausiu poilsiu laiko netikėtą kelionę, panašu, kad įsimintinų nuotykių netrūks. Kol vieni jų ramybės oazę atranda gamtos apsuptoje sodyboje, kiti leidžiasi į ekstremalias keliones ar planuoja vasarą su vaikais.

Vizažistė D. Kazėnaitė tapo naujo prekės ženklo „Femini“ kolekcijos veidu (4)

2017 gegužės mėn. 18 d. 13:42
Deimantė Kazėnaitė
Gediminas Žilinskas
Koks šiltasis sezonas be kojas atidengiančių, viliokiškai plazdančių suknelių? Kol oro temperatūra vis dar šyla, mūsų šalies dizaineriai ruošia naujas ir spalvingas kolekcijas. O suknelių mylėtojos turėtų nudžiugti – naujo prekės ženklo „Femini“ kūrėjai dailiosios lyties atstovėms pristato savo pirmąją, itin moterišką pavasario – vasaros kolekciją, kurios veidu tapo žinoma vizažistė Deimantė Kazėnaitė.

„Man-go“ lyderė R. Petrauskytė savo aistros neatisako net nepaisydama gydytojų rekomendacijų (17)

2017 gegužės mėn. 18 d. 12:53
Grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė – Malašičevė gyvenimo be sporto neįsivaizduoja. Moteris prisipažįsta, kad didžiausios savo aistros – bėgiojimo – neatsisakė net po to, kai viešojoje erdvėje pasigirdo ne vieno gydytojo rekomendacijos apie tai, kam bėgimas tinka, ir kam – ne.

Asmeninį gyvenimą įprastai kruopščiai slepiantis A. Vėberis atviras: tapau tėvu net nesuvokdamas, kas tai yra (22)

2017 gegužės mėn. 18 d. 11:04
Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė su sūnumi
Asmeninio albumo nuotr.
Puikiai muzikos pasaulyje žinomas atlikėjas Aras Vėberis apie asmeninį gyvenimą nelinkęs atvirauti, o santykius su mylimąja Martyna Kerbedyte slepia po devyniais užraktais. Pora ilgai slėpė Martynos nėštumą, tačiau prieš tris mėnesius gimus sūnui atlikėjas netvėrė džiaugsmu, o dabar ryžosi paatvirauti apie tėvystės laimę.

Žinomi vyrai atvėrė moksleiviams duris į meno pasaulį: padės lavinti estetinį supratimą (1)

2017 gegužės mėn. 18 d. 10:25
Algirdas Kaušpėas, Ali Gadžijevas, Martynas Levickis
Organizatorių nuotr.
Kūryba reikalauja drąsos. Tuo įsitikinę prie socialinės kampanijos „Dizainas pasiekia mokyklas“ prisijungę žinomi Lietuvos vyrai – Algirdas Kaušpėdas, Ali Gadžijevas ir Martynas Levickis.

10 dalykų, kuriuos A. Užkalnis su F. M. Leščiauskaite padarys išvažiavę į JAV (160)

2017 gegužės mėn. 21 d. 14:55
Neseniai iš klajonių po JAV ir Kanadą grįžęs Andrius Užkalnis su drauge Fausta Marija Leščiauskaite vėl kraunasi lagaminus. Pristatę vasarai skirtą „Užkalnio žurnalo“ numerį jiedu mojuoja savo draugams ir toliau lekia ieškoti nuotykių po JAV.

Per parą beveik išgraibstytą suknelių liniją pristačiusi A. Jagelavičiūtė: darau, ką noriu (225)

2017 gegužės mėn. 19 d. 12:14
Bene žinomiausia Lietuvos stilistė Agnė Jagelavičiūtė ketvirtadienį internete pristatė savo vienetinių suknelių liniją. Smalsuoliai ją apžiūrėti gali feisbuko puslapyje „Viena“.

Netrukus trečiojo vaiko susilauksianti E. Jennings sulaukė malonios gimtadienio dovanos (10)

2017 gegužės mėn. 17 d. 19:53
Atlikėjas Jurgis Didžiulis, veikiausiai, savo namuose slepia keisčiausiu ir įdomiausių idėjų generatorių arba jo galvoje tiesiog kaupiasi tūkstančiai įvairių minčių, kaip gi nustebinti savo gerbėjus. Štai, saulėtą trečiadienio vakarą jis kvietė kartu prasieiti Vilniaus senamiesčiu. Tradiciškai, su muzika, dainomis ir šokiais! Nieko stebėtino, kad kartu gera nuotaika dalijosi ir jo žmona Erica Jennings, šiandien švenčianti 37-ąjį gimtadienį.

Skonių šventėje sudalyvauti panoro gausus būrys kviestinių svečių (15)

2017 gegužės mėn. 17 d. 22:55
Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai, Maria Randers ir Marija Grabštaitė, Baiba Skurstene-Serdiuke ir Mykolas Serdiukas
Organizatorių archyvas
Trečiadienio vakarą kviestiniai svečiai turėjo galimybę įvertinti neseniai duris atvėrusį restoraną „Busy Beet“. Vakarėlio svečių laukė skonių šventė, kurią šiam vakarui paruošė virtuvės šefas Audrius Goštautas.

Neseniai sūnaus susilaukę A. Vėberis ir M. Kerbedytė nepraleido progos prisiminti paskutinio „Foje“ koncerto (22)

2017 gegužės mėn. 17 d. 21:52
Prieš daugiau nei tris mėnesius pirmagimio susilaukę grupės „Naktinės personos“ narys, muzikantas Aras Vėberis (46 m.) ir jo mylimoji Martyna Kerbedytė (30 m.) saulėtą trečiadienio vakarą laiką leido sostinės Vingio parke.
OKT teatras

VESTUVĖS
2017 gegužės 26 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 gegužės 27 d. 19.00 val.
Kaip žemiausios kastos tarnautojas, rodos, net nepastebimas žmogus staiga gali tapti visa griaunančia, pavojinga visuomenei jėga? Atsakymo į šį klausimą ieško režisierius Oskaras Koršunovas, jau šį vakarą (gegužės 16 d.) kartu su aktoriumi Eimantu Pakalka pristatantis monospektaklį pagal ukrainiečių klasiko Nikolajaus Gogolio apysaką „Pamišėlio užrašai“. XIX-ame amžiuje parašyta apysaka XXI-ojo amžiaus pradžioje vėl skamba kaip niekad aktualiai.
O. Koršunovo premjera „Pamišėlis“ – apie nenorą taikstytis su normalumo fašizmu
2017 gegužės 16 d.