Žvaigždžių kambarinės atskleidė, kokie iš tiesų yra žinomų žmonių gyvenimai

 (15)
Kas kitas mato visus žvaigždiško gyvenimo užkulisius, jei ne įžymybių namų tvarkytojai? Būtent jie sukasi aplink tuomet, kai garsūs žmonės labiausiai nori pabūti savimi ir nevaidinti herojų. Tačiau kaip užtikrinti, jog ta informacija nepateks viešumon? Štai: kambarinės atskleidžia, kokie iš tiesų yra žinomų žmonių gyvenimai.
George Clooney, Madonna, Britney Spears, Jim Carrey
George Clooney, Madonna, Britney Spears, Jim Carrey
© Scanpix
DELFI
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Slovakų manekenė nuteista kalėti už britų milijonieriaus nužudymą (2)

Ispanijos teismas antradienį nuteisė slovakų manekenę 15 metų kalėti už savo buvusio draugo, britų milijonieriaus nužudymą jo namuose prieš dvejus metus.

Rusų estrados primadona A. Pugačiova vasarai keliasi į Lietuvos kaimynystę (28)

Rusų estrados primadona Ala Pugačiova nusprendė šią vasarą praleisti Latvijos kurorte - Jurmaloje. Tradicines atostogas Izraelyje žvaigždė iškeitė į gerokai privatesnę vietą Lietuvos kaimynystėje, praneša portalas dni.ru.

A. Schwarzeneggerio jaunėlis nuo garsaus tėvo skiriasi lyg diena ir naktis (19)

Jauniausias Arnoldo Schwarzeneggerio ir jo buvusios žmonos Marios Shriver sūnus Christopheris nė iš tolo neprimena garsaus tėvo – jaunuoliui niekaip nepavyksta atsikratyti papildomų kilogramų.

68-erių „Rolling Stones“ gitaristas R. Woodsas su žmona susilaukė dvynių (16)

68 metų „Rolling Stones“ gitaristas Ronnie Woodas dar kartą tapo tėvu. Vasarį apie būsimą šeimos pagausėjimą žiniasklaidai papasakojusi pora neslėpė susižavėjimo, nuostabos ir džiaugsmo.

„Šeštojo pojūčio“ žvaigždei H. J. Osmentui jau 28-eri: pamatę nepažintumėte (5)

Neabejojame, jog didžiuosiuose ekranuose esate matę puikiai vaidinantį Haley Joelį Osmentą. Berniukas žvaigžde tapo suvaidinęs tokiose juostose kaip "Forestas Gampas", "Šeštasis pojūtis" bei Steveno Spielbergo "Dirbtinis intelektas". Savo karjerą jis pradėjo dar 1994-aisiais, tačiau vėliau labiau įsimintinų vaidmenų nei būdamas vaikas, jau nebesukūrė.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2016 birželio 06 d. 19.00 val.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 birželio 07 d. 19.00 val.
„Dugne“ pristatomas prestižiniame Vienos festivalyje Režisierius Oskaras Koršunovas ir jo aktorių trupė vasaros gastroles pradės pasirodymu Vienos festivalyje – viename didžiausių bei seniausių menų festivalių Europoje. 65-ąjį kartą rengiamo festivalio programoje vilniečiai pristatys spektaklį „Dugne“. Pasirodymas beveik 200 tūkst. žiūrovų kasmet pritraukiančio festivalio programoje – intensyvaus vasaros gastrolių maratono, kurį vainikuos dalyvavimas antroje iš eilės Venecijos bienalėje, pradžia.
„Dugne“ pristatomas prestižiniame Vienos festivalyje
2016 gegužės 23 d.