Z. Efronas keisto „atsitikimo“ metu susilaužė žandikaulį

 (4)
Pasak paties Zaco Efrono, jis susilaužė žandikaulį, paslydęs baloje savo namuose. Bent tokia yra jo versija.
Kaip rašo www.tmz.com, Z. Efronas šiais metais jau du kartus buvo patekęs į reabilitacijos centrą dėl piktnaudžiavimo kokainu. Jis taip pat nevengė ir ekstazio.
Zacas Efronas
Zacas Efronas
© Scanpix

Be to, jam taip pat teko užsiūti traumos metu atsivėrusią žaizdą.

Galbūt tai ir yra tiesa, tačiau istorija dėl paslydimo baloje ir žandikaulio lūžio skamba labai keistai.

Kalbama, kad ne vienerius metus buvęs dažnas vakarėlių svečias Z. Efronas stengėsi nebevartoti narkotikų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Naujausia 46-erių J. Lopez nuotrauka varo vyrus iš proto (3)

Kad popmuzikos atlikėja ir aktorė Jennifer Lopez (46 m.) – įspūdingo grožio moteris, ginčytis drįstų retas. Nors moteris gali pasigirti išraiškingais veido bruožais ir išpuoselėtomis kūno linijomis, šįkart internautų akį patraukė kur kas intymesnė moters kūno dalis.

Aktorius J.Deppas parodijavo kandidatą į JAV prezidentus D.Trumpą

Pagrindinis JAV respublikonų kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas gavo iš funnyordie.com. parodijų svetainės dovaną – parodiją. D. Trumpą parodijavusį gerai žinomą aktorių Johnny Deppą atpažinti buvo tikrai nelengva, nes jis išvaizdą buvo pakeitęs peruku ir meistriškai modifikuotu balsu.

Supermodeliai irgi sensta: pamatykite, kaip be makiažo atrodo 49-erių C. Crawford (37)

Pasaulinio garso supermodelis Cindy Crawford netrukus įžengs į šeštąją dešimtį, tačiau iki pat karjeros pabaigos paskelbimo turėjo didžiulę paklausą mados industrijoje. Nors garsi moteris ant žurnalų viršelių atrodo it nulieta, realybėje ji – tokia pat laikui pavaldi moteris.

Po neištikimybės skandalo Holivudo aktorius B. Affleckas išpampo (15)

Visai neseniai įspūdingais raumenimis galėjęs pasigirti Holivudo aktorius ir naujasis Betmenas Benas Affleckas kovoja su streso padariniais. Po skyrybų su buvusia mylimąja Jennifer Garner ir neištikimybės skandalo šleifo aktorius priaugo svorio.

Paparacų su buvusiuoju užklupta K. Kardashian slapstėsi kaip įmanydama (2)

Neįtikėtinai sukūdusios ir išgražėjusios Khloe Kardashian meilės reikalai klojasi ne taip gerai, kaip jai norėtųsi. Ištekėjusi už krepšininko Lamaro Odomo, garsi realybės šou žvaigždė netrukus neapsikentė blogų jo įpročių ir nutarė skirtis. Kiek vėliau sportininkas jau kovojo su mirtimi: reanimacijos palatoje atsidūrė po audringo siautėjimo ir narkotikų vartojimo viešnamyje. Tuo metu Khloe jau buvo įsitaisiusi kito vyro glėbyje - ją šildė krepšininkas Jamesas Hardenas.
DIEVAS YRA DJ Falk Richter
DIEVAS YRA DJ
2016 vasario 18 d. 19.00 val.
DIEVAS YRA DJ Falk Richter
DIEVAS YRA DJ
2016 vasario 19 d. 19.00 val.
Kviečiame į aktorės Nelės Savičenko kūrybos vakarą Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų kūrybos vakarų ciklas MEISTRAI DIDŽIOJOJE. Dalyvauja teatro ir kino aktorė NELĖ SAVIČENKO. Vakaro moderatorė kino kritikė RASA PAUKŠTYTĖ.
Kviečiame į aktorės Nelės Savičenko kūrybos vakarą
2016 vasario 10 d.