Nuosavą namą vos 22-ejų įsigijusi manekenė patarė, kaip taupyti pinigus

 (102)
23-ejų metų modelis Steph Claire Smith gali didžiuotis ne tik savo atvaizdais ant nesuskaičiuojamos galybės žurnalų viršelių, bet ir daugiau nei 1,1 mln. „Instagram“ sekėjų. Tai rodo akivaizdžią jos sėkmę mados rinkoje.
Steph Claire Smith
© Instagram

Kaip rašo „The Daily Mail“ Melburne gyvenanti jauna moteris modeliu dirba nuo pat paauglystės. 2013 metais, kai jos „Instagram“ puslapio sekėjų būrys ėmė akivaizdžiai gausėti, ji nutarė vesti sveikatai ir sportui skirtą tinklaraštį.

Tinklaraščio rašymas buvo ne vien laisvalaikio užsiėmimas, bet ir uždarbio šaltinis, be to, akivaizdžiai ne iš sekliųjų – mat sulaukusi 22-ies S. Smith galėjo sau leisti įsigyti naują namą. Juk apie tokį pirkinį daugelis vos antrąją dešimtį perkopusių jaunuolių galėtų nebent pasvajoti.

Duodama interviu Australijos transliuotojui ABC S. Smith atvirai papasakojo, kaip pavyko pasiekti tokios sėkmės, kad būdama dar visiškai jauna su bičiuliu Joshu Milleriu galėtų sau leisti apsigyventi nuosavame būste Melburno priemiestyje.

„Žinau, kad mano gyvenimas ypatingas ir esu dėkinga likimui už pasiūlytas galimybes, tačiau pati laikau save eiliniu žmogumi“, – kalbėjo S. Smith ir pridūrė, kad įsigytas namas tėra už penkių minučių kelio nuo jos vaikystės namų ir tai ne atsitiktinumas, mat šeimos ryšiai moteriai ؘ– itin didelė vertybė.

„Norėjau sau įrodyti, kaip puikiai moku taupyti. Ir įrodžiau. O štai dabar su partneriu esame įsigiję namą. Tai juk puiku. Toks ir buvo didysis mano tikslas, kurį pavyko pasiekti“, – džiaugiasi moteris.

S. Smith pataria, kaip taupyti pinigus

S. Smith prisipažįsta suvokianti, kad pavydėtiną finansinę sėkmę nulėmė fantastiškai susiklosčiusi karjera, ir neslepia, kad dėl to jaučiasi laiminga. Vis dėlto modeliu dirbanti moteris akcentuoja ir nuo mažumės tėvų diegtą įprotį nešvaistyti pinigų.

Peržvelkite toliau išvardytas S. Smith nuostatas ir įpročius, padedančius sutaupyti pinigų.

* Užuot visą už darbą gaunamą atlygį praleidusi įvairiems pirkiniams, pervedu pinigus į sąskaitas, iš kurių negalėčiau jų taip laisvai pasiimti.

* Metų metus apsiperku tik per išpardavimus. Šitaip elgdavosi ir mano tėvas, tad manau, kad šį įprotį paveldėjau iš jo.

* Vienu laikotarpiui pirkau tik maistą.

* Pinigus leisti reikia apgalvotai. Prieš ką nors įsigydami pagalvokite, keik valandų reikėtų dirbti, kad pavyktų sukaupti sumą, kurią tektų pakloti už pirkinį, o tada dar sykį savęs paklauskite, ar konkretus daiktas tikrai vertas jūsų triūso.

* Kol esate jauni, galite linksmintis, kiek širdis geidžia, tik nepamirškite pasinaudoti puikia galimybe pasirengti ateičiai.

Padebesiai anaiptol neskraidanti šviesiaplaukė puikiai supranta, kaip jai nuskilo, tačiau ją erzina žmonės, manantys, kad šių laikų jaunimas viską nori gauti be jokių pastangų ir nėra nusiteikęs nė piršto pajudinti.

„Manau, tokia nuostata paplito todėl, kad šiais laikais turime labai daug galimybių“, – svarsto S. Smith ir priduria, kad pati neįtikėtinai daug dirbo, kad užsitarnautų tai, ką turi.

💃🏼🌴 #Hawaii

A post shared by Steph Smith (@stephclairesmith) on Sep 18, 2016 at 12:31am PDT

S. Smith prisipažįsta, kad už daug tą turi būti dėkinga neįtikėtinam socialinės medijos išpopuliarėjimui ir modelio karjerai, tačiau yra įsitikinusi, kad pasirinktas gyvenimo kelias tinkamas ne kiekvienam.

„Jei nepakankamai pasitikite savimi, tikrai nepatarčiau veltis į tokį verslą. Juk modeliai tarsi užkeliami ant pjedestalo ir juos apžiūri ne tik mados verslo atstovai, bet ir visi kiti, įsitikinę, kad privaloma atrodyti tobulai“, – rašė S. Smith savo tinklaraštyje.

„Tačiau jei sugebate pripažinti, kad nė vienas nėra tobulas, be to, puikiai jaučiatės nuosavame kailyje ir tiek pasitikite savimi, kad pažeminimo pareigose nelaikote asmeniniu įžeidimu, šis verslas jums gali tikti“, – svarsto moteris.

„Neigiamus atsakymus gauname gerokai dažniau nei teigiamus, tad jei manote, kad tiek atmetimo neištvertumėte, modeliu dirbti negalėtumėte. Šiam verslui būdinga neįtikėtina konkurencija“, – atvirauja šviesiaplaukė.

S. Smith taip pat pridūrė, kad modeliais dirbančioms merginoms būtų pravartu turėti dar ir kitą darbą.

„Kad ir pavyksta pakankamai užsidirbti, kiek nors susitaupyti vien iš modelio darbo būtų sunku. Todėl visada stengiausi dirbti papildomai, pavyzdžiui, universitete arba ne visu etatu, nes visą laiką juk nebuvau užimta. Kai kurios merginos dirba tik kartą per mėnesį, kai kurios kartą per savaitę ir tik reta kuri dirba ištisomis savaitėmis, be to, darbo grafikas nuolat kinta“, – aiškina S. Sith.

💦🌴🤘🏼

A post shared by Steph Smith (@stephclairesmith) on Sep 21, 2016 at 11:48pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

Eksponuojama itin tikroviškai atrodanti K. Moss skulptūra

Vienos Londono galerijos avangardinių meno objektų ekspoziciją papildė itin tikroviškai atrodantis berankis nuogas supermodelio Kate Moss torsas.

Mirė filmo „Mergina su drakono tatuiruote“ žvaigždė M. Nyqvistas (2)

Po metus trukusios kovos su plaučių vėžiu mirė aktorius Michaelis Nyqvistas. Švedų kilmės aktoriui buvo 56-eri, praneša theguardian.com.

Karališkoji šeima gedi: neteko vieno svarbiausių šeimos narių (24)

Karališkoji Didžiosios Britanijos šeima išgyvena gedulą mirus itin artimam žmogui. Šią akimirką jie atrodo ypač susitelkę ir artimi. Nuotraukose, kurios apskriejo visą pasaulį, princas Čarlzas bučiuoja savo motinai, karalienė Elizabeth II, ranką ir reiškia gilią užuojautą mirus jo krikšto mamai. Birmos grafienė Patricia Mountbatten mirė sulaukusi 93 m. amžiaus.

Besilaukianti teniso žvaigždė S. Williams išsirengė prieš objektyvą (16)

Sporto fanams visame pasaulyje garsiosios tenisininkės Serenos Williams nėštumas primena Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos atstovės Kate Middleton nėštumus. Vos tik teniso aikštelės karaliene tituluojama sportininkė paskelbė, kad kartu su Reddit bendrasavininkiu Aleksiu Ohanian laukia gimstant vaikelio, pradėjo plaukti sveikinimai iš viso pasaulio, skelbia usatoday.com

Sūnaus nuotrauką paviešinusi K. Kardashian sulaukė pasmerkimo (3)

Supermamos ir jas palaikantieji suskubo kritikuoti Kelly Clarkson ir dar kelias mamas už tai, kad davė vaikui „Nutellos“ arba leido mažai mergaitei apsivilkti bikinį, o Kim Kardashian neseniai sulaukė aršios kritikos, nes pasodino sūnų Saint Westą ne veidu į automobilio sėdynę.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.