Nuo pramogų pasaulio olimpo nulipęs R. Martinas įrodė neketinąs prarasti gerų formų

 (1)
Popmuzikos dainininkas ir praėjusio dešimtmečio svajonių jaunikis Ricky Martinas (45 m.) jau senokai gyvena sėslų gyvenimą, jo, kaip kadaise vieno ryškiausių Lotynų muzikos atlikėjų žvaigždė jau prigeso, tačiau tai – ne priežastis apsileisti.
Ricky Martinas
© Vida Press

Nors atlikėjui jau 45-eri, jis rūpestingai prižiūri savo išvaizdą ir, net ir nulipęs nuo pramogų pasaulio olimpo, neleidžia sau prarasti formos.

Tiesa, pusnuogis R. Martinas lakstė ne atostogų metu, o būdamas pačiame darbų sūkuryje – šiuo metu jis filmuojasi seriale „American Crime Story“. Viename iš epizodų R. Martinas atlieka dizainerio Gianni Versace meilužio Antonio vaidmenį.

2010 m. R. Martinas viešai pareiškė esąs homoseksualas, taip patvirtindamas ilgus metus sklandžiusias kalbas apie jo seksualinę orientaciją.

Tiesa, praėjusiais metais per interviu atlikėjas patikslino – jį traukia ir moterys, ir vyrai, tačiau artimą ryšį jis labiau linkęs megzti su vyrais.

„Žinau, kad man patinka ir vyrai, ir moterys. Man nepatinka etikečių klijavimas – juk mes visi esame žmonės, su savo emocijomis ir seksualiniais poreikiais“, – meksikiečių leidiniui „Fama!“ pasakojo R. Martinas.

Atlikėjas pridūrė, kad seksas su moterimis jo neatbaido – priešingai, jis yra atviras tokiai galimybei.

„Noriu mėgautis seksu be ribu, laisvai“, – sakė R. Martinas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

O. Bloomas – išskirtinis meilužis: 21-erių padavėja atskleidė pikantiškų detalių (5)

Kai po aistringos nakties su aktoriumi Orlando Bloomu padavėja buvo rasta nuoga viešbučio kambaryje. Su darbu prabangiame „Chiltern Firehouse“ viešbutyje merginai teko tuoj pat atsisveikinti. Kaip rašo leidinys „The Sun“, 21-erių Viviana Ross prabangiame viešbučio kambaryje 40-mečiui aktoriui kompaniją palaikė baigusi pamainą populiarioje Londono įžymybių susibūrimo vietoje.

71-erių atlikėja Cher ant scenos pasirodė pusnuogė (25)

Sekmadienio naktį Las Vegase įvykę „Billboard“ muzikos apdovanojimai neapsiėjo be netikėtų pasirodymų – ant scenos užlipus 71-erių muzikos pasaulio garsenybei Cher salėje aidėjo plojimai, o svečių išraiškos bylojo apie nuostabą jų akyse.

Internautus vėl pavergė Kanados premjeras: tereikėjo „sugadinti“ vieną nuotrauką (4)

Internautai šėlsta – tūkstančius jų pavergė Kanados ministro pirmininko Justino Trudeau nuotrauka, kurioje jis įsiamžino su išleistuves švenčiančiais abiturientais, rašo užsienio naujienų portalas cnn.com.

Kanų kino festivalio raudonuoju kilimu žengusi P. Anderson – nebeatpažįstama (63)

Pamela, ar tai tu? – tokie klausimai užsienio žiniasklaidoje pradėjo lietis po to, kai Pamela Anderson žengė radonuoju Kanų kino festivalio kilimu.

Princui Harry į vestuvių puotą M. Markle pavyko atsivesti paslapčia (8)

Privatumo ištroškusiam princui Harry beveik pavyko į Pippos Middleton privatų vestuvių pokylį nenufotografuotam atsivesti savo amerikietę merginą. Beveik.
OKT teatras

DUGNE
2017 gegužės 22 d. 19.00 val.

TERAPIJOS premjera!
2017 gegužės 24 d. 19.00 val.
Kaip žemiausios kastos tarnautojas, rodos, net nepastebimas žmogus staiga gali tapti visa griaunančia, pavojinga visuomenei jėga? Atsakymo į šį klausimą ieško režisierius Oskaras Koršunovas, jau šį vakarą (gegužės 16 d.) kartu su aktoriumi Eimantu Pakalka pristatantis monospektaklį pagal ukrainiečių klasiko Nikolajaus Gogolio apysaką „Pamišėlio užrašai“. XIX-ame amžiuje parašyta apysaka XXI-ojo amžiaus pradžioje vėl skamba kaip niekad aktualiai.
O. Koršunovo premjera „Pamišėlis“ – apie nenorą taikstytis su normalumo fašizmu
2017 gegužės 16 d.