Modelis T. Holliday nušluostė nosį visiems, besišaipantiems iš apkūnių žmonių

 (254)
Modelis Tess Holliday nušluostė nosį visiems, besišaipantiems iš apkūnių žmonių ir manantiems, kad antsvorio turintis žmogus negali mankštintis.
Tess Holliday
© Instagram

31 m. modelis nusifotografavo prieš treniruotę sporto klube Kalifornijoje ir įkėlė asmenukę į savo paskyrą socialiniame tinklalapyje „Instagram“, rašo dailymail.co.uk.

„Asmenukė sporto klube – nes nutukę žmonės nesportuoja, tiesa?“ Taip ironiškai parašė modelis prie nuotraukos, mesdama akmenį į daržą tų, kurie mano kad ji nesportuoja.

T. Holliday išsakė nuomonę, kad niekas neturi jaustis privalantis sportuoti: „Net jei nesportuojame, tai NE JŪSŲ REIKALAS.“

Jauna moteris dažnai pasisako prieš antsvorio turinčių žmonių diskriminavimą, pasako savo nuomonę apie sveiką gyvenseną. Jos manymu, požiūris į sveikatą – kiekvieno asmeninis pasirinkimas.

„Sveikata – labai asmeniškas dalykas. Iš tiesų mano ir visų kitų reikalas, ką darome su savo kūnais ir ką mums reiškia sveikata. Taigi aš ignoruoju juos ir gyvenu savo svajonių gyvenimą.“

Modelis domisi popkultūra, jos nuostatomis, siunčiamomis žiniomis. Savo asmenukę sporto klube ji paviešino praėjus dviem dienoms po to, kai filmo reklaminiame plakate apskritesnė, žemesnė Snieguolė parodyta mažiau patraukli už liekną Snieguolę.

Socialiniame tinklalapyje „Twitter“ T. Holliday sukritikavo klasikinės pasakos parodijos „Raudonbatė ir 7 nykštukai“ („Red Shoes And The 7 Dwarfs“) reklaminį plakatą.

Plakate pavaizduota, kaip apskrita Snieguolė suglumusi žiūri į aukštą, liekną didžiaakę savo versiją. Plakate užrašyta: „O kas būtų, jei Snieguolė nebebūtų graži, o 7 nykštukai nebebūtų maži?“

Modelis pareiškė, kad toks užrašas iškreipia vaikų suvokimą. „Kodėl galima sakyti vaikams, kad storumas yra šlykštu?“, – parašė ji.

Filmuke snieguolę įgarsinusi aktorė Chloe Grace Moretz jau atsiprašė už reklaminį plakatą ir parašė savo paskyroje tviteryje, kad toks užrašas ją supykdė ir sukrėtė.

Pati T. Holliday savo apkūnumo nesigėdina. Neseniai ji išdidžiai įkėlė savo nuotraukų su nėriniuotais apatiniais.

Nuotraukose modelis stovi kalnų fone, atmetusi galvą su ilgais garbanotais plaukais.

„Reginiai“ – parašė T. Holliday prie nuotraukos.

Modelis seniai skatina žmones, ypač apkūnesnius, savimi pasitikėti ir save mylėti.

Neseniai ji dar kartą įrodė, kad nepaiso pašaipių komentarų apie savo kūną – pašaipas ji paverčia pokštais.

Dviejų vaikų motina įkėlė juokingą nuotrauką, kurioje ji pozuoja šalia banginio nuotraukos. Prie šio nuotraukos ji parašė, kad buvo atskirta nuo giminaičių ir pridūrė, jog be galo didžiuojasi, kai žmonės ją palygina su banginiu.

Šmaikšti nuotrauka žaibiškai sulaukė jos 1,4 mln. sekėjų reakcijų tinklalapyje „Instagram“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

J. Deppas viešai svarstė apie D. Trumpo nužudymą (2)

Holivudo žvaigždė Johnny Deppas Glastonberio festivalio žiūrovų paklausė, kada paskutinį kartą aktorius buvo nužudęs prezidentą.

Karalienės Elžbietos II galios, neįprasti turtai ir keistos privilegijos (12)

Karalienė Elžbieta II tikrai nėra toks pat žmogus kaip bet kuris iš mūsų. Jos teisės ir galios – išskirtinės. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad karalienė turi imunitetą nuo baudžiamosios atsakomybės? O gal naujiena bus tai, kad jai tarnauja asmeninis poetas, atlygį gaunantis cheresu? Karalienei, pasirodo, priklauso ištisi pulkai Britanijos gulbių, be to, ji gali akimirksniu atleisti visą Australijos vyriausybę.

Grožio procedūrų sudarkyta 53-ejų „Draugų“ žvaigždė C. Cox nusprendė: susilauks vaikelio ir sens natūraliai (35)

Žurnalo „NewBeauty“ interviu metu Courteney Cox prisipažino, kad atsisakė jos kūną darkiusių grožio procedūrų ir prabilo apie norą susilaukti vaikelio kartu su mylimuoju Johnny McDaidu, rašo people.com.

Princas Harry rėžė atvirai: nė vienas karališkosios šeimos narys iš tiesų nenori būti karaliumi arba karaliene (19)

Nė vienas karališkosios šeimos narys nenori būti karalius arba karalienė, JAV žurnalui sakė Didžiosios Britanijos princas Harry, tačiau pridūrė: „Tinkamu metu vykdysime savo pareigas“, informuoja BBC.

Sena meilė nerūdija: buvusi D. Trumpo žmona Ivana pričiupta su jaunystės meile (12)

Ivana Trump, pirmoji iš trijų JAV prezidento Donaldo Trumpo žmonų, nepasislėpė nuo paparacų objektyvų viešnagės Čekijoje metu. Prahoje moteris buvo pričiupta ne tik garsenybių apsuptyje, bet ir su savo pirmąja meile, rašo dailymai.co.uk.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.