M. Trump tėvo išvaizda sukėlė gausias diskusijas: ar pastebėsite tai ir jūs?

 (64)
Iki šiol niekas nebuvo matęs, kaip atrodo pirmosios Jungtinių Amerikos Valstijų ponios Melanios Trump tėvas Victoras Knavsas, tačiau jį išvydus abejonių nelieka – jis panašus į jos sutuoktinį Donaldą Trumpą, rašo mirror.co.uk.
Melania Trump
© Reuters / Scanpix

Melania Trump – buvęs modelis pirmoji JAV ponia, mama ir tikra mįslėje įvyniota paslaptis. Lygiai taip, kaip JAV dar niekada neturėjo tokio prezidento kaip Donaldas Trumpas, tą patį galima pasakyti ir apie pirmąją šalies damą.

Kitaip nei jos sutuoktinis, Melania nuo pat inauguracijos saugo savo privatumą ir yra atsiribojusi. Toks Melanios elgesys tik dar labiau kursto norą pažvelgti į jos gyvenimą. Neseniai pasitaikė galimybė tai padaryti – dukters aplankyti atvyko jos tėvai.

Sakytum, nieko ypatingo. Išskyrus tai, kad tuo metu, kai Viktoras ir Amalija Knavsai lipo iš „Air Force One“, daugelį pribloškė Melanios tėvo išvaizda. Atidžiau įsižiūrėjus neįmanoma nepastebėti, į ką Viktoras panašus.

Raudonas kaklaraištis, kostiumas, amžius ir kūno sudėjimas – visa tai sudėjus į visumą nebelieka abejonių, kad jis panašus į savo dukters sutuoktinį ir tai netruko pastebėti socialinių tinklų vartotojai. Internete kilo gausios diskusijos - ar rinkdamasi vyrą Melania ieškojo panašaus į savo tėtį?

Viktor ir Amalija Knavs
Viktor ir Amalija Knavs
© Vida Press

Tad ką mes žinome apie Viktorą Knavsą?

Kažkada jis buvo Komunistų partijos narys. Viktoras savo gimtojoje Slovėnijoje dirbo automobilių pardavėju. Žmoną Amaliją jis sutiko 1966 metais. Ji dirbo modeliuotoja vaikų drabužių gamykloje. Kai susituokė, šeima tų laikų standartais gyveno palyginus gerai.

Apie tėvo ir vyro panašumą Melania kažkada leidiniui „GQ“ sakė: „Abu jie sunkiai dirba. Abu jie labai sumanūs ir daug sugebantys. Jie užaugo visiškai skirtingose aplinkose, tačiau turi vienodas vertybes, vienodas tradicijas. Aš pati panaši į savo vyrą. Suprantate, ką turiu omenyje? Taip pat ir mano tėtis. Jis yra šeimos žmogus, laikosi tradicijų, sunkiai dirbo. Toks yra ir mano vyras.“

Tiesa, tėvo ir sutuoktinio plaukai šiek tiek skiriasi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

Princas Harry papasakojo apie norą pasitraukti iš karališkosios šeimos ir tai, kas jį sustabdė (3)

Britų princas Harry atskleidė apie praeityje turėtus norus pasitraukti iš karališkosios šeimos. Anot jo, apsigalvoti privertė idėja sugalvoti sau vaidmenį, sakoma sekmadienį paskelbtame interviu laikraštyje „The Mail on Sunday“.

Grupės „Imagine Dragons“ nariai atvirai prabilo apie sunkią depresiją ir vidinius drakonus (9)

Pastarieji penkeri metai grupei „Imagine Dragons“ buvo itin sėkmingi. Ji pelnytai vadinama viena iš geriausių ir populiariausių planetos grupių. Radijo stočių formatui puikiai tinkančios ir emocijas žadinančios grupės roko baladės, tokios kaip „Radioactive“ ir „Sucker for Pain“, jau buvo įvertintos „Grammy“ ir daugeliu kitų apdovanojimų. Tačiau mažai kas žino, kad vienas iš „Imagine Dragons“ lyderių Danas Reynoldsas nulipęs nuo scenos kovoja su savais drakonais – jaunas muzikantas sunkiai serga depresija.

Garsenybių broliai dvyniai, apie kurių egzistavimą nė neįtarėte

Jedward duetas bei Mary Kate ir Ashley Olsen nėra vienintelės garsios dvynių porelės šou pasaulyje. Štai dar kelios garsenybės, kurios visų nuostabai ... turi dvynį, skelbia BBC.

Sekso simboliu laikyta R. McGowan nusiskuto galvą plikai: priežastis nustebino daugelį (10)

Amerikiečių seriale „San Francisko raganos“ vieną pagrindinių vaidmenų atlikusi aktorė Rose McGowan nusiskuto jos vizitine kortele laikytas garbanas. Kaip vėliau paaiškino pati garsenybė, taip ji išreiškė protestą prieš seksualų įvaizdį ir visuomenės spaudimą moterims visada atrodyti gražiai.

J. Deppas atsiprašė už pokštą apie D. Trumpo nužudymą (4)

Holivudo aktorius Johnny Deppas penktadienį atsiprašė už savo pokštą apie JAV prezidento Donaldo Trumpo nužudymą, nes jo pasisakymas viename muzikos festivalyje sukėlė didžiulę nepasitenkinimo bangą.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.