M. Jacksono duktė lanko anoniminių alkoholikų susitikimus

 (8)
Septyniolikmetė Anapilin iškeliavusio popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono dukra Paris Jackson prisipažino turinti rimtų problemų su alkoholiu, todėl lanko anoniminių alkoholikų susirinkimus.
Paris Jackson
© DELFI montažas

Apie tai ji pranešė socialiniame tinkle "Instagram", tačiau netrukus šį įrašą ištrynė.

"Tai kvaila. Iš manęs tikimąsi, kad visą dieną sėdėsiu ir atsakinėsiu į teigiamus ir neigiamus komentarus. Man reikia lankytis anoniminių alkoholikų susitikimus. Turiu įsipareigojimų šeimai. Asmeninių įsipareigojimų. Ir tai yra taip savanaudiška mane pulti už viską, ką parašau. Jūs manęs net nepažįstate, o aš nepažįstu nei vieno iš jūsų. Aš tikrai vertinu jūsų paramą, tačiau jūsų lūkesčiai absurdiški. Jis nieko jums nebuvo skolingas, bet jūs jį draskėte į visas puses kasdien. Aš neleisiu, kad taip nutiktų ir man", - apie savo žymųjį tėvą ir save įsiutusi rašė P. Jackson.

Paauglės gyvenimas tikrai nebuvo rožėmis klotas. Augusi apsupta paparacų, po M. Jacksono mirties ji pasuko klystkeliais ir 2013 metais net bandė žudytis.

Vėliau jos gyvenime atsirado mylimasis Chester Castellaw, su kuriuo jiedu ne kartą laimingi buvo užfiksuoti Los Andžele.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

Paparacai Niujorke nufotografavo R. De Niro: aktoriaus neįmanoma atpažinti (21)

Vienas ryškiausių Holivudo aktorių Robertas De Niro (73 m.) yra puikiai žinomas net ir tiems, kurie nesidomi kino pasauliu. Vis dėlto, dabar gatvėje prasilenkę su žvaigžde jo, veikiausiai, neatpažintų ir ištikimiausi gerbėjai.

Irano televizija fotošopu cenzūravo per daug atvirą Ch. Theron suknelę (15)

Irano televizija, transliavusi reportažą iš vos prieš kelias dienas nuaidėjusių „Oskarų“, nusprendė, kad Charlize Theron scenoje pasirodė su per daug atvira suknele. Tačiau tai, kaip jie nusprendė pridengti nuogumą, nustebino viso pasaulio žiniasklaidą, skelbia portalas Dailymail.co.uk.

K. Perry ir O. Bloomas po metų draugystės pasuko skirtingais keliais

Katy Perry ir Orlando Bloomas pasuko skirtingais keliais. Tai „Us Weekly“ patvirtino dainininkės bei aktoriaus atstovai. Žvaigždžių meilė truko vienerius metus.

Garsenybės leido žvilgtelėti į „Oskarų“ ceremonijos užkulisius (1)

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį įvykusi 89-oji „Oskarų“ teikimo ceremonija – išskirtinai tik garsių ir įtakingų žmonių vakarėlis, į kurį paprastiems mirtingiesiems patekti išties nelengva. Tačiau neverta nusiminti – socialiniuose tinkluose nuotraukas viešinančios kino pasaulio žvaigždės atveria duris į pompastiško vakaro užkulisius.

Užsienio žiniasklaidoje pasklido kalbos apie byrančią H. Jackmano ir gerokai vyresnės jo žmonos santuoką (3)

Holivudo aktorius Hughas Jackmanas (48 m.) daugiau nei trejus metus kovoja su odos vėžiu, tačiau tai ne vienintelis rūpestis, slegiantis jo pečius. Pastaruoju metu aktoriui tenka atremti ir kalbas apie byrančią santuoką su 13 metų vyresne žmona Deborra-Lee Furness.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 02 d. 19.00 val.

DUGNE
2017 kovo 08 d. 19.00 val.
„Labiausiai džiaugčiausi, jei spektaklį pamatytų mūsų tėvų karta. Būtų mano valia, jų kartos žmonėms dalinčiau nemokamus kvietimus“, – paklaustas apie Oskaro Koršunovo režisuoto spektaklio „Apvalytieji“ publiką, atsakė Gremo vaidmenį kuriantis Kęstutis Cicėnas. Užsienio kritikų pripažinimo festivalyje Ispanijoje sulaukusių aktorių laukia dvi akistatos su lietuviška publika – jau vasario 15 d. Vilniuje bei balandžio 12 d. Kaune. Artėjant spektakliams kalbamės su aktoriumi K. Cicėnu.
Aktorius Kęstutis Cicėnas: „Apvalytuosius“ būtina pamatyti vyresniąjai kartai
2017 vasario 10 d.