Kol A. Rose miegojo, jos namuose slapstėsi įsilaužėlis

 (4)
Gegužės 17 d. rytas pateikė Amber Rose išties nemalonią, net bauginančią staigmeną: nubudusi JAV pramogų pasaulio įžymybė suprato, kad kažkas įsilaužė į jos namus.
Amber Rose
© Vida Press

Kaip pranešama svetainėje TMZ, naktį, kai vyko incidentas, visi namiškiai, įskaitant pačią 33-ejų metų A. Rose, 4-erių metų jos sūnų Sebastianą, motiną, asistentę ir apsaugos darbuotojus, buvo kietai įmigę.

Anksti ryte į virtuvę įžengusi A. Rose pamatė išdaužtą langą. Iš stebėjimo kamerų įrašų moteris suprato, kad į namus buvo patekęs kažkoks vyras ir gana ilgai slapstėsi viduje – sprukti suskubo tik po kelių valandų.

Įsilaužėlis daugiau nei keturias valandas tūnojo pasislėpęs name.

Šiuo metu tiriama apiplėšimo versija, tačiau atrodo, kad jokių daiktų iš modelio, reperės ir aktorės A. Rose namų nedingo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

„Linkin Park" grupės nariai prabilo apie savo lyderio netektį: mūsų širdys sudaužytos (13)

Praėjusią savaitę nusižudžius roko grupės „Linkin Park" lyderiui Chesteriui Benningtonui, gerbėjai plūsta prie jo namų nešini sielvarto kupinais laiškais ir gėlėmis. Tačiau šįkart prabilo ir jo grupės bendražygiai, kurie socialiniame tinkle pasidalijo itin jautria žinute.

Paskelbtos kelios nuotraukos iš asmeninio princesės Dianos albumo

Didžiosios Britanijos princai Williamas ir Harry paskelbė tris nuotraukas iš velionės savo motinos princesės Dianos asmeninio albumo. Fotografijos bus panaudotos kuriant naują Britanijos televizijos dokumentinį filmą, pavadinimu „Diana, Our Mother: Her Life and Legacy“ („Mūsų motina Diana: jos gyvenimas ir atminimas“).

Princesės Dianos rankinės nebuvo tik gražus aksesuaras: turėjo kitą paskirtį, apie kurią net nepagalvotumėte (20)

Velso princesė Diana buvo bene daugiausia pasaulyje fotografuojama moteris, taigi ji žinojo, kaip pozuoti, o svarbiausia – kaip nepozuoti prieš kameras.

Supermodelio G. Hadid tėvui pavyko išvengti kalėjimo (2)

Dar 2011 metais turto įsigijęs nekilnojamojo turto vystytojas ir supermodelių Bellos ir Gigi Hadid tėvas Mohamedas Hadidas įsivėlė į nemalonumus su Los Andželo valdžia dėl didžiulio komplekso kalnuose „Bel Air" . Po ilgai trukusių svarstymų garsiajam verslininkui ketvirtadienį Los Andžele buvo paskelbtas nuosprendis.

Legendinio filmo „Vienas namuose“ aktorius J. Heardas rastas negyvas viešbučio kambaryje (6)

Žinomas aktorius Johnas Heardas, kurį visi puikiai prisimena kaip tėvą iš filmo „Vienas namuose“ buvo rastas be gyvybės ženklų viename Kalifornijos viešbučių, skelbia dailymail.co.uk.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.