Iki šiol neviešintame Madonnos laiške – kartūs žodžiai apie Wh. Houston ir Sh. Stone

 (26)
Popkaralienė Madonna XX amžiaus 9-ojo dešimtmečio pradžioje parašė laišką aktoriui Johnui Enosui, kuriame skundėsi vis neatsisukančia sėkme ir piktinosi, kodėl taip sekasi aktorei Sharon Stonei ir dainininkei Whitney Houston, skelbia „The Daily Mail“.
Madonna
© Vida Press

Prieš tai niekur neskelbtas laiškas kitą savaitę bus parduodamas aukcione. Jame Madonna teigia, kad pastaruoju metu „jaučiasi prislėgta“, „tarsi ne savame kailyje“. Dar teigia, jog jau „verčiau mirs, nei bus tokia kaip tos moterys“.

Popkaralienė Madonna laiške skundžiasi paskutinių projektų nesėkme: „Papiktinau tiek daug žmonių, dabar mane baudžia. Esu priversta tyliai sėdėti kamputyje ir stebėti, kaip mano per tokius vargus sunkiai pramintu taku eina žymiai nuobodesni ir ne tokie įdomūs žmonės“.

„Greičiausiai panašiai jautėsi juodaodžiai, kai sėkmės olimpe atsidūrė Elvis“, – laiške samprotauja Madonna.

„Labai erzina skaityti, jog Whitney Houston džiaugiasi muzikine karjera, apie kurią svajoju aš, o Sharon Stone kine turi tai, ko niekada neturėsiu“, – draugui laiške skundžiasi Madonna.

„Tikrai nenorėčiau būti nė viena iš jų, verčiau jau mirčiau. Jos vidutinybės, o kažkodėl pristatomos kaip dorybių įsikūnijimas. Mane tokie palyginimai žeidžia“, – rašo popkaralienė.

„Viskas, ką darau, originalu ir labai tikra. Kurdama atiduodu visą save – tiek į knygą, tiek į muziką sudėjau visą save. Kaip apmaudu, kad visos pastangos man sukelia tik galvos skausmą ir širdgėlą“, – skundžiasi Madonna.

Laiškas buvo parašytas paskutinį XX amžiaus dešimtmetį. Jame Madonna greičiausiai užsimena apie 1992 metų fotoalbumą „Sex“ ir albumą „Erotica“, dalis kurio buvo uždrausta.

„Nemanau, kad, norėdama sulaukti pripažinimo, imsiu žaisti jų žaidimus. Tam esu pernelyg protinga, man tiesiog neleistų savigarba“, – rašo Madonna.

Popkaralienė, kuri pirmąją iš septynių „Grammy“ statulėlių pelnė būtent 1992 metais, bičiuliui rašo, kad „greičiausiai gimė netinkamu laiku, netinkamoje vietoje ir ne tos lyties“.

Laiško pabaigoje Madonna prisipažįsta, kaip jaučiasi, rašydama šį laišką: „Jaučiuosi taip, tarsi nebūčiau nuveikusi absoliučiai nieko, neturiu šeimos, nieko neturiu. Mano gyvenime nėra nieko pastovaus ir apčiuopiamo. Perspektyvos juodos, juodos ir dar kartą juodos, štai kodėl dabar netinku nei tau, nei kam nors kitam. Privalau atgauti pasitikėjimą savo jėgomis ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

Į A. Pugačiovos anūko vestuves suplūdo žymiausi Rusijos veidai (16)

Ketvirtadienį amžiną meilę prisiekė Alos Pugačiovos anūkas, atlikėjos Kristinos Orbakaitės ir Vladimiro Presniakovo sūnus.

Užfiksuota, kaip dainininkas J. Bieberis automobiliu partrenkė žmogų, šis išgabentas į ligoninę (12)

JAV atlikėjas Justinas Bieberis Beverli Hilse, Kalifornijos valstijoje, pateko į eismo įvykį, transliuotojui BBC patvirtino vietos policija.

Atskleista gėdinga priežastis, dėl ko R. Pattinsonas buvo išmestas iš mokyklos (4)

„Saulėlydžio" sagos žvaigždė Robertas Pattinsonas niekada neslėpė, kad buvo išmestas iš mokyklos, tačiau priežastis, kodėl turėjo atsisveikinti su išsilavinimu, buvo ilgai nutylima. Panašu, kad aktorius vaikystėje turėjo gana keistą pomėgį, skelbia pagesix.com.

A. Pugačiovos anūkas vedė savo išrinktąją: vestuvės kainavo nesuvokiamą pinigų sumą (67)

Ketvirtadienį vyriausias garsiosios Rusijos primadonos anūkas, atlikėjos Kristinos Orbakaitės ir Vladimiro Presniakovo sūnus vedė savo mylimąją Alioną Krasnovą. Netradicinėse vestuvėse, kurios vyks roko stiliumi, dalyvaus visa Rusijos šou pasaulio grietinėlė.

Princo Williamo ir K. Middleton gyvenime - didžiuliai pokyčiai (2)

Didžiosios Britanijos princo Williamo gyvenime - didžiuliai pokyčiai. Ketvirtadienį jis baigia greitosios pagalbos sraigtasparnio piloto darbą, kad galėtų visą savo dėmesį skirti karališkosioms pareigoms. Be to, šeima netrukus visam laikui kraustysis į Londoną, o mažasis princas George'as pradės lankyti mokyklą.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.