Garsenybių vardai, kuriuos veikiausiai tariate neteisingai

 (112)
„Nuostabiąją moterį“ suvaidinusi Gal Gadot gali padaryti viską. Na, praktiškai viską – ji negali priversti žmonių teisingai ištarti jos pavardę. Kai kas ją taria „Gadout“ arba „Gadou“. Tačiau izraeliečių aktorė pokalbių laidos vedėjui Jimmy Kimmelui paaiškino, kad jos pavardė tariasi taip, kaip rašosi – Gal Gadot, rašo BBC.
© Vida Press

Ir G. Gadot tikrai nėra vienintelė garsenybė, kurios vardas ar pavardė visame pasaulyje tariami klaidingai. Štai kelios iš tokių įžymybių.

JK Rowling

Prieš dvidešimt metų niekas nebuvo negirdėjęs apie „Hario Poterio“ autorę JK Rowling. Kuo daugiau žmonių apie sužinojo, tuo daugiau jų neteisingai tarė jos pavardę.

Kai kas ją tarė „Rauling“. Tačiau kartą ji pati pataisė iš jos interviu imantį žmogų ir pasakė, kad jos pavardė tariasi „Rouling“, kaip garsi grupė „The Rolling Stones“.

Eddie Redmayne, JK Rowling
Eddie Redmayne, JK Rowling
© Vida Press

Amanda Seyfried

Miuziklo „Mamma Mia!“ žvaigždei nuolat tenka taisyti neteisingai jos pavardę tariančius žmones. Kokių variantų tik ji nėra girdėjusi: Sigfrid, Saifryd, ir Seifryd. Tačiau 2012 metais duoto interviu metu ji aiškiai pasakė, kad jos pavardė tariama “„Saifred“.

Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
© Vida Press

Martinas Scorsese

Visi juk žino, kad tai Skorsezė, ar ne? Ne. Šio režisieriaus pavardė angliškai tariama „Skorsesi“.

Garsenybių vardai, kuriuos veikiausiai tariate neteisingai
© Scanpix

Shia LaBeoufas

Daug kas šio aktoriaus vardą taria „Šija Labufas“. Tačiau teisingai ji tariama taip – Šaja Labafas.

Shia LaBeoufas
Shia LaBeoufas
© Vida Press

Charlize Theron

Šiai iš Pietų Afrikos Respublikos kilusiai aktorei sunkiai sekėsi išmokyti žmones teisingai ištarti jos pavardę. Ji yra Šarlizė Terin (kirčiuojamas pirmasis skiemuo), o ne Teron ar Teroun (abiem atvejais kirčiuojamas antrasis skiemuo).

"Oskarai 2016"
"Oskarai 2016"
© Scanpix

Mattas Groeningas

„Simpsonų“ kūrėjas turi vieną iš labiausiai gluminančių pavardžių. Dažnai ji tariama „Grouningas“ ar „Gryningas“. Tačiau iš tiesų ją reikėtų tarti „Greiningas“.

Garsenybių vardai, kuriuos veikiausiai tariate neteisingai
© AP/Scanpix

Susan Sarandon

Jeigu visą gyvenimą šios aktorės pavardę kirčiavote Sarandon kirčiuodami paskutinį skiemenį, tai tarėte neteisingai. Kirčiuoti reikia antrąjį skiemenį. Angliškai Sarandon rimuojasi su „abandon“.

Garsenybių vardai, kuriuos veikiausiai tariate neteisingai
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

G. Clooney dėl savo dvynių nuotraukų žada paduoti žurnalą „Voici“ į teismą (1)

Holivudo aktorius ir režisierius George Clooney siunta ant Prancūzijos pramogų žurnalo „Voici“ dėl išspausdintų jo dvynių nuotraukų ir ketina dėl to kreiptis į teismą.

Tvirtą santuoką M. Zuckerbergas išlaiko paprastai: padeda taisyklė, kurios pareikalavo žmona (40)

Marckas Zuckerbergas savo žmoną Priscillą Chan sutiko prieš keturiolika metų Harvardo universitete. 2012 metais jie susituokė, o 2015 metų pabaigoje susilaukė dukters Max. Nuo studijų laikų jie sutarę vienas kitam per savaitę skirti šimtą minučių, rašo thisinsider.com.

Iš gyvenimo pasitraukusio „Linkin Park“ lyderio žmona paviešino širdį draskantį laišką (18)

Iš gyvenimo neseniai pasitraukusio grupės „Linkin Park“ lyderio žmona nutraukė tylą. Moteris paviešino širdį draskantį laišką.

Balta suknele prabangiose anūko vestuvėse pasipuošusi A. Pugačiova nustelbė nuotaką (69)

Garsioji Rusijos primadona Ala Pugačiova savo vyriausiojo anūko Nikitos Presniakovo ir jo išrinktosios Alionos Krasnovos vestuvėse dalyvavo pasipuošusi balta suknele. Apnuoginusi įdegusius pečius dainininkė atrodo itin jaunatviškai, tačiau susirinkę svečiai dvejojo, ar taip ji neužgožė nuotakos.

A. Schwarzeneggeris švenčia 70-metį: nuo Misterio Visatos iki gubernatoriaus (3)

Liepos 30-ąją kiečiausias planetos vyras, Misteris Visata ir Terminatorius, aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris švenčia savo 70-ies metų jubiliejų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.