Jaunesnysis F. Fawazo brolis interviu leidiniui „Daily Mail Australia“ pasakojo, kad jo brolį sukrėtė G. Michaelo mirtis ir praeis nemažai laiko, kol jis atsigaus.

Jo teigimu, kabos, kad F. Fawazas buvo išlaikytinis ir kad nuo 2015 m. jiedu nebebuvo pora „yra keistos ir liūdnos“. „Metas melstis už G. Michaelo sielą ir palaikyti Fadį“, – sakė jis.

F. Fawazas gimė Libane, kai jam buvo 14 m. šeima persikėlė į Australiją. Motina ir broliai bei seserys tebegyvena Australijoje, tėvas mirė prieš kelerius metus.

George'as Michaelas. 1988 m.

Hassano teigimu, jų šeima neaukštino G. Michaelo garsumo: „Mes vertinome G. Michaelą ne kaip garsenybę, o kaip mielą žmogų, kuris myli mano brolį, o mano brolis myli jį.“

F. Fawazas kas kelerius metus grįžta aplankyti artimųjų. Jo tėvas mirė prieš kelerius metus.
Hasano teigimu, jo šeima labai liūdi dėl G. Michaelo mirties.

Tiesa, pavardės nepanorėjęs viešinti bičiulis bulvariniam leidiniui „The Sun“ teigė: „Fadi nuo pat pradžių buvo išlaikytinis. Manau, George‘as tai suprato, bet sąmoningai ignoravo. Jis buvo dėkingas už draugiją, tačiau jie pusantrų metų buvo išsiskyrę.“

George'as Michaelas ir grupė "Wham!". 1982-1986 m.

Pranešime po G. Michaelo mirties F. Fawazas, kuris buvo pora su atlikėju nuo 2009 m., pasakojo, kaip jie džiaugėsi, kad kartu praleis Kalėdas: „Turėjome eiti kalėdinių pietų. Užlipau jo pažadinti, o jis buvo negyvas, gulėjo lovoje. Dar nežinome, kas atsitiko, pastaruoju metu viskas buvo sudėtinga, tačiau G. Michaelas laukė Kalėdų, aš taip pat“.

Vėliau F. Fawadis parašė niekada nesiliausiantis ilgėjęsis atlikėjo: „Šių Kalėdų niekada nepamiršiu – iš pat ryto radau partnerį mirusį lovoje. Visada tavęs ilgėsiuosi.“

Tiesa, jo socialiniame tinkle buvo paviešinta ir tokia žinutė: „Nežinau, kas tas įžūlus artimas George‘o draugas, bet mes buvome pora iki tos akimirkos, kol radau jį negyvą lovoje. Vienintelis dalykas, kurio norėjo George‘as – MIRTI. Jis daug kartų bandė nusižudyti. Galiausiai jam pavyko. Mes labai vienas kitą mylėjome. Būdavome kartu praktiškai visą parą“.

George'as Michaelas ir grupė "Wham!". 1982-1986 m.

Vėliau F. Fawazas išsižadėjo šių įrašų ir pareiškė, kad į jo paskyrą buvo įsilaužta.

Jis teigė: „Mane sukrėtė tai, kas darosi „Twitter“. Baisu būti atviram. Nerašiau šių įrašų.“

Jis pabrėžė, kad tą vakarą nebuvo susitikęs su dainininku: „Užmigau automobilyje, nemačiau jo tą vakarą.“ Jis taip pat įkėlė nupieštą didįjį pirštą ir parašė: „Iš visos širdies nekenčiu jūsų.“

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnyba Telefono numeris Darbo laikas
Jaunimo linija Budi savanoriai konsultantai 8 800 28888 I-VII, visą parą
Vaikų linija Budi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111 I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui) Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277 II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linija Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366 I-VII, visą parą
Vilties linija Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123 I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centras Konsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555 I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
„Sidabrinė linija“ – draugystės pokalbiai, emocinė ir informacinė pagalba vyresnio amžiaus žmonėms. Budi profesionalūs konsultantai 8 80080020 www.sidabrinelinija.lt pasikalbekime@sidabrinelinija.lt I-V 8.00-22.00, VI-VII 11.00-19.00
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“ Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.lt Atsako per 36val.
„Jaunimo linija“ Registruotis ir rašyti svetainėje: https://jaunimolinija.lt/lt/pagalba/pagalba-pokalbiais-internetu/ Pokalbiai internetu (angl.chat) Kasdien nuo 18 iki 24 val. Emocinė parama elektroniniais laiškais "Jaunimo linijoje" neteikiama
„Vilties linija“ Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.com Atsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“ Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.lt Atsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijos Rašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.lt Atsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiems Rašyti el. paštu: laukiam@artimiems.lt Atsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Messenger ar Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Visa papildoma informacija – puslapyje www.krizesiveikimas.lt. Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)