Filmo „Žmogus-Voras: grįžimas namo“ filmavimo aikštelėje gimė nauja pramogų pasaulio pora

 (2)
Filme „Žmogus-voras: grįžimas namo“ („Spider-Man: Homecoming“) aktorių Tomo Hollando ir Zendaya personažai yra tik draugai, bet realiame gyvenime juos sieja romantiškas ryšys, leidiniui PEOPLE pranešė šaltinis.
Tomas Hollandas ir Zendaya
© DELFI montažas / Vida Press

„Jiedu pradėjo susitikinėti kai filmavosi filme „Žmogus-voras: grįžimas namo“, – pasakoja šaltinis. – Jie labai stengėsi saugoti savo privatumą ir neafišuoti savo santykių, bet vėliau atostogavo kartu ir leidžia kiek galėdami daugiau laiko drauge.“

Dar vienas šaltinis pridūrė: „Jie abu labai ambicingi ir kelia vienas kitam iššūkius – bet svarbiausia, jie moka vienas kitą prajuokinti. Jų humoro jausmas labai panašus ir būdami kartu jie mėgsta juokauti. Jie vis patraukia vienas kitą per dantį.“

Prieš pat filmo premjerą T. Hollandas (21 m.) atvirai papasakojo leidiniui PEOPLE, kaip Zendaya padeda jam priprasti prie žvaigždės statuso.

„Mes esame geriausi draugai. Ji tokia puiki ir nuostabi, – gyrė T. Hollandas savo filmo partnerę. – Aš šiek tiek nerimauju [kaip susidorosiu su šlove], bet Zendaya jau yra labai garsi, ji jau tai patyrė, tad aš jai paskambinu ir klausiu: „Kaip man išgyventi būnant garsiu?“ Labai džiaugiuosi, kad turiu tokią draugę kaip ji.“

T. Hollandas ir Zendaya nėra pirmi „Žmogaus-voro“ partneriai, tarp kurių įsižiebė romantiški jausmai.

Kirsten Dunst ir Tobey Maguire‘as pradėjo susitikinėti filmuodamiesi 2002 m. filme apie žmogų-vorą, bet jų santykiai nutrūko prieš filmuojant „Žmogus-voras 3“. 2007 m. Emma Stone ir Andrew Garfieldas pradėjo susitikinėti po to, kai nusifilmavo 2012 m. filme „Nepaprastas žmogus-voras“ („The Amazing Spider-Man“). E. Stone ir A. Garfieldas patvirtino, kad 2015 m. jie išsiskyrė, bet ir toliau palaiko vienas kito karjeros siekius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

G. Clooney dėl savo dvynių nuotraukų žada paduoti žurnalą „Voici“ į teismą (1)

Holivudo aktorius ir režisierius George Clooney siunta ant Prancūzijos pramogų žurnalo „Voici“ dėl išspausdintų jo dvynių nuotraukų ir ketina dėl to kreiptis į teismą.

Tvirtą santuoką M. Zuckerbergas išlaiko paprastai: padeda taisyklė, kurios pareikalavo žmona (40)

Marckas Zuckerbergas savo žmoną Priscillą Chan sutiko prieš keturiolika metų Harvardo universitete. 2012 metais jie susituokė, o 2015 metų pabaigoje susilaukė dukters Max. Nuo studijų laikų jie sutarę vienas kitam per savaitę skirti šimtą minučių, rašo thisinsider.com.

Iš gyvenimo pasitraukusio „Linkin Park“ lyderio žmona paviešino širdį draskantį laišką (18)

Iš gyvenimo neseniai pasitraukusio grupės „Linkin Park“ lyderio žmona nutraukė tylą. Moteris paviešino širdį draskantį laišką.

Balta suknele prabangiose anūko vestuvėse pasipuošusi A. Pugačiova nustelbė nuotaką (69)

Garsioji Rusijos primadona Ala Pugačiova savo vyriausiojo anūko Nikitos Presniakovo ir jo išrinktosios Alionos Krasnovos vestuvėse dalyvavo pasipuošusi balta suknele. Apnuoginusi įdegusius pečius dainininkė atrodo itin jaunatviškai, tačiau susirinkę svečiai dvejojo, ar taip ji neužgožė nuotakos.

A. Schwarzeneggeris švenčia 70-metį: nuo Misterio Visatos iki gubernatoriaus (3)

Liepos 30-ąją kiečiausias planetos vyras, Misteris Visata ir Terminatorius, aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris švenčia savo 70-ies metų jubiliejų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.