E. Ilves nelydėjo vyro per valstybinį vizitą

 (22)
Evelin Ilves dėl spaudoje publikuotų nuotraukų atsisakė lydėti vyrą antradienį prasidėjusio valstybinio vizito Norvegijoje metu, pranešė Norvegijos transliuotojas NRK.
Evelin Ilves
© Scanpix

Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas turėjo atvykti su sutuoktine, bet, kaip pranešė prezidentūra, susilaikė dėl neramių įvykių estų leidiniuose – ji buvo nufotografuota ten, kur to neturėjo nutikti“, – tiesioginiame vizitui skirtos programos eteryje sakė NRK vedėjas.

„Po to ji (E.Ilves) susilaikė nuo dalyvavimo valstybiniame vizite“, - pridūrė vedėjas, omenyje turėdamas nuotraukų, kuriose Estijos prezidento žmona buvo užfiksuota besibučiuojanti su jaunesniu vyru, sukeltą skandalą.

Pasak Norvegijos Europos reikalų ministro Vidaro Helgeseno, T.H. Ilveso valstybinis vizitas turėjo trukti tris dienas, bet buvo sutrumpintas iki vienos dienos, nes Estijoje trečiadienį lankysis JAV prezidentas Barackas Obama.

Buvo planuojama, kad T.H. Ilvesas dvi dienas praleis Osle ir vieną dieną Trondheime. Kadangi vizitas buvo sutrumpintas, jo programą teko keisti.

„Tam tikra prasme gaila, kad vizitą teko sutrumpinti. Tuo pačiu tai atspindi situaciją, kurioje dabar gyvename Europoje, ir juo svarbiau tai, kad jis (T.H. Ilvesas) vis dėlto atvažiuos“, – tiesioginiame eteryje sakė V. Helgesenas.

NRK portalas T.H. Ilveso vizitą turėjo tiesiogiai transliuoti nuo 10 val. 45 min. iki 17 val. Estijos laiku, bet praėjus vos pusvalandžiui laidą nutraukė.

Daugiau DELFI pramogų naujienų - "Facebooke"!

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

Idealias kūno linijas išsaugojusi 59-erių Sh. Stone išdavė savo neblėstančios energijos ir puikios išvaizdos paslaptis (8)

Akivaizdu, kad aktorės ir praeityje buvusio garsaus modelio Sharon Stone amžių nusakyti yra sunku: lieknas kūnas, plokščias pilvukas ir įdegusi oda ją atjaunina bent keletu dešimtmečių. Tačiau 60-uosius gyvenimo metus einanti žinoma moteris to pernelyg nesureikšmina ir sako, jog svarbiausia vis dėlto yra mokėti džiaugtis kiekviena diena.

Princas Williamas su žmona Kate Vokietijoje gamino tradicinius precelius (4)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate tęsia kelionę po Europą. Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė, kurie šiuo metu vieši Vokietijoje, ketvirtadienį apsilankė Vokietijos Heidelbergo miesto pagrindinėje aikštėje vykusioje mugėje.

Po netikėtos „Linkin Park" lyderio mirties - išpuolis prieš jo žmoną (17)

Ketvirtadienį pasitraukusio iš gyvenimo legendinės roko grupės „Linkin Park" lyderio Chesterio Benningtono žmona Talinda Bennington sulaukė programišių atakos. Po keletos valandų kai jos mylimasis buvo rastas negyvas savo namuose, buvo įsilaužta į jos socialinio tinklo „Twitter" paskyrą.

Žymiausios damos be makiažo nė kiek nesiskiria nuo paprastų moterų (18)

Garsiausios pasaulio moterys visada matomos su nepriekaištingu makiažu, o jų nuotraukos koreguojamos įvairiausiomis programėlėmis.

J. Bieberiui uždrausta koncertuoti Kinijoje: siekiama „apvalyti“ šalies kultūrą (14)

Popmuzikos žvaigždė iš Kanados Justinas Bieberis negalės koncertuoti Kinijoje – tokios bausmės jis nusipelnė dėl esą nederamo elgesio tiek scenoje, tiek už jos ribų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.