Ch. Theron manė, kad numirs, kai dėl vaidmens filme teko priaugti svorio

 (14)
Nurodymą priaugti svorio, kad būtų tinkama įkūnyti konkretų filmo personažą, aktorė Charlize Theron pavadino itin žiauriu reikalavimu.
Charlize Theron
© Vida Press

41-ų metų aktorei, besiruošiančiai filmuotis kino uostoje „Atominė blondinė“ („Atomic Blonde“), kuriame turėjo įkūnyti Lorraine Broughton personažą, teko priaugti svorio. Ši užduotis aktorę neišpasakytai iškankino, o dėl padidėjusio suvartojamo cukraus kiekio ištiko sunki depresija, rašo leidinys „Metro“.

„Tai buvo visais atžvilgiais žiauru. Visą tą laiką jaučiau, kad prastėja savijauta. Vartojant tiek cukraus ištiko sunki depresija. Tiesiog susirgau. Be to, atsikratyti svorio taip lengvai nepavyko“, – sako aktorė.

„Paskambinau savo gydytojui ir pralemenau, kad tikriausiai mirštu, bet jis tik konstatavo, kad man tėra 41-i metai, todėl privalau nusiraminti“, – prisimena Ch. Theron.

Svoris nebuvo vienintelė priežastis nerimauti. Gražuolė blondinė taip pat prisipažino, kad besitreniruojant kai kuriuos staigius ir itin sudėtingus judesius tekdavo taip stipriai sukąsti žandikaulį, kad net įskilo keli dantys.

„Tai nutiko patį pirmą repeticijų mėnesį. Man siaubingai suskaudo dantį, nors niekada anksčiau to patirti neteko. Odontologas turėjo jį išrauti. Situacija buvo labai įtempta. Juk privalėjau būti pačios geriausios formos – puikiai kautis, ir tai nebuvo lengva“, – pasakojo aktorė žurnalui „Variety“.

Ch. Theron atskleidė, kad vėliau jai buvo priaugintas kaulas, o tada teko iškęsti dar vieną operaciją, per kurią buvo implantuotas metalinis sraigtas.

Filmo „Pašėlęs Maksas įtūžio kelias“ („Mad Max: Fury Road“) žvaigždė neseniai atskleidė, kokiomis alinančiomis kūno rengybos treniruotėmis turi užsiiminėti. Taip pat minėjo ir po 90 minučių trunkančius jėgos jogos užsiėmimus bei tris arba keturis kartus per savaitę sporto salėje minamą dviratį. Tik tokiomis priemonėmis, anot aktorės, jei pavyksta užsitikrinti puikią fizinę formą.

„Sportuoju tris arba keturis kartus per savaitę“, – sakė ji.

Laimei, treniruotės kino pasaulio žvaigždei – tikrai ne kankynė, mat ji užsiima tuo, ką mėgsta.

„Visada maniau, kad jei rasi tai, kas tau patinka, treniruotės nevirs kančia“, – sakė ji.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

Į A. Pugačiovos anūko vestuves suplūdo žymiausi Rusijos veidai (16)

Ketvirtadienį amžiną meilę prisiekė Alos Pugačiovos anūkas, atlikėjos Kristinos Orbakaitės ir Vladimiro Presniakovo sūnus.

Užfiksuota, kaip dainininkas J. Bieberis automobiliu partrenkė žmogų, šis išgabentas į ligoninę (12)

JAV atlikėjas Justinas Bieberis Beverli Hilse, Kalifornijos valstijoje, pateko į eismo įvykį, transliuotojui BBC patvirtino vietos policija.

Atskleista gėdinga priežastis, dėl ko R. Pattinsonas buvo išmestas iš mokyklos (4)

„Saulėlydžio" sagos žvaigždė Robertas Pattinsonas niekada neslėpė, kad buvo išmestas iš mokyklos, tačiau priežastis, kodėl turėjo atsisveikinti su išsilavinimu, buvo ilgai nutylima. Panašu, kad aktorius vaikystėje turėjo gana keistą pomėgį, skelbia pagesix.com.

A. Pugačiovos anūkas vedė savo išrinktąją: vestuvės kainavo nesuvokiamą pinigų sumą (67)

Ketvirtadienį vyriausias garsiosios Rusijos primadonos anūkas, atlikėjos Kristinos Orbakaitės ir Vladimiro Presniakovo sūnus vedė savo mylimąją Alioną Krasnovą. Netradicinėse vestuvėse, kurios vyks roko stiliumi, dalyvaus visa Rusijos šou pasaulio grietinėlė.

Princo Williamo ir K. Middleton gyvenime - didžiuliai pokyčiai (2)

Didžiosios Britanijos princo Williamo gyvenime - didžiuliai pokyčiai. Ketvirtadienį jis baigia greitosios pagalbos sraigtasparnio piloto darbą, kad galėtų visą savo dėmesį skirti karališkosioms pareigoms. Be to, šeima netrukus visam laikui kraustysis į Londoną, o mažasis princas George'as pradės lankyti mokyklą.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.