Berniukas iš legendinio filmo „Tegyvuoja meilė“ užaugo, bet per 14 metų nespėjo subręsti

 (8)
2003 metais Thomas Brodie-Sangsteris įamžino Samo vaidmenį legendinėje juostoje apie meilę „Tegyvuoja meilė“ (angl. „Love Actually“) kartu su Hughu Grantu ir Emma Thompson. Prieš keturiolika metų kino ekrane šypsojęsis berniukas žavėjo kiek netvarkinga šukuosena ir kone švytinčiu mielumu, panašu, kad kai kurie bruožai bręstant nedingo, nors veidą dabar puošia nežymūs ūsiukai.
Filmas "Tegyvuoja meilė"
© DELFI montažas

Škotiškų šaknų turintis Thomas gimė Londone. Gegužės 16-ąją švęs 27-ąjį gimtadienį.

Beje, legendinėje istorijoje su juo įsiamžinęs Hughas Grantas – giminaitis iš mamos pusės. Thomo prosenelė Barbara ir H. Granto močiutė buvo seserys.

Beje, vaidmuo dramoje „Tegyvuoja meilė“ buvo vos antras jo pasirodymas kino ekrane. Tuo metu jam tebuvo dvylika.

Thomas Brodie-Sangsteris
Thomas Brodie-Sangsteris
© Vida Press

Per šį laiką jis spėjo savo talentu pamaloninti dešimčių filmų žiūrovus, kone žymiausi jo vaidmenys yra filmuose „Tristanas ir Izolda“, „Paskutinis legionas“, „Albatross“, „Žvaigždžių karai: galia nubunda“. Jį taip pat galima pamatyti ir legendiniame televizijos seriale „Sostų žaidimai“.

Šlove ir svaiginančia karjera galintis didžiuotis Thomas užsienio portalui Gurl.com yra pasakojęs, kad tarp draugų yra tylus ir užsisklendęs: „Esu tylus ir drovus. Esu bendraujantis, tačiau tai darau tyliai net per vakarėlius“.

O įdomu tai, kad šis drovus vaikinas dėl vaidmens net išmoko groti bosine gitara... Kaire ranka. Ir šiuo metu jis kartais groja grupėje, kurioje solistė – jo mama.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

Pro ankštą bikinį sprūdo plastikos chirurgų padailintos K. Kardashian krūtys pamatykite nuotraukas! (5)

Realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian (38 m.) yra vyriausia iš trijų garsiųjų seserų, tačiau kai kurių elementarių dalykų jai dar reikėtų pasimokyti. Pavyzdžiui, kaip išsirinkti tinkamo dydžio maudymosi kostiumėlį.

Nelaimė, kuri galėjo baigtis tragedija: N. Baskovo mylimoji scenoje krito iš dviejų metrų aukščio (17)

Rusijos dainininko Nikolajaus Baskovo mylimoji Sofi Kalčeva per savo išrinktojo koncertą Voroneže skaudžiai krito iš dviejų metrų aukščio. Apie tai rašo „Komsomolskaja Pravda“.

A. Heard paviešinta nuotrauka išsklaidė abejones: jiedu su milijardieriumi E. Musku - pora (6)

Milijardierius Elonas Muskas tampa vis artimesnis aktorei Amber Heard: paparacai užfiksavo, kaip pora Australijoje, kur A. Heard filmuojasi juostoje „Aquaman“, skrieja lynu.

„Spice Girls“ narė Mel B neneigia užsiiminėjusi grupiniu seksu su savo vyru ir vaikų aukle (18)

Neseniai spaudoje pasirodė žinia, jog dainininkė Mel B po dešimties metų santuokos skiriasi su vyru Stephenu Belafonte. Ji teigė, jog vyras smurtavo ir buvo neištikimas su jų vaikų aukle, tačiau dabar paaiškėjo, jog vyro ir auklės seksualiniuose žaidimuose dalyvavo ir pati „Spice Girls“ narė, praneša TMZ.com.

Yla išlindo iš maišo: F. Kirkorovas JAV buvo teisiamas už žmogžudystę (161)

Populiarioje televizijos laidoje „Paslaptis už milijoną“ Filipui Kirkorovui teko atskleisti savo pačią baisiausią paslaptį, kurią jis slėpė daugiau kaip dešimtmetį. Pasirodo, Jungtinėse Amerikos Valstijose atlikėjas buvo kaltinamas įvykdęs žmogžudyste, praneša ntv.ru.
OKT teatras

VAIKYSTĖ
2017 balandžio 25 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 balandžio 28 d. 19.00 val.
Praėjusiais metais atlaikiusi penkiolikos spektaklių turą po tris didžiuosius Kinijos miestus, režisieriaus Oskaro Koršunovo trupė 2017-ųjų gastroles pradėjo pažymėdami dar vieną tašką pasaulio žemėlapyje. Šį kartą tai Azijoje esančios salos Taivano sostinė Taipėjus ir ten rengiamas tarptautinis Taivano menų festivalis, kurio programoje vilniečiai pristatė „Hamletą“.
„Hamletui“ Taivane skambėjo tūkstantinės publikos ovacijos
2017 balandžio 11 d.