Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

B. Obama „Žvaigždžių karų“ dieną paminėjo šokdamas su robotais

Gegužės 4 d. JAV prezidentas Barackas Obama kartu su žmona Michelle šventė tarptautinę „Žvaigždžių karų“ dieną Baltuosiuose rūmuose.

Pusnuogė renginyje pasirodžiusi Madonna atsakė kritikams: tai buvo politinis pareiškimas (14)

Itin ekstravagantiško stiliaus gerbėja Madonna gegužės 2 d. ir vėl neliko nepastebėta renginyje, į kurį atvyko vilkėdama krūtinę ir sėdynę apnuoginantį vakarinį „Givenchy“ mados namų kurtą apdarą.

Lietuvoje turėjusi koncertuoti J. Jackson laukiasi pirmagimio (5)

Viena populiariausių visų laikų atlikėjų Janet Jackson rudenį nudžiugino lietuvaičius įtraukdama Kauną į savo pasaulinį koncertinį grafiką, tačiau netrukus pranešė stabdanti turą. Panašu, jog nei Lietuvoje, nei kitose šalyse atlikėja artimiausiu metu neviešės, mat laukiasi pirmagimio.

Bikinių sezonui pasiruošusi: B. Spears pademonstravo geriausią kada nors turėtą formą (2)

Popmuzikos princese tituluotai amerikiečių atlikėjai Britney Spears pagaliau pavyko įgyvendinti savo tikslus – po daugelio metų kovojimo su papildomais kilogramais, dabar ji puikuojasi geriausia forma nuo jaunystės laikų.

Asmeninį gyvenimą slepianti „50 pilkų atspalvių“ žvaigždė D. Johnson nufotografuota su nauju mylimuoju

Erotinėje juostoje „50 pilkų atspalvių“ išgarsėjusi Dakota Johnson savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniomis spynomis, tačiau kai esi žvaigždė, nuslėpti naujus santykius tampa beveik neįmanoma. Antradienį kasdieniškai apsirengusi aktorė buvo paparacų užfiksuota Niujorko gatvėmis vaikštinėjanti su nauju mylimuoju Matthew Hittu.