Ar pamenate dainininkę A. Lavigne? Gerbėjai dėl jos likimo kuria neįtikėtinas konspiracijos teorijas

 (13)
Dainininkės Avril Lavigne gyvenimas apipintais pačiais įvairiausiais gandais ir sąmokslo teorijomis. Viena iš pačių keisčiausių skelbia, jog atlikėja mirė dar 2003 metais, o viešumoje pasirodanti A. Lavigne – jos antrininkė ir masalas paparaciams Melissa Vandella, skelbia ladbible.com.
Avril Lavigne
© MavrixPhoto / Scanpix

Šios sąmokslo teorijos šalinininkai mano, kad ji kuo puikiausiai paaiškina, kodėl taip pasikeitė A. Lavigne muzika ir išvaizda. Esą tikrai ne dėl to, kad ji užaugo ar tiesiog pasikeitė muzikos pasaulis. Ne, socialiniuose tinkluose kadaise buvo skelbiama teorija, jog jos tiesiog nebėra tarp gyvųjų.

Šis gandas gana aktyviai sklandė net kurį laiką, tada nurimo, visi jį primiršo, o dabar tarsi ir vėl grįžta į socialinės žiniasklaidos platybes. Dėl to reikia dėkoti vartotojos „givenchyass“ socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbtą įrašą, po kuriuo prasidėjo tikra komentarų lavina.

Įrašas su komentarų nuoroda gana ilgas, tad pakanka išskirti svarbiausius akcentus.

Remiantis „givenchyass“ teorija, kurią ji įvardija tik kaip galimą tiesos variantą, popdainininkei iš Kanados buvo labai sunku susidoroti su šlovės metamais iššūkiais, tad ji nusamdė stulbinamai į save panašią merginą, kuri pozuotų paparaciams. Ta mergina – M. Vandella.

2003 metais, remiantis šia keistoka konspiracijos teorija, A. Lavigne nusižudė – esą ją taip skaudžiai paveikė senelio netektis.

konspiracijos teorija čia tik įgauna pagreitį. Esą užuot leidę dainininkei ilsėtis ramybėje, jos įrašų kompanijos vadovai nusprendė, kad A. Lavigne vietą kuo puikiausiai gali užimti stulbinančiai panaši antrininkė Melissa.

Nors pramogų pasaulis tikrai garsėja džiunglių įstatymais, net ir nuožmusis Simonas Cowellas greičiausiai nedrįstų vietoj mirusios žvaigždės pastatyti antrininkę.

Taigi kokie įrodymai, jog Avril iš tikrųjų yra Melissa? Internautai kliaujasi tik nuotraukomis. Esą Avril niekada ant raudonojo kilimo nežengdavo pasipuošusi suknelėmis, o dabar tai daro. Antras svarbus dalykas – apgamai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

Supermodelio G. Hadid tėvui pavyko išvengti kalėjimo (2)

Dar 2011 metais turto įsigijęs nekilnojamojo turto vystytojas ir supermodelių Bellos ir Gigi Hadid tėvas Mohamedas Hadidas įsivėlė į nemalonumus su Los Andželo valdžia dėl didžiulio komplekso kalnuose „Bel Air" . Po ilgai trukusių svarstymų garsiajam verslininkui ketvirtadienį Los Andžele buvo paskelbtas nuosprendis.

Legendinio filmo „Vienas namuose“ aktorius J. Heardas rastas negyvas viešbučio kambaryje (9)

Žinomas aktorius Johnas Heardas, kurį visi puikiai prisimena kaip tėvą iš filmo „Vienas namuose“ buvo rastas be gyvybės ženklų viename Kalifornijos viešbučių, skelbia dailymail.co.uk.

10 faktų apie ketvirtąjį gimtadienį švenčiantį princą George'ą (10)

Šeštadienį žavusis princas George’as švenčia savo ketvirtąjį gimtadienį. Jau netrukus mokyklą pradėsiantis lankyti karališkosios šeimos atstovas yra dievinamas ne tik karališkųjų rūmų gyventojų, tačiau ir visų britų. Tačiau yra faktų, kuriuos apie šį mažąjį princą žino tik artimiausi žmonės.

Idealias kūno linijas išsaugojusi 59-erių Sh. Stone išdavė savo neblėstančios energijos ir puikios išvaizdos paslaptis (14)

Akivaizdu, kad aktorės ir praeityje buvusio garsaus modelio Sharon Stone amžių nusakyti yra sunku: lieknas kūnas, plokščias pilvukas ir įdegusi oda ją atjaunina bent keletu dešimtmečių. Tačiau 60-uosius gyvenimo metus einanti žinoma moteris to pernelyg nesureikšmina ir sako, jog svarbiausia vis dėlto yra mokėti džiaugtis kiekviena diena.

Princas Williamas su žmona Kate Vokietijoje gamino tradicinius precelius (8)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate tęsia kelionę po Europą. Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė, kurie šiuo metu vieši Vokietijoje, ketvirtadienį apsilankė Vokietijos Heidelbergo miesto pagrindinėje aikštėje vykusioje mugėje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.