Ar pamenate dainininkę A. Lavigne? Gerbėjai dėl jos likimo kuria neįtikėtinas konspiracijos teorijas

 (13)
Dainininkės Avril Lavigne gyvenimas apipintais pačiais įvairiausiais gandais ir sąmokslo teorijomis. Viena iš pačių keisčiausių skelbia, jog atlikėja mirė dar 2003 metais, o viešumoje pasirodanti A. Lavigne – jos antrininkė ir masalas paparaciams Melissa Vandella, skelbia ladbible.com.
Avril Lavigne
© MavrixPhoto / Scanpix

Šios sąmokslo teorijos šalinininkai mano, kad ji kuo puikiausiai paaiškina, kodėl taip pasikeitė A. Lavigne muzika ir išvaizda. Esą tikrai ne dėl to, kad ji užaugo ar tiesiog pasikeitė muzikos pasaulis. Ne, socialiniuose tinkluose kadaise buvo skelbiama teorija, jog jos tiesiog nebėra tarp gyvųjų.

Šis gandas gana aktyviai sklandė net kurį laiką, tada nurimo, visi jį primiršo, o dabar tarsi ir vėl grįžta į socialinės žiniasklaidos platybes. Dėl to reikia dėkoti vartotojos „givenchyass“ socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbtą įrašą, po kuriuo prasidėjo tikra komentarų lavina.

Įrašas su komentarų nuoroda gana ilgas, tad pakanka išskirti svarbiausius akcentus.

Remiantis „givenchyass“ teorija, kurią ji įvardija tik kaip galimą tiesos variantą, popdainininkei iš Kanados buvo labai sunku susidoroti su šlovės metamais iššūkiais, tad ji nusamdė stulbinamai į save panašią merginą, kuri pozuotų paparaciams. Ta mergina – M. Vandella.

2003 metais, remiantis šia keistoka konspiracijos teorija, A. Lavigne nusižudė – esą ją taip skaudžiai paveikė senelio netektis.

konspiracijos teorija čia tik įgauna pagreitį. Esą užuot leidę dainininkei ilsėtis ramybėje, jos įrašų kompanijos vadovai nusprendė, kad A. Lavigne vietą kuo puikiausiai gali užimti stulbinančiai panaši antrininkė Melissa.

Nors pramogų pasaulis tikrai garsėja džiunglių įstatymais, net ir nuožmusis Simonas Cowellas greičiausiai nedrįstų vietoj mirusios žvaigždės pastatyti antrininkę.

Taigi kokie įrodymai, jog Avril iš tikrųjų yra Melissa? Internautai kliaujasi tik nuotraukomis. Esą Avril niekada ant raudonojo kilimo nežengdavo pasipuošusi suknelėmis, o dabar tai daro. Antras svarbus dalykas – apgamai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

Nuo širdies smūgio mirė italų mados kūrėja L. Biagiotti (1)

Italų mados dizainerė Laura Biagiotti mirė nuo širdies smūgio, būdama 73 metų, penktadienio rytą „per „Twitter“ paskelbė jos dukra Lavinia.

Karalienė Elžbieta II aplankė nuo Mančesterio išpuolio nukentėjusius vaikus (8)

Karalienė Elžbieta II ketvirtadienio popietę aplankė kai kuriuos vaikus, nukentėjusius per išpuolį Mančesterio arenoje pirmadienio, gegužės 22-osios, vakarą, praneša Telegraph.co.uk.

„Facebook“ įkūrėjas sakys kalbą Harvardo universiteto diplomų teikimo ceremonijoje (4)

Markas Zuckerbergas sakys kalbą diplomų įteikimo ceremonijoje Harvardo universitete, kurį pats paliko prieš 12 metų, kad galėtų visą dėmesį skirti socialinio tinklo „Facebook“ kūrimui.

Raudonu kilimu Kanuose žengė aktoriai ir „Victoria's Secret“ modeliai (1)

Trečiadienį 70-ajame Kanų kino festivalyje prieš Sofios Coppolos filmo „The Beguiled“ premjerą raudonu kilimu žengė modeliai su blizgančiais, išradingais drabužiais.

A. Grande po išpuolio Mančesteryje sustabdė gastroles (18)

JAV popmuzikos žvaigždė Ariana Grande trečiadienį pranešė stabdanti savo gastroles iki birželio pradžios po pirmadienį jos koncerte Mančesteryje įvykdytos 22 gyvybes nusinešusios sprogdintojo mirtininko atakos.
OKT teatras

VESTUVĖS
2017 gegužės 26 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 gegužės 27 d. 19.00 val.
„Tai moko klausytis kito, jį išgirsti, leisti jam išsikalbėti, o ne vien tik traukti iš galvos savo mažmožius ir įsivaizduoti, jog tavo mintys ir idėjos pačios svarbiausios“, – pasakoja aktorė Ugnė Šiaučiūnaitė, sukūrusi pagrindinį Katios vaidmenį režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklyje „Šokis Delhi“ pagal kultinio rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę. Artimiausias spektaklis – jau šį šeštadienį, gegužės 27 dieną. Artėjant spektakliui kalbamės su pačia Ugne.
„Šokyje Delhi“ vaidinanti Ugnė Šiaučiūnaitė: „Spektaklis primins kaip reikia klausytis vieni kitų“
2017 gegužės 25 d.