A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Paplūdimyje Blac Chyna demonstravo savo pasididžiavimą – įspūdingo dydžio užpakalį (89)

Dabartinė realybės šou žvaigždės ir vienintelio Kardashianų klano vyro – Robo Kardashiano mergina Blac Chyna (27 m.) tikrai ne iš tų moterų, kurios savo apvalumus slepia po apsmukusiais rūbais ar skraistėmis. Įspūdingų formų moteris sulig kiekviena proga stengiasi parodyti savo kūno linkius.

Amerikietiško futbolo finalo didžiosios pertraukos šou nustebino ir visko mačiusius (3)

Alternatyvaus roko grupė „Coldplay“ ir popmuzikos superžvaigždė Beyonce sekmadienį surengė įkvepiantį retro stiliaus pasirodymą per spalvingą Amerikietiško futbolo lygos (NFL) finalo rungtynių didžiosios pertraukos šou, kupiną gėlių ir laimingų vaikų.

Laukiamiausiose metų varžybose - visas būrys žvaigždžių (11)

Sekmadienį JAV vyko vienas laukiamiausių sporto renginių - kasmetinės, šiemet jubiliejinės, 50-tosios "Super Bowl" varžybos. Kaip ir kasmet jos pritraukė ne tik amerikietiško futbolo gerbėjus. Varžybas kasmet stebi visas būrys garsenybių. Šiemet JAV himną buvo patikėta atlikti Lady Gagai, o žiūrovus per pertrauką linksmino grupė "Coldplay", Bruno Marsas ir Beyonce.

Atskleista aktorės K. Hudson idealios figūros paslaptis (9)

Kate Hudson puikiai žino, ką reiškia atrodyti ir jaustis puikiai. „Mūsų kūnai – tai vienas didelis chemijos eksperimentas“, - tikino aktorė. Kaip rašo people.com, savo naujojoje gyvenimo būdo knygoje „Pretty Happy: Healthy Ways to Love Your Body“, 36-erių aktorė K. Hudson dalijasi įspūdžiais apie šarminę dietą. Pagal tokią mitybą 60-80 proc. kalorijų turi būti gaunama iš tokių produktų kaip tofu, riešutai, daugelis vaisių ir daržovių.

Nelaimė filmavimo aikštelėje: S. Hayek buvo skubiai išgabenta į ligoninę (3)

Holivudo aktorė Salma Hayek buvo paguldyta į ligoninę dėl galvos traumos, patirtos per incidentą filmavimo aikštelėje. Filmo „Frida“ žvaigždė penktadienį pasidalijo šia žinia su savo gerbėjais, paskelbusi socialiniame tinkle „Instagram“ nuotrauką, kurioje ji pozavo su dviem gydytojais.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 vasario 09 d. 19.00 val.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 vasario 10 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Apvalytieji“ – meilėje ir purve Mergina tamsiais plaukais klūpi ant grindinio, jos kūną dengia balti ligoninės marškiniai, jos akys vos atsimerkusios užsiveria, lėtai. Burna kiek praverta, jos keliai vos laiko kūną, jis svyruoja. Tyla, minutė, dvi, trys, tyla, nesuskaičiuojamas laikas, tyla.
Oskaro Koršunovo „Apvalytieji“ – meilėje ir purve
2016 vasario 4 d.