Visaginas taps kantri muzikos gerbėjų Meka

Penktadienį prasideda tradicinis tarptautinis kantri muzikos festivalis - "Visagino country".

Jame dalyvaus 13 grupių iš Čekijos, Olandijos, Rusijos, Lenkijos, JAV, Austrijos, Bulgarijos ir Lietuvos.

Pasak festivalio direktoriaus Roberto Stanionio, didžiausia festivalio žvaigždė bus Šiaurės Amerikos indėnė Laura Winson (Laura Vinson),

kurią organizatoriai "medžiojo" trejus metus.L. Winson pasirodys kartu su grupe "Free Spirit" bei dviem šokėjais, kurie vilkės tradicinius

indėnų drabužius.

Lietuvai festivalyje atstovaus grupės "Jonis", "Šulinys", "Crazy Crow" ir Virgis Stakėnas, "Road Band", "The Cute" bei "Svirplys".

"Pernykštį festivalį buvo galima pavadinti "eurokantri" festivaliu, nes visos grupės buvo iš Europos. Šiais metais nusprendėm, kad turi būti

grupių ir iš kantri tėvynės", sakė R. Stanionis.

Pasak jo, festivalio sąmata yra apie 500 tūkst. litų.

Tikimasi, jog dvi dienas truksiantis Visagino festivalis sulauks apie 20 tūkst. žiūrovų.

Šiemet "Visagino country" sutampa su Visagino miesto 25-mečiu, tad kantri muzikos festivalis bus dalis miesto šventei skirtų renginių.

Sekmadieni bus surengtas pofestivalinis koncertas Kauno Nemuno saloje, kur pasirodys dauguma "Visagino country" dalyvių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (5)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (35)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.