Vingio parke siautėjo Alice Cooper

 (15)
Trečiadienį sostinės Vingio parke kelių tūkstančių roko gerbėjų minią linksmino ir šiurpino roko veteranas iš JAV Alice Cooper.
Koncertą surengusios firmos "Chorus" atstovų teigimu, trečiadienį popiet į koncertą buvo parduota apie 3 tūkst. bilietų, kainavusių nuo 35 iki 60 litų.

Roko veteranas 52-jų metų Alice Cooper į Vilnių atvyko, tęsdamas turą po Europą "Live from the Brutal Planet". Jame Alice Cooper pristato dainas iš naujausio albumo "Brutal planet".

Nuo 1968 metų Alice Cooper pseudonimu koncertuojantis dainininkas Vincent Furnier (Vincentas Fiurnjė) antradienį surengė koncertą Taline, o į Vilnių atvyko trečiadienio rytą.

Roko gerbėjų minia į koncertą Vingio parke rinkosi apie 19 valandą, tačiau roko veteraną scenoje išvydo tik apie 22 valandą.

Pasak koncerto organizatorių, Alice Cooper koncertas vėlavo, kadangi patys muzikantai į Vilnių atvyko daug vėliau, nei buvo planuota.

Žiūrovai galėjo ne tik pasiklausyti naujausių Alice Cooper dainų, bet ir stebėti įspūdingą šou su siaubo elementais.

Šėlstančią minią dar labiau įaudrino hitu tapusi roko veterano daina "Poison", kurią žiūrovai pakartoti prašė iki koncerto pabaigos, tačiau to nesulaukė.

Su 30-ties talkininkų palyda Alice Cooper atvyko į Vilnių po koncertų Švedijoje, Rusijoje, Estijoje, o iš Vilniaus keliaus koncertuoti Čekijoje.

"Alice Cooper" vardu pasivadinusi grupė susibūrė 1969 metais. 1974 metais ji iširo, o solistas Vincent Furnier tęsė solinę karjerą, pasilikęs pseudonimą Alice Cooper.

Žinomiausios Alice Cooper dainos - "School's Out", "How You Gonna See Me Now", "Poison".

Alice Cooper "vizitinė kortelė" - ryškiaspalvis grimas bei teatralizuoti koncertai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.