Vingio parke siautėjo Alice Cooper

 (15)
Trečiadienį sostinės Vingio parke kelių tūkstančių roko gerbėjų minią linksmino ir šiurpino roko veteranas iš JAV Alice Cooper.
Koncertą surengusios firmos "Chorus" atstovų teigimu, trečiadienį popiet į koncertą buvo parduota apie 3 tūkst. bilietų, kainavusių nuo 35 iki 60 litų.

Roko veteranas 52-jų metų Alice Cooper į Vilnių atvyko, tęsdamas turą po Europą "Live from the Brutal Planet". Jame Alice Cooper pristato dainas iš naujausio albumo "Brutal planet".

Nuo 1968 metų Alice Cooper pseudonimu koncertuojantis dainininkas Vincent Furnier (Vincentas Fiurnjė) antradienį surengė koncertą Taline, o į Vilnių atvyko trečiadienio rytą.

Roko gerbėjų minia į koncertą Vingio parke rinkosi apie 19 valandą, tačiau roko veteraną scenoje išvydo tik apie 22 valandą.

Pasak koncerto organizatorių, Alice Cooper koncertas vėlavo, kadangi patys muzikantai į Vilnių atvyko daug vėliau, nei buvo planuota.

Žiūrovai galėjo ne tik pasiklausyti naujausių Alice Cooper dainų, bet ir stebėti įspūdingą šou su siaubo elementais.

Šėlstančią minią dar labiau įaudrino hitu tapusi roko veterano daina "Poison", kurią žiūrovai pakartoti prašė iki koncerto pabaigos, tačiau to nesulaukė.

Su 30-ties talkininkų palyda Alice Cooper atvyko į Vilnių po koncertų Švedijoje, Rusijoje, Estijoje, o iš Vilniaus keliaus koncertuoti Čekijoje.

"Alice Cooper" vardu pasivadinusi grupė susibūrė 1969 metais. 1974 metais ji iširo, o solistas Vincent Furnier tęsė solinę karjerą, pasilikęs pseudonimą Alice Cooper.

Žinomiausios Alice Cooper dainos - "School's Out", "How You Gonna See Me Now", "Poison".

Alice Cooper "vizitinė kortelė" - ryškiaspalvis grimas bei teatralizuoti koncertai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Obuolių saloje nugriaudėjo dvi dienas ir naktis vykęs festivalis „Betsafe Radistai Village’17“ (11)

Obuolių saloje nugriaudėjo devintasis „Betsafe Radistai Village'17" festivalis. Dvi dienas ir naktis vykęs elektroninės muzikos renginys žiūrovus stebino įspūdingais garsiausių pasaulio DJ'ų ir atlikėjų pasirodymais.

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (49)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje (4)

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (3)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (12)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.