Vilniaus publika "bisavo" Patriciai Kaas

Marokietiškoje aplinkoje - žvakėmis, kilimais ir užuolaidomis išpuoštoje scenoje - dainininkė atliko savo naujojo albumo "Le mot de passe" (Slaptažodis) dainas, taip pat ją išgarsinusį kūrinį - "Mademoiselle chante le blues" (Panelė dainuoja bliuzą) ir dainas iš ankstesnių albumų.

"Man labai malonu būti čia šį vakarą", lietuviškai savo gerbėjams, kurių buvo beveik pilna salė, sakė P. Kaas.

Dainininkės gerbėjai audringai sutikdavo kiekvieną dainą, o publikos pakviesta, P. Kaas du kartus sugrįžo į sceną "bisui".

Pirmadienį Almos Adamkienės kvietimu P. Kaas apsilankė Prezidentūroje, kur ją priėmė ir prezidentas Valdas Adamkus.

BNS korespondento paklausta apie savo įspūdžius, P. Kaas sakė, kad publika šiais metais buvo šiltesnė nei prieš dvejus metus, tačiau ir tuomet jai buvo likęs labai malonus įspūdis.

"Šiandien mes naudojamės proga susipažinti su jūsų šalimi, tik gaila, kad neturime daug laiko", po susitikimo su A. Adamkiene sakė dainininkė.

Apsilankyti Prezidentūroje ją pakvietė A. Adamkienės fondas, kuriam dainininkė skyrė 60 bilietų į koncertą, kad prancūzų kalbą besimokantys moksleiviai galėtų apsilankyti koncerte.

Prieš išvykdama koncertuoti į Minską, P. Kaas lankysis Trakuose.

Koncertas Vilniuje buvo įtrauktas į pasaulinį P. Kaas turą "Ce sera nous" (Tai būsime mes).

Organizatorių teigimu, dainininkė yra labai rami ir be pretenzijų.

P. Kaas išgarsėjo 1987 metais pasirodžiusia daina "Mademoiselle chante le blues". Iki šiol P. Kaas yra išleidusi 5 studijoje įrašytus albumus.

Pirmą kartą P. Kaas Lietuvoje koncertavo 1998-aisias, kuomet koncertas Vilniuje buvo įtrauktas į dainininkės turnė po pasaulio koncertų sales "Tour de charme".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (7)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

„Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (5)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.

Gerbėjai įtūžę: J. Bieberis koncertinį turą nutraukė dėl „religinio nušvitimo“? (4)

Justinas Bieberis nuvylė savo gerbėjus: jis nutraukė savo itin sėkmingą koncertų turą „Purpose tour“. Šaltiniai, susiję su Hillsongo bažnyčia, portalui TMZ.com teigė, jog taip dainininkas pasielgė dėl atsidavimo Dievui.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.