Vilniaus publika "bisavo" Patriciai Kaas

Marokietiškoje aplinkoje - žvakėmis, kilimais ir užuolaidomis išpuoštoje scenoje - dainininkė atliko savo naujojo albumo "Le mot de passe" (Slaptažodis) dainas, taip pat ją išgarsinusį kūrinį - "Mademoiselle chante le blues" (Panelė dainuoja bliuzą) ir dainas iš ankstesnių albumų.

"Man labai malonu būti čia šį vakarą", lietuviškai savo gerbėjams, kurių buvo beveik pilna salė, sakė P. Kaas.

Dainininkės gerbėjai audringai sutikdavo kiekvieną dainą, o publikos pakviesta, P. Kaas du kartus sugrįžo į sceną "bisui".

Pirmadienį Almos Adamkienės kvietimu P. Kaas apsilankė Prezidentūroje, kur ją priėmė ir prezidentas Valdas Adamkus.

BNS korespondento paklausta apie savo įspūdžius, P. Kaas sakė, kad publika šiais metais buvo šiltesnė nei prieš dvejus metus, tačiau ir tuomet jai buvo likęs labai malonus įspūdis.

"Šiandien mes naudojamės proga susipažinti su jūsų šalimi, tik gaila, kad neturime daug laiko", po susitikimo su A. Adamkiene sakė dainininkė.

Apsilankyti Prezidentūroje ją pakvietė A. Adamkienės fondas, kuriam dainininkė skyrė 60 bilietų į koncertą, kad prancūzų kalbą besimokantys moksleiviai galėtų apsilankyti koncerte.

Prieš išvykdama koncertuoti į Minską, P. Kaas lankysis Trakuose.

Koncertas Vilniuje buvo įtrauktas į pasaulinį P. Kaas turą "Ce sera nous" (Tai būsime mes).

Organizatorių teigimu, dainininkė yra labai rami ir be pretenzijų.

P. Kaas išgarsėjo 1987 metais pasirodžiusia daina "Mademoiselle chante le blues". Iki šiol P. Kaas yra išleidusi 5 studijoje įrašytus albumus.

Pirmą kartą P. Kaas Lietuvoje koncertavo 1998-aisias, kuomet koncertas Vilniuje buvo įtrauktas į dainininkės turnė po pasaulio koncertų sales "Tour de charme".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (5)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (35)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.