Vienas iš "Microsoft" įkūrėjų išleido debiutinį albumą

Vienas iš "Microsoft" įkūrėjų Paulas Allenas neseniai prisipažino apie vieną naujausių savo projektų - debiutinį savo grupės "Grown Men" albumą.
Allenas, kurios turtas siekia 46 milijardus dolerių, 1996-aisiais susibūrusioje grupėje groja gitara.

Debiutinis albumas, pavadintas taip pat "Grown Men", jau penktadienį buvo pradėtas iš anksto pardavinėti internetiniame tinklapyje Mercata.com, kurio vienas iš pagrindinių investitorių yra pats Allenas.

"Viskas prasidėjo nuo to, kai susirinko grupės vyrukų. Paulas turėjo labai jaukią nedidelę studiją, mes turėjome pakankamai kūrinėlių, tad pagalvojome, kodėl gi neišleidus albumo," pasakojo grupės dainininkas Terry Davisonas.

Grupė "Grow Men" jau keletą kartų koncertavo Sietle, o 1999-ųjų kovo mėnesį Las Vegase atidarė "House of Blues" klubą bei restoraną.

Nors Alleno milijonai leido "Grown Men" net du metus įrašinėti savo albumą profesionaliose studijose, tačiau kaip teigė Davisonas, turtingiausias grupės narys, kuris kartu su Billu Gatesu 1975-aisiais įkūrė kompaniją "Microsoft", tikrai nedominavo jų grupėje.

Allenas jau anksčiau išgarsėjo ypatingu žavėjimusi roko muzika, ypač Jimiu Hendrixu. Birželio 23-iąją Sietle milijonierius ketina atidaryta interaktyvų muzikos muziejų "Experience Music Project".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Eurovizijos“ atrankose išgarsėjusi Paula savo vadybininką nustebino skirdama jam kūrinį

Sėkmingai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi ir Lietuvos komisiją kas kartą savo pasirodymais sužavėdavusi Paula gimtadienio proga itin originaliai pasveikino savo vadybininką Henriką Draugelį. 16-metė mergina su gausiu draugų būriu surengė staigmeną – uždarą vakarėlį – ir savo vadybininkui skyrė dainų popuri, kur skambėjo ne tik merginos hitas „Let U Go“, bet ir kitos jausmingos baladės.

Į Vilnių atvykstanti gitaristė L. Stern - apie šviesiaplaukę Afrikoje ir garsų vyrą

Balandžio 5 dieną sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“ koncertuos viso pasaulio kultūroms atvira gitaristė Leni Stern. Vilniečiams ji pristatys savo afrikietiškąjį trio. Belaukiant koncerto aistringa 64-erių muzikantė papasakojo, ko išmoko prestižiniame Berklio koledže, kodėl afrikiečiai ją palaikė albinose ir kaip pasidalijo šlovę su savo garsiuoju vyru, džiazo gyva legenda Mike‘u Sternu.

Maskvoje skamba gyva muzika metro keleiviams

Šimtai talentingų muzikantų iš Rusijos turi unikalią progą pristatyti savo kūrybą masėms. Nuo pirmadienio, kovo 27 dienos, Maskvos metro įgyvendinamas ypatingas projektas – stočių sienas drebina muzikos garsai.

Vasaros įkarštyje Palangoje - legendinės roko grupės „Smokie“ koncertas (3)

Legendinė britų grupė „Smokie“ vasarą sugrįžta į Lietuvą. Muzikos gerbėjų širdis jau daugiau nei prieš 40 metų pavergęs „Smokie” grupės vyrukų penketas liepos 28–ąją surengs pasirodymą Palangos koncertų salėje, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Į Lietuvą atvykstantis A. Clare'as – buvęs A. Winehouse mylimasis, atstūmęs Beyonce

Jau po mėnesio, balandžio 25-ąją, Vilniaus kongresų rūmuose koncertą surengs britų muzikos žvaigždė Alexas Clare'as. Dainininkas, visame pasaulyje išgarsėjęs hitu „Too Close“, su muzikantų grupe lietuviams pirmą sykį pristatys savo kūrybą, įamžintą jau trijuose gerai įvertintuose albumuose.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.