Keliuose uostamiestyje veikiančiuose striptizo klubuose kasnakt galima rasti itin karštą vasaros kokteilį - rausvą šviesą, pusnuogius ir nuogus aplink žibantį strypą besisukančius moterų kūnus, ritmingą muziką, erotikos pulsavimą.
Šokėja striptizo klube Niujorke
© Reuters/Scanpix
Intymi atmosfera į klubus sutraukia linksmas draugų kompanijas, nuobodžiaujančius vienišius, pramogų ieškančias poras. Retkarčiais čia įvirsta ir triukšmingi jūrininkų ar turistų būriai.

Striptizo klubuose kasnakt tvyro aistros ir nuodėmės nuojauta.

Vyrai ir moterys stebi veiksmą nedidelėje scenoje, gurkšnoja svaigiuosius gėrimus, bendrauja ir mėgaujasi kūną užliejančiais pojūčiais.

Daugeliui ši laisvalaikio pramoga nebeatrodo nuodėminga. Nuolatiniai striptizo klubų lankytojai tikina, kad atsipalaiduoti nuogų merginų apsuptyje madinga.

Ne tik užsieniečiai, bet ir lietuviai jau pamėgo ir kitą gan egzotišką striptizo klubų pramogą. Pusnuoges šokėjas jie kviečiasi prie savo staliukų ir, vaišindami prabangiais kokteiliais, šnekučiuojasi su jomis. Tol, kol vėl ateina jų eilė lipti į sceną ir sušokti erzinantį viliotinį publikai.

Klubai skirtingi

Nors kai kurie skeptikai burnoja, kad sostinės striptizo klubuose daugiau prabangos ir egzotikos, klaipėdiečiai atkerta, kad uostamiesčio klubuose – jaukesnė ir intymesnė atmosfera.

Vieną vasaros naktį „Klaipėdos” žurnalistai užsuko į tris Klaipėdoje veikiančius striptizo klubus, kad savo akimis įsitikintų, kokia nuotaika tvyro ten, kur nusirenginėjančios merginos kursto pramogaujančių aistras.

Visame pasaulyje, visuose striptizo klubuose galima pamatyti tą patį vaizdą - merginos ištisą naktį sukasi prie klasikinio striptizo strypo ir vieną po kito nusimeta drabužėlius. Vis dėlto kiekviename striptizo klube yra savitų detalių.

Vienas uostamiesčio klubas reklamuojasi, kad jų klientus aptarnauja nuogos merginos, kitas akcentuoja, kad klubo interjeras pats prabangiausias mieste, o dar kitas mėgina lošti tuo, kad klube šoka pačios gražiausios striptizo šokėjos, o gėrimų kainos neištuština piniginės.

Renkasi solidesni

Arti Santuokos rūmų įsikūręs klubas „Red night“ yra vadinamas elitiniu uostamiesčio striptizo klubu. Jaukioje aplinkoje kasnakt čia šoka kelios merginos, klubo administratorė vilki mini suknelę, o minkštasuoliuose įsitaisę klientai gali ne tik stebėti nusirenginėjančias šokėjas, bet ir pakviesti jas prie savo staliuko.

Įėjimo mokestis į klubą - 50 litų, todėl čia renkasi solidesni turtingi klientai, labai dažnai užsuka užsieniečiai.

Tą vakarą, kai klube lankėsi dienraščio žurnalistai, merginų šokius stebėjo septyni vyriškiai. Klubo lankytojai į kompaniją kvietėsi ir merginas. Šokėjos su klientais bendravo apsirengusios. Jos dėvėjo perregimas trumpas sukneles, primenančias prabangius naktinius ar chalatėlius.

Pasigrožėti, kas slepiasi po jų aprėdais, vyrai galėdavo tuomet, kai merginos išeidavo šokti. Nusirengusios jos prieidavo prie savo klientų, šokdavo specialiai jiems. Pasibaigus numeriui, užkulisiuose šokėjos vėl apsirengdavo ir grįždavo į vyrų kompaniją.

Rūkė kaljaną

Klube „Red night“ kompanija gali užsisakyti ir dar vieną smagią pramogą. Ant stalelio gali būti pastatytas didžiulis kaljanas. Ragauti salsvo dūmo, ir pro tiršto kvapnaus dūmo debesį stebėti judančius pusnuogius kūnus – užburiantis malonumas.

Klube veikia ir privatus kambarys. Jei kompanija ar vienišius vengia viešumos, gali užsidaryti palėpėje įrengtoje patalpoje ir užsisakyti asmeninį striptizą.

Dvidešimties minučių šokis asmeniškai kainuoja 200 litų. Už 400 litų erotinę programą klientams rodo dvi striptizo šokėjos. Kaip atviravo viena „Red night“ darbuotoja, prabangiausią šokėjų programą, kuomet jos privačiai ne tik šoka, bet ir sukuria ypatingą aistros atmosferą bei daug drąsiau elgiasi, klientai buvo užsisakę tik porą kartų. Ko gero, klientus atbaido pramogos kaina – 800 litų.

Svečių nebuvo

Bene seniausias striptizo klubas yra įsikūręs devintajame viešbučio „Klaipėda“ aukšte. Į intymią raudonais žibintais apšviestą erdvę klientai įžengia tiesiai iš lifto. Nedidelėje patalpoje yra keli staliukai, o striptizo klubo atributas – žibantis strypas – yra matomas iš visų pusių. Prie artimiausio staliuko įsitaisę klientai veiksmą prie strypo gali stebėti iš labai arti.

Kai šiokiadienio naktį į viešbučio „Klaipėda“ klubą užsuko žurnalistai, klientų klube nebebuvo. Dvi striptizo šokėjos šnekučiavosi su klubo apsaugos darbuotoju.

Striptizo klubo administratorė užtikrino, kad kitomis dienomis klube yra kur kas daugiau žmonių ir tvyro erotiškesnė atmosfera. Kiekvieną vakarą pasižiūrėti šokančių merginų ateina 6-12 klientų. Užsuka ne tik viešbučio svečiai, bet ir klaipėdiečiai, jūrininkai.

Už galimybę žiūrėti į nusirenginėjančias merginas klubo lankytojai turi sumokėti 20 litų mokestį. Šalia nedidelės klubo erdvės veikia ir mažytis privatus kambarėlis, kuriame merginos klientams gali sušokti privatų šokį.

Vidun neįsileido

Bene daugiausiai smalsumo keliantis erotinis klubas yra įsikūręs arti Teatro aikštės senamiestyje, tačiau klubo savininkai žurnalistų į vidų neįsileidžia. Keli bandymai susitarti dėl susitikimo taip ir nepavyko, o „Eroticenbar“ šeimininkas su žurnalistais nepanoro šnekėtis net telefonu.

Reklaminės klubo skrajutės skelbia, kad klubas nuo 18 iki 4 valandos dirba kasdien, išskyrus pirmadienį. Įėjimas į klubą kainuoja 80 litų, tačiau visi gėrimai klientams yra nemokami. Dar viena viliojanti klubo paslauga – nuogos lankytojus aptarnaujančios šokėjos.

Užsukę į klubą, dienraščio žurnalistai girdėjo linksmą vyriškų ir moteriškų balsų šurmulį, tačiau administratorė tikino, kad už širmos linksminasi savi darbuotojai. Neva klientų tąnakt nebuvo. Kalbama, kad toks paslaptingumas susijęs su tuo, kad šiame klube siūloma atviriausia erotinė programa.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

„Pushaz“ publikai pristatė po penkerių metų pertraukos išleistą savo solinį albumą (4)

Penktadienį Kaune „Adform kiemelyje“ reperis „Pushaz“ publikai pristatė po penkerių metų...

Lietuje pabudusi „Karklė“ tęsia linksmybes vienam rytas baigėsi komisariate (33)

Šeštadienio rytą festivalininkai „ Karklėje “ prabudo nuo lietaus lašų barbenimo į...

„Karklėje“ L. Somovas ir J. Arlauskaitė-Jazzu padovanojo itin šiltą pasirodymą: šiandien man triguba šventė (10)

Pirmąjį festivalio „Karklė“ vakarą scenoje vienas po kito keitėsi lietuvių atlikėjai,...

Sutemus į „Karklę“ sugūžėjo minios: konfiskuoja ir alkoholį, ir narkotikus papildyta 23:40 (121)

Penktadienio vidurdienį duris atvėrusio festivalio „ Karklė “ apsaugos darbuotojai nesnaudžia...

Bendrame „Happyendless" ir „Kamanių šilelio" kūrinyje – elektronika, persipynusi su folk motyvais

Į Lietuvos muzikinį pasaulį sugrįžtantys „ Happyendless " pristato naujausią kūrinį...

Top naujienos

Ar kada susimąstėte, kaip iš tiesų dirba „Palangos bobutės“ (33)

300 kvadratinių metrų dydžio butas vasarai Palangoje jau atgyvena, sako „Ober-Haus“ Vakarų...

Kaip iš tikrųjų atrodo gyvenimas Rusijos glūdumoje (21)

Švintant saulei Jevdokimovas, kaimas Rusijos glūdumoje, tingiai bunda iš miego ir nyra iš trobas...

Naktinis reidas Vilniuje: nepilnametis prie vairo ir nuo dėmesio į krūmus sprukęs doras jaunuolis

Naktinis reidas Vilniuje prasidėjo iškart pričiuptais dviem vairuotojo pažymėjimų...

Po lietaus dalis sostinės gyventojų liko be elektros (29)

Į DELFI redakciją šeštadienio vakarą kreipėsi vilnietis, kurio teigimu, pusė sostinės...

Pridarytas klaidas išvardijęs D. Adomaitis pasiūlė priprasti prie tokio L. Lekavičiaus žibėjimo specialiai Krepšinis.lt iš Rygos (80)

Lietuvos krepšininkai galėjo savo kailiu patirti, kokį potencialą turi ši „auksine karta“...

Nematomi žvalgybininkų karai, pinigai ir naujas ginklas – moterys (85)

Mečys Laurinkus – pirmasis Nepriklausomos Lietuvos žvalgybos vadas. Koks šio profesionalo...

Latvijos talentų nesulaikiusi Lietuvos rinktinė kapituliavo Rygoje (1122)

Kontrolinėse rungtynėse Rygoje Europos čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė pralaimėjo...

Kaip iš siaubo filmo: Baltimorės monstras pardavinėjo aukų kūnus užkandinėje (52)

Neseniai mirė žudikas maniakas Josephas Roy’us Metheny’is, dažnai vadinamas Baltimorės...

Profesinė liga baigėsi kankinimo prietaisą primenančiame vežimėlyje (83)

Lazdomis varomas invalido vežimėlis . Kai kam jis panašus į kankinimo prietaisą, bet vos...

Atrodo paprasta, bet efektyvu: kaip miestai gelbėjasi nuo nepakeliamos kaitros (4)

Didmiesčiai visame pasaulyje ieško būdų, kaip išgyventi vasarą ir išsaugoti gyvybes. Kovoje su...